Máte osobnú skúsenosť s prečistením organizmu?

essinna1
8. jan 2023

Ahojte máte niekto osobnú skúsenosť s prečistením organizmu ? Čo ste užívali robili atd ? Dlhšie som užívala lieky , kortikoidy a cítim že ti nie je ok . Dosť sa vinici potim , svrbí má pokožka po niektorých jedlách . Toto som doteraz nemala a cítim že by sim potrebovala prečistiť z vnútra . Len eciek čo a ako . Dakujem za každú radu

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kotvickaa
8. jan 2023
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@essinna1 suhlasim s @elizabet173, konzumuj co najmenej spracovane potraviny a pripadne ak chces to mozes doplnit o zeleny jacmen a chlorelu. Nie su to doplnky vyzivy, ale zelene potraviny, ktore pomahaju telo detoxikovat 😉

essinna1
autor
8. jan 2023

@kotvickaa a vieš mi aj poradiť od koho to kúpiť ? Na nete je toho kvantum

ciernysokol
8. jan 2023

@essinna1 kup hociktore,ale nesmu byt vyrobene v cine,pouzivaju na cistenie silne chemikalie.tym sa ti vyber zuzi o 90 percent.potom podla ceny.

essinna1
autor
8. jan 2023

@ciernysokol Dakujem si poklad

tanika
8. jan 2023

@essinna1 toto mam aj ja užívam uz dva mesiace prednidson kortikoidyznizujrme od 60 mg postupne denne teraz konecne 20 mg len som ochorela a nemozem znižovať , potim sa , som opuchnuta v tvári aj som pribrala, tiez tep zvýšený no cele zle . Tiez divne užívala som kortikoidy a aj tak dom zareagovala na atb alerg.reakcia musels som ukoncit atb. Celkovo moj organizmus je divny ajo znižujeme a uz teraz ss bojim co bude ked ho konecne vysadím . Tesim sa by ten den lebo mi oslabili strasne imunitu . Nie a nie sa dostat z choroby . 🥲

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz