Mám 177 cm, 50 kg a cítim sa tučná

hdhdudjehe
30. mar 2024

Ahojte baby. Ja len som zúfalá tak už som musela napísať tu. Mám výšku 177cm a 50 kg . Cítim sa tučná :( . Mám pás 58 CM ale predsa keď sa pozriem do zrkadla tak si pripadám tučná a vyzerám zvláštne .Nie tak ako mi všetci vravia že vyzerám , stále sa sama sebe neľúbim.:((( podľa mojich rozmerov mám postavu hourglass- to len pre predstavu .

galganka
30. mar 2024

Mám 180 a 56. Pás 70. Som všetko možné, len nie tučná. Rovnako aj ty.

aj47456
30. mar 2024

Nemyslim to zle, ale ak mas s takymito mierami taketo myslienky, ze az zakladas fora aka si zufala, mala by si vyhladat odbornu pomoc. Pomoze ti to, aby si s tym nebola sama.

Drzim ti moc palce. ❤️

suzitok
30. mar 2024

Mam 174cm, 54kg, pás 70cm a pripadám si byť veľmi chudá, znieslo by to 10kg navyse. Podla mna tucna iste nie si, skor naopak...

lindous
30. mar 2024

Problém je v tvojej hlave a ak si nevieš pomôcť sama, obráť sa na odborníka alebo zatiaľ aspoň niekoho blízkeho, my aj ľudia okolo ti môžu hovoriť čokoľvek, neuveríš… požiadaj o pomoc, nie je to žiadna hanba, drž sa!

zuzanazu85
30. mar 2024

Vôbec nie si tučná! Ba podľa výšky,by nevadilo aj o trochu viac kíl. Tu je iný problém a skús sa porozprávať s niekým. Toto máš len v hlave a viem o čom hovorím. Kamarátka mala tieto isté pocity a naozaj nedobre dopadla. Porozprávaj sa s maminou,sestrou, kamarátkou,tetou,krsnou, obvodným lekárom ,ale určite nie si tučná.

daniela2202
30. mar 2024

@hdhdudjehe a chce to psycho ... 😂👉

hdhdudjehe
autor
30. mar 2024

@daniela2202 ja neviem síce ten pocit vyhnať z hlavy ale zasa nebojte sa určite netrpim dramatickými diétami . A hlavne teraz veľká noc 🌃 .

nika23t
30. mar 2024

@hdhdudjehe aj ja som stihla a nie som spokojná. Skus cvičenie, zameraj sa na partie, ktoré chceš upraviť, mozno to pomôže. U mňa toto bola cesta. Musím sa k tomu vrátiť... Každopádne, ako píšu vyššie, určite si veľmi štíhla.

hdhdudjehe
autor
30. mar 2024

@nika23t hej napríklad svoje nohy milujem ale neladia mi nejak so zvyškom tela . Preto som to asi pripísala tucnote

1ivanka1
30. mar 2024

Podla bmi ti vychadza podvaha.

galganka
30. mar 2024

@hdhdudjehe schválne, akú konfekčnú veľkosť si kupuješ? Lebo ja občas aj 32, či xxs. Ty na tom budeš podobne. A to je ďalší znak toho, že si všetko, len nie tučná.

hdhdudjehe
autor
30. mar 2024

@galganka keď chcem veľké tak M-L keď normálne tak XS-XXS občas S ( S skôr nohavice 🙂)

galganka
30. mar 2024

@hdhdudjehe a máš pocit, že tuční ľudia nosia XS?

januska12323
30. mar 2024

Ty nie si tučná a pri takej váhe ani nemôžeš byť. Môžeš mať akurát tak rozložený tuk, že sa sama sebe nepáčiš.

hdhdudjehe
autor
30. mar 2024

@januska12323 preto som si merala pás že aby som vedela či není veľký ( veľa tuku ) a že či sa preto sa a sebe nepáčia ( res. preto že "nemám pás ")

sevrin
30. mar 2024

50 kilov pri výške 177cm no neviem neviem, to ani poriadne krivky nemáš a žena bez kriviek to je ako pivo bez peny.

galganka
30. mar 2024

@hdhdudjehe majn got. Pri páse 58 neexistuje, aby si mala ani náznak tuku. Ak naozaj o sebe tvrdíš toto všetko, naozaj by si mala bez hanby vyhľadať odborníka, lebo to môže prepuknúť do niečoho horšieho.
@sevrin ešte šťastie, že sú aj chlapi, čo pivo nepijú. 🤷🏼‍♀️

martinami274
30. mar 2024

Chcete moje miery,aby ste boli v pohode? 🙂 Žart 😉Naozaj neviete rozumne pozerať na svoje telá a posúdiť či mám kilá naviac,alebo obezitu alebo som úplne v pohode a štíhla? Máte krivé zrkadlá? Ak sa tak cítite pri tej výške a váhe. Skôr treba navštíviť psychológa,aby Vás naučil ako sa mať rada, mať rada svoje telo.

ropucha6
30. mar 2024

@hdhdudjehe a rokov mas kolko? Pri tychto mierach bude problem iste v hlave.

mamina7070
30. mar 2024

fuuu mas vazny problem ale nie v hmotnosti ale v hlave vyhladaj odbor u pomoc u psychiatra potrebujes to nutne

janulka1802
30. mar 2024

Máš problém , ale váha to nie je. Ja mám aktuálne 168 cm/58kg a cítim sa super. Keď som malao 10 kg menej, bola som ako palica do fazuľe. Podľa Tvojich údajov si veľmi štíhla.

maryetta
30. mar 2024

Zavcasu to ries. Teda nie vahu ale hlavu. Lebo nie. Nie si istotne tucna.
Ale dakujem za podnet. Musim sa zamysliet aj ja nad svojou vahou.

elenajezova
30. mar 2024

To snáď nemyslite vážne?

barborachors
30. mar 2024

@hdhdudjehe chces aby sme ti tu sli blahorecit aka si chudunka alebo co. Ano, si tucna a na tvojom mieste by som nejedla do konca zivota. Lepsie?

mabenn
30. mar 2024

@hdhdudjehe bmi mas 16, cize hlboku podvahu a zrejme aj daco v hlave v neporiadku...kolko mas rokov? Postava bez svaloviny vyzera zle tak ci tak, tipujem, ze to bude tymto alebo psychika

vikiki29
30. mar 2024

Ja mám 172cm a boli časy keď som vážila tak 51-52 kg a cítila som sa ako vychrtlina. Teraz mám 55kg a ešte také +3 až +5 by som prijala.

tiezjedna
30. mar 2024

@hdhdudjehe ...a máš frajera, ktorý ti povedal, že si špekatá, že? 🙄... Jedna taká kamarátka mi už roky hnije pod drnom😢 Spamätaj sa, dievča, kým je čas!

sinusoida
31. mar 2024

@hdhdudjehe tučna by si bola, keby si mala 90 kíl, aj to by sa možno stratilo na tebe, lebo máš dobrú výšku.

miskajerry
31. mar 2024
zuzubb007
31. mar 2024

To je mega podvaha, podľa mňa žena z takou váhou pri takej výške vyzerá doslova zle, máš problém v hlavičke to treba riešiť čím skôr