Mamičky nad 120 kg, sem sa! Poďme spolu chudnúť!

awalancha3
9. aug 2011

Su tu uz temy o chudnuti, ale uprimne povedane, ja mam 127 kg a 8 mes bábo a deptaju ma nareky 70 kilovych tintitiek ako chcu schudnut 2 kila a nedari sa im. Najdu sa tu aj zeny nad 120 kg po porode alebo aj este nemamicky, ktore sa chcu navzajom povzbudzovat? nebude nas vela, to viem a preto nebude treba ani tabullka, budeme schopne si pamatat uspechy ci neuspechy ostatnych. Nehanbite sa, ozvite sa. Ved chudnut z takej velkej vahy ma svoje specifika, je to ine ako ked sa chudne z 60, 70 co 80 kg....., je mozna aj IP

bibap
9. aug 2011

@awalancha3 Ahoj, tak ja nemam nad 120, ale som nestastna aj z tych svojich 90 co mam teraz. Pribrala som 25 kilo a kedze zatial kojim, chudnut nemozem. Ked dokojim kupim si osvedcene spalovace tuku a urychlovace metabolizmu a hor sa do posilky vybit rok nalozeny tuk.
:o) drzim palce v chudnuti

katmi
9. aug 2011

no, ja tiez nemam taku vahu,ale mam po porode bohuzial doteraz kila navyse a nedari sa mi ich zhodit,kedze mi nema kto byt s malou,aby som si mohla ist aspon trochu zacvicit.. objavila som ale vybornu vecicku, je to cvicenie Vacufit vo vauovom prostredi v takom stroji... uz mi treba ku "stastiu" len 50€ navyse na pernamentku a hor sa do cvicenia 🙂 tam moze byt so mnou aj mala a dokonca tam aj vydrzi,lebo jedno cvicenie trva max 30minut...
tak drzim nam vsetkym palce pri uspesnom chudnuti 😉

bibap
10. aug 2011

@katmi Ahoj, no ja mam "stastie" ja mam studio s vacufit a rolletic u nas v brane, ale po 4 navstevach vacufitu sa mi na mojom bruchu, co nemalo po tehotenstve ani jednu striu, vyhodili tmave strie, takze vacufit nikdy viac ☹

katmi
10. aug 2011

@bibap vazne??? hmm.. no ja som strie nikdy nemala,a strie sa vacsinou robia z pribratia alebo z rychleho chudnutia.. podla mna to mas skor asi z toho,nie???

bibap
10. aug 2011

@katmi nie, vyhodilo sa mi to okamzite po 4 navsteve vacuwellu. Bolo to v priebehu 2 tyzdnov, takze nejake rychle pribratie to nesposobilo.

katmi
10. aug 2011

@bibap ja som skor myslela opak..cize rychle schudnutie 🙂

bibap
10. aug 2011

@katmi jaj no bodaj by :o) ale od porodu myslim ze priberam a priberam

katmi
10. aug 2011

@bibap ja som na tom podobne 😒 a to pritom za cely den teda toho velmi nepojem...isla by som aj normalne cvicit, nejaky ten aerobik alebo nieco,kde vyvijas aktivitu, len nema mi kto byt s malou,takze nula bodov 😔

bibap
10. aug 2011

@katmi sme na tom rovnako :o(

monika15
10. aug 2011

ahoj, tak super skupina tak tu patrim aj ja...... so svojmi 109 kilami... 🙂))

dasenka
10. aug 2011

dievčence, síce by ste povedali na prvý pohľad, že sem so svojimi 60 kilami nepatrim, ale mala by som dat dole ešte tych 10 🙄 to si však vyžaduje disciplinu ale momentalne teda žiadnu nemám 😒 Mám ale pre vás radu. Mala som najviac asi rok pred prvým otehotnením 92 kg no potom som spávnou stravou zhodila na tých 60kg a otehotnela som, mám za sebou dve tehotenstvá pri ktorých som pri každom pribrala 30kg no a vždy som zas schudla na tých 60kg. Ide to, len musí človek naozaj rátať kalórie, no a to teraz nerobím a preto nechudnem 😒 Som sprostá a veru sa už chcem znovu nakopnúť na tú správnu cestu a dokončiť to. Aj ja ešte kojím a nie je nikde napísané, že sa nedá pri kojení schudnúť. Kojenie je priam ideálne na chudnutie. Ide o to, v akom zložení do seba človek napchá jedlo a či to vôbec jedlo je! Chudnúť kľudne môžete 2kg mesačne a z takých vysokých hmotností určite aj viac.... Ja sa priznám, že som "žravá", ani môj muž toľko nezje čo ja a to je tenký ako nitka 😅 Ide o to dostať v pravidelných intervaloch 3 hodiny do seba jedlo vysokoobjemové na potlačenie hladu a v správnom zložení bielkoviny, sacharidy a tuky. Je to celá veda, ale zapamätajte si, že strava je 80% úspechu, cvičenie je to ostatné. Ja som si až teraz kúpila eliptical na formovanie postavy a zrýchlenie metabolizmu, doteraz to bolo všetko iba o strave a aj vždy to bude hlavná stránka. Ak toto niektorú trošku zaujalo, môžem vám napísať, kde sa dozviete viac cez IP, tu by to bola reklama na tú stránku... Jo a nekupujte blbosti ako chudnúce tabletky a podobné vraj "zrýchľovače metabolizmu". To nefunguje, veď keby to fungovalo, tak sme všetci ako laň! Horšie je, že my tuční sme proste leniví, aj ja, lebo sa mi nechce rátať. Keby som to robila, tak už mám dávno po probléme 😎

katmi
10. aug 2011

@dasenka ja tučná nie som.. len mám pár cm naviac na kritických miestach..okolie mi vraví,že vyzerám konečne normálne,lenže ja som nikdy nebola na takéto "telo" zvyknutá...a isto by som schudla,len mi nato treba peniaze a trochu času...

agjg
10. aug 2011

Kolko to vážiš?127?Neverím...,veď na fotkách vyzeráš dobre...No,ja by som chcela tiež niečo zhodiť,každý pondelok začínam s diétou,a v utorok to už nieje pravda... 😠 Ja som sa vidávala s 50kg,a keďže sa nám nedarilo bábo,pchali do mňa všeliaké lieky,pribrala som 30kg 😅 Keď som bola tehotná,pribrala som 4kg,po porode som schudla 10kg(to som bola najšťastnejší človek)a teraz mám všetko naspäť,ešte aj navyše...Vrrrrr,zlostím sa sama na seba,lebo nemám pevnú volu.... 😠

maca_p
10. aug 2011

zena nikdy nie je tucna, zena je vzdy len plnostihla 😀

dasenka
11. aug 2011

@katmi no tak ale na to ti netreba moc tých peňazí, môžeš zatiaľ cvičiť tak ako ja doma 🙂 Ja vstávam denne o 5:00, aby som si stihla odcvičiť, kým deti ešte spinkajú s tatinom a tým pádom mám vystarané o opatrovanie.... Vždy sa nejaké riešenie dá nájsť, len sa netreba vyhovárať. Mojim heslom je: "Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, dôvod.... " no a je to tak. Ja sa tiež momentálne vyováram na všetko možné aj nemožné už asi rok, zaslúžila by som si na seba veľký bič!

bibap
11. aug 2011

@dasenka uff tak pri malej 6m. kde vstavam 3x za noc na kojenie si neviem predstavit vstavat a byt cula uz o 5 rano.. ja dospavam kazdu moznu chvilku aj cez den takze doma nic nespravim.

dasenka
11. aug 2011

@bibap no tak to máš ešte malé bábo, tebe stačí chudnúť zatiaľ aj tou stravou... no ja k malej nevstávam, pretože ju mám v posteli pri sebe a kojím ju v noci keď potrebuje. Zvyčajne dva krát ale ja aj tak pri tom zaspím 😀 No a cez deň nemám šancu, keďže malý už od 2 rokov, ako som sa s malou vrátila s pôrodnice, cez deň nespáva. Teraz má Miki 3 roky aj 3 mesiace a malá 1 rok aj 3 mesiace. No a k tomu dom, záhrada a muž príde domov až večer... Nemám inú šancu, len ráno vstať a cvičiť 😀 Tiež niet koho poprosiť, aby sa staral o detváky...

jahodnicka
11. aug 2011

Holky, nezlobte se na me, ale zakladatelka jasně napíše, pro ženy nad 120 kg a né pro foufale hubnoucí 60 ti, 70 ti kg maminky a to co vy jí sem píšete...to je jak výsměch..psala to snad dost jasně né 😕

mv1
11. aug 2011

ahojte, tak mňa tento problém ešte len čaká...teraz priberám, už mám 16kg na sebe a to ešte čosi pribudne 🙂 ale zvládneme to! treba si veriť! po prvom tehotenstve mi zostalo na sebe 20kg, to obdobie trvalo skoro 4roky, bolo to príšerné 😝 , veď to asi poznáte. minulý rok v lete som skončila na plúcnom /zápal priedušiek/ 8dní izolovaná, boľavá, problémy s dýchaním...a tam sa to niekde zlomilo. ja si myslím, že telo sa mi prečistilo, nabehla som na 5xdenne stravovanie, žiadne rozmýšľanie nad kalóriami-či môžem alebo nie, dala som si naozaj všetko, ale v menšom množstve. a v septembri mi ručička na váhe z 95kg klesla na 78kg. tak vám všetkým držím palce 🙂 a nezabudnite, že všetko je v psychike, v hlavičke!!! 🙂

katmi
11. aug 2011

@dasenka moja zlatá ja som s malou sama... mozem byt rada,ked mi pospi do pol 6.. vyskusaj sa ty venovat detom od ich narodenia cely den 24hodin denne a som strasne zvedava,ci budes mat este chut vstavat rano o 5 a cvicit..

@mv1 co ked sa neviem prinutit jest 5krat denne?? moj zaludok to proste nezvlada.. 😔 j emi to vela... pritom ale ja jem max 3krat denne,ale zjem asi tolko,co kamoska,ktora papa tiez 5krat denne..myslim tym na porcie...cize ona co zje na obed,ja tiez na obed...taku istu porciu...a mne to staci..hladna nie som.. aj ked jem len 3krat denne..

lillika
11. aug 2011

@awalancha3 ahojky.ja som uz klesla pod 100.mozem sa pridat? 🙂

dasenka
11. aug 2011

@jahodnicka neboj sa ja som to pochopila, že je to pre kočky nad 100kg 🙂 iba som chcela poradiť, keďže som chudla tiež z veľkej váhy 😉

dasenka
11. aug 2011

@katmi nemôžeme sa porovnávať. Ani jedna nevie, ako žije tá druhá a čo naozaj musí zvládať. Tak ako ja neviem, čo celý deň musíš zvládať ty, ty zas nevieš, ako som na tom ja.... Preto si každá z nás musí jednoducho nájsť ten správny spôsob a nie sa hneď urážať pre nič za nič 😵 Zaujala ma téma a chcela som trošku poradiť, ako som to zvládla ja a že nič nie je stratené ani pre veľké váhy. Všetkým nám držím palce, nech je to 5 kíl, ktoré človeka hnevajú, alebo 50 kíl, ktoré človeka zabíjajú....

lenuska00000
21. aug 2011

BABY... teraz to nemyslím zle, ale naozaj vám nezávidím..Musí to byť hrozné vážiť tak veľa..Ja som pred tehotenstvom vážila 65kg..tesne po porode som mala 69kg a teraz milulý týžden, 3mesiace po porode som mala 67kg...dnes, vážim 65kg..za týžden som schudla 2kg.🙂 A myslím, že je jedno z akej váhy chcete schudnúť..hlavne treba pevnú vôlu.🙂 Ak sa náhodou budete chieť niečo spýtať, kludne váám odpoviem.🙂 Držím palce.🙂 len vás prosím, aby ste po mne "nekričali" 🙂 chcela som len pomôcť..

tea333
21. aug 2011

Baby, ja by som vam chcela poradit, aby ste neskusali tie "hladovkove" recepty, ani tabletky a zazracne pristroje a sedenia u kozmeticky, po ktorych sa tak strasne chudne.su to vsetko reklamne tahy zamerane na zeny, ktore chcu velmi schudnut, a preto sa na to daju.
jedina cesta ku zdravemu schudnutiu, ale najma k dobrej kondicii a zdraviu je sportovat a jest rozumne mnozstva zraveho jedla, cize ryby, kuracie,..a hlavne ako prilohu, co najviac zeleniny, co najmenej tepelne spracovanej.
Sport nemusi byt tyranie, ale malo by to byt citit.len prechadzky nepomozu..
najlepsie je cokolvek, co vas tep riadne zdvihne a vydrzat tych 40 min, nech to berie tukove rezervy 😉

mirka00
21. aug 2011

ahojte žienky.chcem sa vás opýtat,nemali ste problémy s ultrazvukom?myslím pri vašej hmotnosti.lebo ja som mala ked som otehotnela 75kg teraz mám 91 a vždy ked idem na ultrazvuk tak mi doktor píše do správy že max.zlá prehladnost,už mi s tým ale ide trošku na nervy!!ved sú ovela silnejšie ženy a im potom čo píšu??

stardust
21. aug 2011

@mirka00 tie chodia ku tym schopnejsim gynekologom 🙂

zuziq
21. aug 2011

@mirka00 ja som pocas tehu neskutocne pribrala a mala som viac kil ako ty pises a lekar mi tiez obcas povedala, ze je to horsie vidiet, ale vzdy to povedal tak jemne ale nikdy nie priamo, ze koli mojmu tuku 😀 takze mozne to je, ze sa mu to horsie pozera ale vzdy sme vsetko normalne videli a nikdy mi nic take do spravy nenapisal.. zato ked som sla rodit, tak mlada lekarka co ma mala rodit mi cely den musela davat najavo, jak vyzeram.. keby nemam vtedy "ine starosti" asi by som jej povedala svoje.. takze nerob si z toho tazku hlavu, ludia su vseliaky 😉
ja sice tiez nemam 127 ale pocas tehotenstva a par mesiacov po porode som mala 106kg a bola to hroza... zacala som cvicit, normalnejsie jest a schudla som cca 15kg a zastavilo sa to... potrebovala by som este aspon dalsich 15 dat dole, ale uz ma nebavi neustale riesit ze nic nemozem jest ( u mna upravit stravu nepomoze, snazim sa jest zdravo, neprejedat sa, sladkosti minimum, no u mna to musi byt naozaj dieta, inak sa nepohne ani kg aj ked cvicim) ☹

mirka00
21. aug 2011

@stardust no asi mám smolu ☹
@zuziq no lebo som bola na druhom scriningu v 22tt,tak som sa tešila aj na fotečku a nič.tak idem ešte raz 29.8.tak uvidím.ale aj prvý krát to isté.zajtra idem k svojej gynekologičke tak sa jej trošku vystažujem 🙂 ja budem mat tiež určite nad sto,no to si zase vypočujem ☹

stardust
21. aug 2011

@mirka00 zo mna sa stal pocas prveho tehotenstva poriadny mroz, do druheho som sla s vahou 110 kg, ale nikdy sa mi nestalo, ze by sa niekto stazoval pri robeni ultrazvukoveho vysetreni, resp. by nebolo nieco vidiet.