Mám dosť výrazné boky a chudé nohy

9. feb 2022

Mám problém s mojou postavou . Mám dosť výrazne boky a chudé nohy . 🤦Nie vždy som taká bola ..ale ako vidím mám to po mame . Nedokážem chudnúť s brucha a bokov. Akonáhle som schudla tak z riti a z nôh.
Čistý hajzlovy pavúk 😭
Poradíte mi ako sa mám obliekať?
Keď si dám voľné šaty ,tak vyzerám ako matrioška.
Keď si dám obtiahnuté tak ako súdok.
Ešteže vymysleli bundy ako je parka

0silvia0
9. feb 2022

Asi si postava hruska, pozri si na nete co obliekat
https://supervizaz.sk/postava-a-hruska/

gertrudka222
9. feb 2022

Esteze existuju taketo rady a triky ako ci pasuje ktorej postave. Velka pomoc pre nas zeny :D

janetinka27
9. feb 2022

mne skor pride, ze si jablko, nie? ja mam tiez o dost chudsie ruky a nohy od brucha :D treba zvyraznit pekne nohy a cez brucho prehodit nieco, co nezvyraznuje pas. ja nosim dlhsie vrchy, ale take, co mi tvaruju vrch a zasa nohavice nosim obtiahnute 🙂

0silvia0
9. feb 2022

@janetinka27 ano, mas pravdu, asi je skor jablko, pomylili ma tie vyrazne boky. Mam kolegynu tiez typ jablko, ale ta boky nema. Im sa vsetko uklada do brucha a este jej do pliec a chrbta. Cize trup gula a zadok ziadny.

barborachors
9. feb 2022

Svoju postavu uz nezmenis, rokmi to bude len horsie a po prechode budes uplne jabko. Skamarat sa s postavou, a bud rada za chude nohy, zdravo jedz aby si mala brucho ako tak chude.

janetinka27
9. feb 2022

@0silvia0 hej, ako ta lienka z ferda mravca, ja to mam tiez podobne a ked schudnem, tak vzdy len z ruk a noh, brucho posledne

0silvia0
9. feb 2022

@janetinka27 ze lienka z ferda mravca, ale ved bola to celkom kočka😂

janetinka27
9. feb 2022

@0silvia0 hej, kocka, az na to brucho 😂

bennn
13. feb 2022

Začni cvičiť, vyhraď si na to peniaze, čas a motivaciu. Stačí pol roka. Postava sa vyformuje sama do najlepšej možnej podoby.