Maratón chudnutia

katka2204_1
18. nov 2021

Ženy častokrát nemajú motiváciu, ako schudnúť. Samej sa im nechce,alebo preto,preto,preto a kopa výhovoriek...Tak prečo sa navzájom nepodporiť a nepridať sa k väčšine a chudnúť, spolu, motivovať sa ,nebyť na to sama ale mat okolo seba ľudí ktorí ťa podporia...poďte a pridajte sa nech nás je tu viac spolu to dokážeme🙂Ideš chudnúť a nemáš sparing partnerku ?Máš možnosť si ju nájsť 💥😊

vellllo_70
18. nov 2021

Ja chudnem už týždeň. Mám dole už 3 kg. Predtým som jedla sladkosti asi aj kilo denne a teraz nič. V pohode sa to všetko dá zvládnuť len treba chcieť 🥰🥰.

veronika2606
18. nov 2021

Ahoj baby, tak idem sa aj ja k Vám pridať 🙏🙏🙏 Verím, že takto mi to pôjde lepšie, keď ma budete sem tam kontrolovať. Som po 2 deťoch, a už je na čase so sebou niečo robiť. Pre začiatok som si povedala, že vylučujem cukor, sladené nápoje a múku/pečivo. Chcela by som navýšiť aj pitný režim na 3 litre za deň, a časom pridať nejaký pohyb. Moja terajšia váha je 88.5 kg pri výške 170 CM. Váhu pred prvým pôrodom som mala 60 kg, tak mám pred sebou veľkú výzvu... 🤦🏻‍♀️😄🍀

vellllo_70
19. nov 2021

@veronika2606 jeeee super 😍 vzájomná podpora nám pomôže

veronika2606
19. nov 2021

@vellllo_70 Veru 🥰 Mne keď už toto nepomôže 🤦🏻‍♀️ tak už neviem...

vellllo_70
19. nov 2021

@veronika2606 aaaale prosím ťa takto ani nemysli jasné že sa to podarí. Do leta budeme kočky 😎😂😍

sweetyna
19. nov 2021

u mna je to uz od marca tohto roku a pravidelnych cvicenim som sa sama namotivovala ked som videla vysledky 🙂

adrianka7d
19. nov 2021

Babusky ja sa ku vam pridam ja som chudla pred letom schudla som 13 kg a uz to mam všetko naspat a to ja potrebujem schudnut naozaj ze vela ideálne aj 40 kg 😭

katka2204_1
autor
19. nov 2021

@vellllo_70 a ako chudneš Ty?

katka2204_1
autor
19. nov 2021

@sweetyna wau to je úžasné,ale upravila si aj stravu?

katka2204_1
autor
19. nov 2021

@veronika2606 a co tvoja strava počas dňa?

katka2204_1
autor
19. nov 2021

@adrianka7d preco a ako si to pribrala späť?

katka2204_1
autor
19. nov 2021

@veronika2606 musis si veriť 😊

kotvickaa
19. nov 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@adrianka7d a co sa stalo ze si to vsetko naspät pribrala? to bola zase nejaka dieta z reklamy alebo nejake prasky? 😲

adrianka7d
19. nov 2021

@katka2204_1
@kotvickaa nic sa nestalo, len prisli prázdniny boli sme na dvixh dovolenkach tam som jedla tak ako predtým a potom som aa uz nevedela vratit späť, ale som odhodlana a idem odnzajtra do toho znova a uz na dlhodobo dúfam 🙂

adrianka7d
19. nov 2021

@sweetyna a kolko si schudla?

kotvickaa
19. nov 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@adrianka7d fuha, ja som sa tak dala na chudnutie minuly rok a tiez som si dala pred letom pauzu co uz som mala 10kg dole, ale potom som si povedala ze budu grilovacky a zmrzka sak si dam, ale podarilo sa mi schudnut este dalsich 7kg, ja uz som bola zvyknuta kolko mam coho zjest ze uz to islo automaticky s tym jedlom. Teraz si uz vyse roka vahu drzim akurat chcem pridat cvicenie, ktore stale nejako odkladam ☹

emm_i
20. nov 2021

Ahojte, rada sa k Vam pridam, ak mozem 🙂
Ja som schudla od minulej zimy 6kg (57kg -> 51 kg, ale som nizka, takze preto mozno tak malo). Ale snazim sa aktualne trosku vyformovat postavu, pretoze kila isli dole, ale stale mam brucho, stehna,...
Je tu aj niekto, kto chodi napr. behat? 🙂 Opat sa k tomu odhodlavam (chcem ist aj dnes, stiahla som si novu appku 😂), hoci obcas sa ozve koleno, ale aspon trosku (na tie stehna). 🏋️🏃
Drzim vam zatial vsetkym palce, podla mna vzajomnou podporou to pojde 🙂

veronika2606
20. nov 2021

@katka2204_1 No zatiaľ sa neriadim nejako presne na gramy a kalorické tabuľky, ale chcem na to nabehnúť. Momentálne vynechávam všetko vyššie čo som písala, a chcem si začať z KT odkukávať aj z jedálničkov úspešných, včera som si kúpila premium, a objednala od nich knihu s receptami, nech mám poruke. Inak doma fungujeme ako bežná domácnosť, manžel ako bývalý profesionálny futbalista mi už odmieta rôzne kuracie a ryžu 🤓 takže varím všetko. Ja si chcem ale postupne prejsť na vyslovene svoje jedlo.

emm_i
21. nov 2021

Ahojte, funguje tato diskusia? Ako ste si uzili vikend? Cvicili ste? 🙂
Ja som dnes 30 min cvicila s 1,5kg cinkami (iba take zakladne cviky) 🏋️ dala som 6km prechadzku. V stredu ma caka narocnejsi trening, a zajtra snad pojdem uz behat, ale tie opatovne zaciatky budu tazsie 🏃

adriana522
21. nov 2021

@kotvickaa ak mozes, chod do fitka s trenerom. Ked uz mas dohodnutu hodinu a platis to, uz tak lahko nepovies ze dnes nejdem. To je moja skusenost.

kotvickaa
22. nov 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@adriana522 manzel nakupil plno vybavenia takze do fitka nepojdem...na cinkach uz doslova aj spim kedze nemame nejaky velky byt :D

adrianka7d
22. nov 2021

@kotvickaa to je super u mna sa to vzdy vrátilo naspäť, teraz som zacala zase od znova tak tento krat budem robir všetko prw to aby som to zvladla 🙂

kotvickaa
22. nov 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@adrianka7d drzim palce 😉

katka2204_1
autor
23. nov 2021

Aky ste mali dnes den ,ratate si aj kroky?

adela94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emm_i
25. nov 2021

@adela94 to je appka Mi Fit (mam aj hodinky), ale existuje aj Google Fit a ta vam odmeria kroky bez hodiniek 🙂

adela94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka2204_1
autor
10. dec 2021

Ahojte zienky,ako sa Vám darí v chudnuti? Ako idete zvládnuť sviatky?

katka2204_1
autor
10. dec 2021

Ahojte✌ prosim Vás o vyplnenie krátkeho dotazníka pre zeny,ktoré chcú schudnúť a zlepšiť svoje zdravie 👇👇👇👇
https://forms.gle/eaoP8aj5Pv7aASsD7 ozvem sa uvidis v ňom môj výsledok 😍