Mám 169 cm a 65 kg

6. jan 2024

Pekný večer, je tu niekto s takou istou alebo podobnou výškou a váhou? Ako sa cítite? Pôrody mám už za sebou..boli časy, kedy som vážila 52-55 kíl (čo bolo super) a teraz toto🙄.

deti95060810
6. jan 2024

možno mimo otázky ale veď váhu nemáš zlú... 🙄
som trošička nižšia od teba, ale ja vážim ako ty pred x rokmi...

rurutiax
6. jan 2024

Ja mám 170 cm a 84kg s dg PCOS. Som 4 mesiace po pôrode a konečne som sa odhodlala na zmenu a od pondelka začínam s premenou. 🙂 veľmi sa teším. Neviem čo riešiš veď máš ideálnu váhu a zdravé bmi.

kataina
6. jan 2024

som asi nepochopila, ako sa citia iné je dôležité? ako sa ty cítiš, je dôležité.
Kalkulačka:
https://zdravoteka.sk/kalkulacky/bmi-index-tele...

autor
6. jan 2024

Ste zlaté, diki moc, ale už aj manžel začal mať blbé narážky 😳nebudem klamať, ja som mala tak max 62 kíl a už vtedy som si pripadala kúsok objemnejšia, ale teraz boli sviatky, pojedla som viac a odrazilo sa to na váhe, ale tak tiež si nemyslí že je to až také zlé..

belle_vie
6. jan 2024

Ja som mala pri 170 cm a 64 kg tehlicky na bruchu a nosila veci S. Takze za mna v poriadku, vsetci mi hovorili, aka som stihla ( ale dlhodobo som sa venovala atletike, takze to boli skor svaly).

Ak je to narazovo 13 kg nad tvoju beznu vahu, tak to bude 13 kg tuku a to uz vyzera trosku inak.

autor
6. jan 2024

@belle_vie ano presne, ja necvicim a určite vyzerá lepšie postava ženy s rovnakou váhou ako ja, ktorá na rozdiel odo mňa cvičí 😁

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mclissa
6. jan 2024

Mam 171cm a uz 9 rokov si drzim vahu 65kg. Citim sa super, nosim 36-38 sportujem. Teraz uz pomenej ked mam syna. Ale cas si najdem. Ja som spokojna sama so sebou.
Inak pri tehotenstve som pribrala 27kg 🤦🏻‍♀️ ani neviem ako. Ale za 3 mes po porode som to mala dolu.

ada510
6. jan 2024

Mám 160cm a 75kg akurát tých 65 by mi vyhovovala práve 🙈

medda_beda
7. jan 2024

166 a mala som 65 aj 63 aj 52/55 a teraz mám 58/9.

65kg na mne inak vyzeralo keď som necvičila a inak vyzeralo 63 odkedy cvičím.
Pred cvičením to už bolo vidieť, že som trochu nabrala.

Teraz mi váha nechce klesnúť pod 58, ale cítim sa dobre a som štíhla, nie však štíhlo mľandravá.
Niekedy mám okolo 60, nad 60.Záleží od obžerstva :D.Ja si doprajem.

micusa2222
7. jan 2024

ak dáš dole 3 kg,,tak to bude úplne super !

dadis
7. jan 2024

Urcite nedrz diety ani nehladuj. Stacia male zmeny v jedalnicku typu vylucit sladene napoje a kupovane sladkosti..zacat robit nejaky sport, co ta bude bavit a pomaly sa telo dostate do formy..podla mna horsie ako nejaky ten tuk na tele je to, ze sa nehybes - pretoze to priamo ohrozuje tvoje telo.

elenajezova
7. jan 2024

Ja mám 168 cm a mala som 70 kg. To ma už naštvalo, dala som sa na premenu a od februára do júna pred minulého roka som išla dole na 57 kg. A držím si ich doteraz. Chcela som na 54 kg, čo bola moja dievčenská váha, ale to ma už moje telo za nič na svete nepustilio. Najmenej som mala 56,5 kg. 😀

kiki68
7. jan 2024

To vies v poho zhodit dole, chce to iba trosku diety a pohybu. To nie je nejaka hrozna vaha. Zvlast ak to islo cez sviatky hore

nevenka
7. jan 2024

Ak Ta to potesi (asi nie), tak mam 152 cm a 64 kg, 4 porody za mnou 🙃😅🤣

dzejsik
7. jan 2024

ja mam 164 a 60, a pod 58 som sa nikdy nedostala a to nosim veci S/M, ale teda snazim sa cvicit, hybat a nejest blbiny … takze ono ta vaha nie je az tak vypovedna, skor ako sa citis a to spravis stravou a cvicenim… uvidime ako bude po tretom 🤰🏻😁 a mozno tip - pozri si teraz od januara restart vyzvu od Supershape, zjadne hladovanie len dobre nastavena strava a cvicenie (na doma)

oli18
7. jan 2024

Ja mam 168 a 64kg. Som stihla, chcela by som pribrat a nedari sa. Neviem si predstavit, ze sa citis objemnejsia, ved to su idealne miery.

snowflakenel
7. jan 2024

Mala som pred tehu 52, vyska 170. Tvar strhana. Teraz.som tehu, mam aktualne 67. Moc to na tele nevidno, mo v tvari som,krajsia,,taka mladsia. Teda, aspon mi to hovoria.

kristiii
7. jan 2024

Keďže sem píšeš, asi sama cítiš, že to pre teba nie je ideálna váha. Ja mám 168 a najviac som mala 62, keď som sa vypapkala v Anglicku a vypadala, aj som sa cítila hrozne. Po návrate viac pohybu a jedenie normálnej stravy a šlo to postupne dole.

nanulka24
7. jan 2024

Ja mám 165 a 63 kg. Citim sa ako veľryba 🤔 chcelo by to aspon trochu spevniť. Možno raz 🤣

leskovael
7. jan 2024

V prvom rade je to o tom, ako sa cítiš ty a nie iné. Ja mám 164cm teraz som pribrala, netuším koľko kg mám, ale rátam že cca 50-51, no pribrala som čistý tuk z nedzravého jedla, takže je to pre mňa odpudivé a cítim sa hrozne🙄 ale nevadí, pôjde to zase dolu..

rebrambora
7. jan 2024

Pri 166 som mala 65, ked som extremne vela posilovala, cize svaly, ale aj to uz bolo celkom moc. Na mna, je to uz cez hranicu, ale ak sa dobre citis, si pomerne fit a mas typ postavy, kde sa to 'strati' nie je to nic strasne.

snowflakenel
7. jan 2024

@rebrambora ano, zalezi na type postavy a usadzania tuku. Svagrina ma 164 a 67 kil , no ploche brucho, pevne telo....necvici. len cez leto vela maka v zahrade

belle_vie
7. jan 2024

@autorka jasne. Ja len ze s tou vahou to nemusi byt take bububu, ze by si hned musela schudnut 10 kg. S najvacsou pravdepodobnostou postaci dat par kg dole a zvysok vyformovat.