Mám 15 rokov a chcem trochu schudnúť

25. aug 2020

Ahojte mam 15 rokov a chcela by som schudnúť par kíl
Mám trošku väčšie bruško a keď si dam rifle Vypada to hnusne 😣 je mi jasne že keď sa chudne tak s celého tela len by som potrebovala nejake rady ako začať so zdravou stravou a keďže začína škola ake desiaty si naservirovat poprípade kúpiť aby som nebola hladná a nasytena..mam obdobie že raz schudnem potom priberiem lenže fakt by som chcela mat chudšie bruško aj celkovo sa Citit menšia nejake rady ako spravne jest? A.koľko asi tak cvičiť denne

amelia000
25. aug 2020

Je to trochu obsiahlehsia tema, nie nestaci ked ti tu napise niekto ake desiaty si mas robit do skoly. Ak chces vazne zamakat na sebe, v prvom rade o tom oboznam mamu ktora ti doma vari. Potom sadni za pc a vykasli sa na serialiky, pokecy a ine blbosti a studuj si - kaloricky deficit, makroziviny, mikroziviny, bazalny metabolizmus, atd. A ver ze do tyzdna ti uz bude aj trochu viac zrejme co a ako a ako telo v tomto funguje. Vela stastia.
A po dalsie, ak si das rifle a tvoje brusko vtedy prevysa tak ti poradim jednu vec - treba ti o cislo dva vacsie rifle.

kotulicek
28. aug 2020

Pre.zaciatok by som ti aj ja poradila viac piť vody čistej .... Vyrad sladené nápoje hneď to pomôže zmenší porcie, jec pravidelne žiadne chipsy sladkostí obmedz to by ti pre začiatok mohlo pomôcť ...

kizakovicova
13. jún 2021

Je to jednoduché.... Obmedz všetko sladké a slané, mastné!!! a hlavne pi veľa vody.... Ja som chudla 2-3 roky a nikdy sa mi to nepodarilo stále som to vzdávala a ďalej sa prežierala.... A potom sa rozhodla a bolo! Za 50 dní som schudla 8 kg a potom za mesiac ďalšie 3... A pritom stačilo začať sa iba normálne hýbať a obmedziť stravu(nezdravú).... Dneska už mi stačí schudnúť iba 10 kg a som fit pokračujem ďalej a verím si! Ak ak som to dotiahla až sem tak to dotiahnem ešte ďalej..... A ty to tiež zvládneš! Veľa šťastia 🙂

didi2102
13. jún 2021

Tak za prvé si v puberte a tu mnohým dievčatám kolíše váha s tým nič nenarobis,po druhé zver sa máme čo ťa trápi ,niekedy je dobré zvážiť aj oblečenie ake nosis napr teraz na leto voľné šaty , môžeš mamu poprosiť aby ti kúpila zo dvoje troje,potretie strava v style-ziadne sladké nápoje čiže kofola Pepsi a pod,minimalizuj chipsy,sladkosti jasné daj si ale nie že miesto večere si dáš dve horalky a chrumky a jedz pravidelne,žiadne diéty ani podobne a pi veľa čistej vody,skús začať bicyklovat korčuľovať podľa toho čo máš k dispozicii