Máte skúsenosti s X body cvičením?

gabika1976
24. aug 2020

Zdravím, máte niekto skúsenosť s týmto typom cvičenia? pomáha ta elektrostimulacia?

dominikac321
24. aug 2020

@gabika1976 ahoj, ja mam. aku pomoc ocakavas?

nyusika
24. aug 2020

@gabika1976
ja mam, je to ucinne. ale ani tu nesmies cvicenie odflaknut.

gabika1976
autor
24. aug 2020

A ako často sú tie tréningy? treba dodržiavať pravidelnosť? A obmedziť aj stravu? A tiež by ma zaujimalo, to sa schudne všeobecne zo všetkého alebo môžem si vybrať partiu napr brucho?😄 a ten tréning je s nejakým trénerom, ktorý presne povie nejake cviky alebo je to ako kardio alebo ako? Koľko vás vyšiel cca 1 tréning?

nyusika
24. aug 2020

@gabika1976
tak casto, ako si ty urcis, odporuca sa minimalne 2x tyzdenne
stravu treba upravit, to je pri chudnuti zaklad
trening je s trenerom, jedno cvicenie vychadza rozne - podla toho, aku permanentku si kupis,..17-25 eur
brucho sa "robi" v kuchyni 🙂

dominikac321
24. aug 2020

@gabika1976 treningy su tak casto ako si zaplatis, v kosiciach stoji 20 minut cvicenia 15eur, v inom studiu aj 25. schudne sa zo vsetkeho, elektrody su na rukach, bruchu, stehnach, zadku a na chrbtici. je tam trener ktory dava silu tym impulzom, kolko znesies a ukazuje aj ake cviky mas robit...

gabika1976
autor
24. aug 2020

Ja mám 60kg a veľké brucho ( o toto mi ide) plus som taká nespevnena, tak myslite, že to bude účinne?😀

nyusika
24. aug 2020

@gabika1976
ucinne bude akekolvek pravidelne cvicenie a UPRAVA STRAVY

mogaa
24. aug 2020

@gabika1976 ja som na tom bola....no účinné to bude rov ako ako keď budeš cvičiť napr,.Jillian Michaels a tú máš zdarma....u nás cena 20eur za cvičenie, aby to malo účinok tak min. 3x do týždňa a výsledok čakaj najskôr po mesiaci dvoch😉a brucho je hlavne strava😉toto máš link na Jill - je to cca 25min.cvičenie , cvičíš najskôr 10x 1.workout, následne 0x druhý workout a 10xtretí workout....cvičí sa 5-6x do týždňa a 1-2dni musíš mať volno n aregeneráciu....čiže ak budeš cvičiť 5x do týždňa - 1workout cvičíš 2týždne a celý program odcvičíš po 6týždnoch....a výsledky určite uvidíš
https://ulozto.sk/hledej?q=beginner+shred
je to silové cvičenie , miesto činiek môžeš dať flaše s vodou 0,5-1l....alebo Heather Robertson z yutubu - tá tam má ale viac kardia

hebba25
24. aug 2020

@mogaa hiit workouty od Heather Robertson sú moje najobľúbenejšie 🙂👍

mogaa
24. aug 2020

@hebba25 ja som od nej cvičila ten week 12 čiže každý deň to bolo zamerané na niečo iné, ale som v lete aj prestala...teraz sa rohodujem medzi ňou, Jill a Ewou ktorú dám aspom na 2-3mesiace😉

hebba25
24. aug 2020

@mogaa nepoznám ostatné, ale mne sa veľmi páči na Heather, že nerozpráva počas cvičenia 🙂 na ten 12 week som sa chystala, ale každý deň si nakoniec vyberám z jej cvičení. Ona pridáva aj cvičenia na každý mesiac v zoznamoch videí. Výborná je na YouTube aj Caroline Girvan. Veľmi rôznorodé cvičenie, aj isometrické.

mogaa
24. aug 2020

@hebba25 a ako prosím ťa zistím jej cvišenia napr.za august?

nyusika
24. aug 2020

@hebba25 presne.
Ja tie Poľky nemôžem cvičiť kvôli ich rečivému prejavu, Jill mi až tak necafiy, ona neškrieka 😁

mogaa
24. aug 2020

@hebba25 díky ....nič pre mňa - pri tom week 12 mi vyhovuje že cvičenia sú od 25-min.s ďaľším 35min.včetne rozcvičky aj strečingu na konci.....čiže nemusím kombinovať 7min.+cvičenie 20minutové🙂a aj náročnosť v tom programe week 12 sa postupne zvyšovala a v týždni bolo aj cvičenie kde bolo viac kardia aj cvičenie ktoré bolo viac zamerané na strečing či posilovanie....pondelky tam boli také viac posilovacie

hebba25
24. aug 2020

@mogaa ja si kombinujem od Heather rôzne tak, že mi nakoniec vyjde cvičenie aj na hodinu. Ak chceš viac, tak určite skus tu Caroline Girvan, ona má aj hodinové hiit workouty. Aj Hard série 😀 https://www.youtube.com/c/CarolineGirvan

hebba25
24. aug 2020

@nyusika 😀

mogaa
24. aug 2020

@hebba25 och niéééé, viac alebo náročnejšie určite nieeeee - Heather je zaberák, ja som v postate stále začiatočník....určitú dobu cvičím a potom pár mesiacov nič a keď sa opäť postavím na váhutak zase dám cvičenie na 2-3mesiace kým sa dostanem na svoju váhu😉

hebba25
24. aug 2020

@mogaa ja sa pre istotu nevážim 😀, ale mam takú "mierkovú" sukňu a podla nej viem, že mám viac cvičiť a menej žrať 😂

mogaa
24. aug 2020

@hebba25 no ja to vidím na sebe aj bez váženia, teda už si na to dávam pozor aby som nepribrala veľa😉raz som to nechala bez povšimnutia až ked som vyhodila 3rifle som sa odvážila a že +8kg😉 tak teraz už keď vidím zmenu sa dám na váhu a račej si 2-3mesiace odcvičím akoby som mala cvičiť pol roka aby som mala "svoju"váhu

mogaa
25. aug 2020

@hebba25 dnes som objavila od Heather toto aj som si 10min.zacvičila:wink:viac nezvládam lebo som po obede a máme tu horko, ale super, takéto mám rada

https://www.youtube.com/watch?v=Qff2gyaBa4g
mogaa
25. aug 2020

@gabika1976 kluden cvič niečo takéto a do mesiaca posilníš celé telo....nehovorím e je to na chudnutie, tak potrebuješ aj kardio, ale na formovanie a spevnenie super

https://www.youtube.com/watch?v=Qff2gyaBa4g
hebba25
25. aug 2020

@mogaa jeej presne toto som cvičila včera 🙂

hebba25
25. aug 2020

Odporúčam aj toto na celý týždeň https://www.youtube.com/playlist?list=PL2ov72VW...

mogaa
25. aug 2020

@hebba25 jééj díky, uložím si to....teraz je na mna stáe horko, ale od septembra idem na to bez výhovoriek, ale asi začnem tou jogou😉

mogaa
25. aug 2020

@hebba25 to čo si mi poslala tie cvičenia na celý týždeň tak podobne vyzerá aj skladba toho programu week 12 - len ten prvý týždeň je tam hlavne kardio a potom už aj s posilovaním

hebba25
25. aug 2020

@mogaa ja by som do toho 12 week išla, ale nemám tu loptu na ktorej neskôr cvičí

nikolakolenikova
8. mar 2023

Ja sama som xbody vyskusala v kombinacii s pravidelnymi kruhovymi treningami v posilke. Za mna xbody su vyhodene peniaze. Na kruhaci som sa aspon znicila a mala som dobry pocit z odmakaneho treningu. Po cviceni s xbody som nemala nikdy ani svalovicu ani pocit dobre odcviceneho treningu. Zacala som a uz bol aj koniec. Ano, niekomu to vyhovuje, prave preto ze to trva 20 min., no za mna je 100x lepsie si najst cas hodinu a poriadne si trening odmakat. Avsak sto ludi, sto chuti. Ja sama som to chcela vyskusat, a preto sa tesim z tejto skusenosti, no dnes by som tych 200€ za 10 treningov vedela vyuzit daleko lepsim sposobom 🙂

miska77777
2. feb 2024

@gabika1976 ahoj je to celkom dobre, ale mna z toho boleli prsia. Ten kabatik mas silno natiahnuty na celom tele. Myslim, ze je to skor pre muzov….