Máte skúsenosti s cvičením Port de bras?

kiara08
30. jan 2011

ahojte mamičky,chcem sa spýtať ,či ma nejaká z vás skúsenosti s týmto cvičením. Počula som o ňom , páči sa mi a chcela by som ho vyskúšať.
A aj nejaké info, kde stiahnem toto cvičenie, alebo kúpim.

jarunka111
31. jan 2011

@kiara08 neviem o tom, že by sa v TO toto cvičilo/tancovalo, ale v googli som ľahko našla Nitru a aj videá, takže treba to tak "presnoriť" a určite nájdeš aspoň niečo z toho, čo hľadáš 😉 a tie skúsenosti ostatných si aj ja rada tu prečítam 😉 len keby som mala viac času a stihla behnúť do vitalisu....moja zumba 😒

kiara08
autor
31. jan 2011

@jarunka111 dakujem,je to novinka na Slovensku,viem ,ze to cvicia v Ziline, skusim presnorit google poriadne a budem cvicit zatial aspon doma pre TV 🙂

erikasadek
2. feb 2011

@kiara08 najprv som nechapala preco chces balet cvicenie;. 😉

nasla som ti hned na prvy sup tuto stranku a inak na googli je toho prevelaaaaaaaaaaaa 🙂
http://www.portdebras.org/whatis.htm

kiara08
autor
2. feb 2011

@erikasadek
preco si nechapala???? 🙂

dakujem za link, je tam toho dost,ale same 5 minutove cvicenia, ja som hladala take,co trvaju aspon pol hodinku aby som si tie kratke nemusela spajat,nechce sa mi s tym hrat,leniva som 🙂)). Popozeram to este poriadne a dakujem este raz 😉

erikasadek
2. feb 2011

no nechapala preco chces baletne cvicenia a nevies nic najst.. 😉
jaj na you tube najdes vela prevela.. 😉

shupolienka
13. mar 2011

ahoj @kiara08 Ja Port De Bras chodim cvicit 2 x do tyzdna v Bratislave asi od novembra 2010 a straaaaasne som sa do neho zamilovala 😵 Je to uzasne tanecne cvicenie a teraz v aprili si chcem ist spravit certifikat na precvicovanie 😎
Takze vrelo odporucam je to fakt uzasne 😉

kiara08
autor
14. mar 2011

@shupolienka Dakujem, u nas v Topolcanoch to nie je zial, ale keby bolo,tak 1000% chodim, mozno casom to dorazi aj k nam 🙂

riverparkdanceschool
13. mar 2013

Milé mamičky, u nás sa hodina Port De Bras cvičí každý piatok o 18:10 s lekotkrou Helenkou. PortDeBra je správne prevedenie cvikov v ladnom pohybe, ktoré Vám bude prinášať radosť z pozitívneho vplyvu na Vaše telo, ale rovnako – a možno aj viac – na Vašu dušu.Príďte túto hodiny vyskúšať po dlhom pracovnom týždni aj Vy!
O Vaše detičky sa postaráme tiež. Využiť sa u nás dá aj služba babysittingu. Tešíme sa na Vás! 🙂

martinellla
9. feb 2014

Ahojte, rada by som chodila na hodiny Port De Bras ale žijem v Tn a chcela som sa opýtať či náhodou niektorý poznáte niekoho kto robí tieto kurzy či hodiny v okolí TN.... Ďakujem <3

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz