Mám pocit, že priberám aj z čistej vody

dzarika
9. jún 2022

Ahojte baby, prosím vás poraďte nejaké typy ako schudnúť. Mam pocit ze ja priberiem aj z čistej vody. Sladené vody ani vyprážané jedlá vôbec nepapam.

matovicova
9. jún 2022

@dzarika prerušovaný pôst

lindusss2016
9. jún 2022

@dzarika sladene vody a vyprazane jedla nie su jedinym dovodom priberania... Schudnes tak, ze budes prijimat menej kalorii ako vydas. Ale kaloricke su napr.aj syry a to poriadne, cestoviny, pecivo, ryza, vlastne asi vsetko okrem zeleniny 🤷 skus napisat tvoj denny jedalnicek nejaky priklad

ruzovakrava
10. jún 2022

@dzarika spíš si všetko čo ješ a skús kalorické tabuľky. Zníž príjem, zvýš výdaj. Ak naozaj nezaberie, tak potom treba ísť k lekárovi na odbery krvi. Tiež som mala kolegyňu čo stále hovorila že priberie aj z čistej vody ale keď som si reálne všimla čo všetko počas dňa zje, tak to veru nebola voda, z čoho priberala 😆

vikes
10. jún 2022

@dzarika Skúste si zapisovať do KT, čo všetko za deň zjete, ukáže vám množstvo kalórií a vy môžete prispôsobiť jedálniček tak, aby ste boli v kalorickom deficite.

googwife
10. jún 2022

Treba si strážiť príjem ako baby píšu zapísať si do kalorickych tabuliek a možno nakoniec ten príjem bude vysoký. Ja som si tiež myslela že jem málo, ale prd makový 🤔

micusa2222
10. jún 2022

@dzarika predpokladám, že máš minimálny pohyb aj cvičenie..ide to jedno s druhým, strava, veeľa pohybu...

majamat
10. jún 2022

priklanam sa ku kalorickym tabulkam. az vdaka nim clovek zisti, aku vysoku kaloricku hodnotu dokaze mat strava. a ano, ak sa prida na kaloriach napr, takym syrom ( co ej pomerne kaloricka potravina ), tak sa musi ustrazit bud mnozstvo kalorickej potraviny, alebo vykompenzovat v priebehu dna tym, ze sa pouzivaju nizkokalorcike potraviny.

KT su na toto fakt idealne.

wikiwiki
10. jún 2022

To som mávala aj ja niekedy taký pocit ale ako tu už odznelo, príjem by mal byť nižší ako výdaj 🙂 Netreba sa obmedzovať a vylučovať potraviny z jedálnička, len vedieť čo prijímaš a v akom množstve.

bashee
10. jún 2022

Ked priberas takpoediac aj “z vody” s veeelkou pravdepodobnostou trpis inzulinovou rezistenciou. Chod si ju nechat zmerat z krvi. Ja som si nechala v labakoch ti to spravia, platila som 25€. Je to index homa-ir. A nato pomaha len nizkosacharidova strava a prerusovany post. Drzim pace

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehulka2011
10. jún 2022

@jane89 9kg z akej hmotnosti? Malo by sa chudnut tak 2kg mesacne

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehulka2011
10. jún 2022

@jane89 tak to hej 🙂 nech sa ti to udrzi 🙂

majamat
10. jún 2022

9kg na zaciatku este nei ej tak vela, aj ked z hmotnosti 65kg je to ine, ako z 85kg. dolezite je nepokracovat v takom tempe, no je lepsie si to nadstavit inak. v kazdom jedle maju byt aj sacharidy, aj tuky,a j bielkoviny, nei ej dobre mat jednostrannu stravu, lebo sa tazko prechadza na klasicke stravovanie

hulica
10. jún 2022

to je pravda a hlavne keď niekto rapídne schudne len tak, že sa jednoducho hrozne obmedzí a potom nabehne na normálnu stravu sa bude čudovať že váha ide hore.

kotvickaa
13. jún 2022
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@dzarika ak mas pocit ze vela nejes a priberas aj z vody, moze byt za tym bud to ze jes velmi malo a telo si vsetko drzi, pretoze sa citi ohrozene alebo jes sice malo ale kaloricky stale vela a preto nechudnes...treba mat prijem nastaveny tak aby bol sice mensi ako vydaj, ale nie prilis nizko aby telo neukladalo zasoby