Malý ste tento produkt na chudnutie?

12. nov 2021

Ahojte mal niekto tento produkt? Je účinný? Prosím blbé komentáre si nechajte pre seba

janai1
12. nov 2021

A čo považuješ za blbý komentár? Keď ti niekto napíše pravdu? Lebo s týmto neschudneš 🙂 prestaň sa prežierať, začni cvičiť a schudneš

fleur1111
12. nov 2021

Nie je účinný, treba zmeniť stravu.

autor
12. nov 2021

@janai1 neprežieram sa. Normálne sa stravujem v miere. Tak mi poraď čo mám robiť. Aj keď som cvičila jedla zdravo mala pohyb kilá stály a zmenu som nevidela. Tak som prestala viem nemala som. Teraz zase chcem sa nakopnúť. Samozrejme nechcem to používať stále.

fleur1111
12. nov 2021

Kedy už ľudia pochopia, že všetky tieto prášky na chudnutie su len marketing? A čo si jedla? Ako dlho si chudla? Ako si cvičila?

lucia851
12. nov 2021

Ja som mala odtiaľ viacero produktov a ani jeden mi nepomohol schudnúť

lucia851
12. nov 2021

Kávu ktorá mi vraj mala pomôcť aby som toľko nejedla a ani to nepomohlo, aj probiotika na chudnutie aj kapsule na nechuť na sladké aj nápoj a ani jedno nepomohlo

autor
12. nov 2021

@fleur1111 raňajky vajíčko na tvrdo zelenina šunka a 'suchar' alebo ovsené vločky cez noc v jogurte k tomu mala lyžička džemu. Obed to bolo rôzne ale väčšinou zdravé (kuracie mäso, zelenina, omáčka bez múky, zeleninová obloha, ryža , zemiaky) večer buď to čo na raňajky zelenina suchár šunka. Alebo niečo z toho čo na obed. Občas proteínový jogurt. Cvičila som každý deň 40 minút ( po celom dni na nohách som žiaľ viac nevládala) a myslím že tak mesiac, mesiac a pol ma to držalo. Aj predtým keď bol lockdown som sa o to pokúšala.

lesana25
12. nov 2021

Pomôže ti to max. tak že ti ostane menej peňazí na nejaké normálne jedlo 😂

autor
12. nov 2021

A čo tak proteínové nápoje? Aby som s tým nápojom nahradila raňajky / večeru. Nemáte niečo odskúšané

jerryjanka
12. nov 2021

Skús kalorické tabuľky stačí to dobre nastaviť a fakt poctivo zapisovať naozaj aj malé množstvá a tam uvidíš kde je problém 😉

autor
12. nov 2021

@fleur1111 viem ja som stále bola proti týmto produktom. Ale už som v zúfalstve. Nesom obézna nosím 38. S/M len chcem trošku zhodiť kg.nic extrémne

gubcikova
12. nov 2021

Málo si jedla

janai1
12. nov 2021

Ja som sa tiež tak klamala, že jem zdravo, zelenina, kuracie atď... Len kuracie na oleji, zelenina na masle, omáčka syrová a to sú kalórie ktoré "neráta" človek, ale sú tam... Sladký jogurt, porcie príloh oveľa viac...
Zaplatila som si jedálniček, porcie o polovicu menšie ale s lepšou skladbou makroživín a čuduj sa svete, kila idú dole 💁‍♀️

fleur1111
12. nov 2021

Tak neprepadaj zúfalstvu a nedaj sa zdierať podvodníkmi. Vyskúšaj kalorické tabuľky ako radi @jerryjanka . A cvičila si kardio?

autor
12. nov 2021

@fleur1111 jeden čas som cvičila podľa Pamely a potom podľa jillian michaels.

autor
12. nov 2021

Bolo tam aj kardio aj cviky s vlastnou váhou na spevnenie

samanta44
12. nov 2021

Škoda ti tu pýtať rady tu sú všetky premudrele a píšu od veci aby si dvihli vlastne ego . komentáre mimo tvojej otázky len aby mohli do niekoho zavrtat no trápne !

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janai1
12. nov 2021

@samanta44 a kto jej tu písal mimo? Jediný mimo komentár je tu ten tvoj 😉

samanta44
12. nov 2021

Ty si pýtaš recenziu na výrobok a koment Nežer,to kde sme, vy ste čo za ženy?

zuzuliennka1
12. nov 2021

treba si zistit, aky mas bazalny metabolizmus (je na to xy kalkulaciek na nete) a stravovat sa tak, aby si v ramci energet. prijmu nesla pod bazal..
a zaradit cieleny pohyb, cvicenie (kardio, tabata, posilovanie,…) a pojde to dole aj bez tychto somarin

zuzuliennka1
12. nov 2021

@samanta44 recenzia na vyrobok: je to bullshit.. staci tak?

kotvickaa
12. nov 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

@lucia851 to si naozaj dala za to tolko penazi aby si si rozhadzala metabolizmus? Staci mat dobre nastavenu vyvazenu stravu a kila pojdu pekne dole. Ziadne tieto carovne pripravky nefunguju, spoliehaju sa na to ze ked si das napr. cakankovu kavu, ktora obsahuje vlakninu, ze ta zasyti budes menej jest a dostanes sa do deficitu. Ked ju prestanes pit a budes sa stravovat ako predtym kila mas za chvilu naspät. Ja svojich klientov ucim ako sa maju stravovat plnohodnotnym jedlom tak aby dosiahli svoj ciel a aby sa nevratili spät do starych kolaji

kotvickaa
12. nov 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

Takto vyrobok obsahuje L-karnitin ktory pomaha spalovat tuky ale pri cviceni, takze moze mat na to vplyv. ALE hlavnym parametrom chudnutia je kaloricky deficit, ktory dosiahnes upravou stravy. Zakladom zdraveho chudnutia je vyvazena pestra strava so spravnym rozlozenim makrozivin. Podla tvojho rozpisu si myslim ze si jedla malo a to je pricinou toho ze telo si to zjedene jedlo ukladalo fo zasoby. Nedivim sa ze si nemala dostatok energie na cvicenie. Viacero mojich klientiek sa takto stravovalo a napokon si pridruzili este aj problemy s hormonmi, ktore sa potom nastastie upravili spravnou zmenou jedalnicka

dominika123455
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
13. nov 2021

@kotvickaa mozno blbá otázka ale keď som jedla malo tak to je zle lebo telo si ukladá zásoby ale keď som v kalorickom deficite nerobím to isté? Tiež tam je menší príjem.

kotvickaa
13. nov 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

Nie, kaloricky deficit nikdy nemoze byt taky aby si isla pod hodnoty BMR, ak to urobis telo sa zacne branit a zacne to vsetko ukladat vo forme tukov do zasoby. Je to preto lebo 1g tuku ma 9kcal, teda viac ako sval zlozeny zo sacharidov, bielkovin a vody, čo moze byt maximalne 4kcal na 1g. Takze ak by si nemala prístup k jedlu vtedy telo použije tieto zasoby, napr. ako u ludi v koncentracnom tabore ked mali aspon minimum potravin telo si ich ukladalo a ked nic nedostali dokazali aspon urcity cas z toho zit. Pre zdrave chudnutie je optimalny kaloricky deficit cca 500kcal, ak to vychadza pod bazalny metabolizmus musi to byt menej. V kalorickom deficite sa ti dokazu pri spravnom prijme a cviceni kludne tvorit aj svaly. Vela mojich klientiek bolo prekvapenych kolko toho mozu zrazu zjest, ked som im spravne nastavila jedalnicek, lebo dovtedy boli zvyknute na same hladovanie zo salatov, smoothieciek, detoxov s pod.

autor
13. nov 2021

@kotvickaa ďakujem za vysvetlenie 🙂

zuzi56
15. nov 2021

Ja som začala chudnúť až po troch mesiacoch, ale keď sa to štartlo, kilá sa sipali dole, potom som sa pomaličky na to vyprdla a kilá sa začali pekne lepiť späť 😂😂, je to vždy o určitých kcal na deň, keď porušíš , váha ide hore,

katka2204_1
18. nov 2021

Mam veľmi dobrý skúsenosť len mi napis