Máte skúsenosti s nápojom Chocolite?

caroline11
3. feb 2021

Ahojte , chcela by som sa spýtať , či máte niektorá skúsenosti s týmto nápojom na chudnutie ?. Hýbem sa , nejem ani sladkosti a snažím sa upraviť aj jedálniček. Po pôrode mi váha nechce ísť dole , aj keď sa snažím . Ak by sa dalo pomôcť si aj týmto nápojom , rada by som ho vyskúšala .

usla35
3. feb 2021

no neviem ci existuje napoj na chudnutie, len aby sa po prestani piti toho napoja nedostavil jojo efekt :/ neverila by som takym veciam. To ze cvicis a spravujes sa striedmo bude mat vysledky uvidis lenb treba vytrvat

caroline11
autor
3. feb 2021

@usla35 ved toto , preto sa pýtam na skúsenosti , lebo tiež neverím moc takýmto veciam . Do leta sa snáď dostaví nejaký výsledok 😅 dúfam

zuzka251
3. feb 2021

prave mam na navsteve krstneho, je gastroenterolog. len zo zaujimavosti som si rozklikla zlozenie toho napoja a ukazala mu to. nechci vediet, ako strasne sa smial.

caroline11
autor
3. feb 2021

@zuzka251 no zloženie je veru take no 🤔

caroline11
autor
3. feb 2021

@zuzka251 pýtala som sa aj skrz toho , lebo jedna známa ho má a schudla , dosť ..tak som chcela vedieť , či sa nájde ešte niekto kto je spokojný

divetta
22. mar 2021

Ja som mala po pôrode spomalený metabolizmus, treba ho naštartovať, viem poradiť prírodný produkt, viac info správa 🙂