Mačingovej 28 dňový detox a následné stravovanie

henka545
13. máj 2018

Ahojte. Držal niekto tento detox? Prišli po 28dňoch nejaké býsledky ako úbytok váhy lepší pocit? Pomračoval niekto potom schodíkom a semaforom? Zajtra ideme na to s manželom môžte sa pridať. Ale zaujímajú ma aj recenzie/skúsenosti reálne.

evaveva
13. máj 2018

ja som skoncila macingovu,ale ja som mala zaplatenu donasku. vysledok minus sest kil.odporucam .

henka545
autor
13. máj 2018

@evaveva tak to je super gratulujem

terez01
13. máj 2018

Ja som s Macingovou zhodila 8kg,ďalej som sa stravovala podľa nej a zhodila som ešte 3kg,a nemala som Jojo efekt,odvtedy prešlo 6rokov a váha sa mi nepohla nahor,jem teraz normálne,ale oveľa zdravšie ako pred diétou a mám hypotyreozu. Môj otec s ňou schudol 15kg a mama 9. Veľa sme si z nej zobrali a zmenili štýl stravovania od základov😉

pininka
13. máj 2018

Ja som dala dolu 9kg,ale dalej som nepokracovala, lebo som ostala tehu, ale poznam viacere baby ktorym to pomohlo a dokonca mamka mojej tety ked bola na krvne testy mala ovela lepsie vysledky po detoxe, doktorka ju chvalila.

mariposita
13. máj 2018

Ja som dala dole 5 kg a teraz mam pokracovanie, chcela by som este take 3-4 kg schudnut.

henka545
autor
13. máj 2018

@terez01
@mariposita
@pininka a
To je užasné. Už sa na to teším , dúfam že aj nalm pomôže. Ja som 2mesiace po pôrode

terez01
13. máj 2018

@henka545 pokiaľ kojis,tak nedietuj.Inak odporúčam

henka545
autor
13. máj 2018

@terez01 to by ma ani nenapadlo keby som kojila...

titla
13. máj 2018

Pred par rokmi som si dala tento detox prvy krat, celkovo som absolvovala 3. Najnarocnejsi bol prvy tyzden - bola som hladna😃 ale potom to uz slo, zvykla som si. Narocne bolo pripravovat si vsety jedla z hladiska casu, vecer som furt stravila v kuchyni pripravou jedla na druhy den. Pre mna bol trosku problem ze mi nechutili vsetky jedla (bryndza s bilelkami - fuuuj...) ale vacsia bola fajn a dodnes si ich robim. Ja som potom nepokracovala semaforom ale delenou stravou a vahu som si udrzala.

mariamay
13. máj 2018

Baby ak mate niektora Macingovu -stiahnuty subor..budem vdacna ak mi preposlete...Vdaka..

henka545
autor
14. máj 2018

@mariamay mam myslim ale po cesky... kupila som si knihu teraz.

mathia888
14. máj 2018

Ja som sa dotoho pustila aj s mojím priateľom ..Detox sme úspešne zvládli ja som schudla 6,5 kg a priateľ 7 kg...a teraz pokračujeme ďalej ..🙂 dá sa to zvládnuť držím palce 🙂

mariamay
14. máj 2018

@henka545 To co mas hoci aj po cesky....da sa poslat mailom?

henka545
autor
14. máj 2018

@mariamay ano. do ip mi napíš mail

rose1111
14. máj 2018

Za aky cas sa Vam podarilo schudnut tie kila?..nepoznam tu dietu

mathia888
15. máj 2018

@rose1111 za 28 dní to je detox. A potom sa pokračuje podľa knihy ..sú tam recepty ako si udržiavať váhu a nedostať Jojo efekt..

mathia888
15. máj 2018

@rose1111 za 28 dní to je detox. A potom sa pokračuje podľa knihy ..sú tam recepty ako si udržiavať váhu a nedostať Jojo efekt..

rose1111
15. máj 2018

@mathia888 .ahaaa...dakujem pekne

lily_89
15. máj 2018

Ahoj, Heni. Fúha, čo ja viem, mne sa zdá Mačingová diéta veľmi prísna. Zrejme je aj účinná, lebo tam prosto nemáš z čoho pribrať, ale myslím, že by si v tomto trende stravovania nevydržala dlho. Možno by ti nejaká mašinka stačila, pri ktorej máš istotu, že nezješ nezdravé jedlo. Ja mám osobne MioMat, ale však rôzne sú, nechcem ti ho nasilu tlačiť, len ti chcem vysvetliť princíp, že si tam robíš polievky a sú tam programy aj na rastlinné mlieka a na raw kuchtenie, takže tam aj keď si nahádžeš zeleninu od výmyslu sveta, nepriberieš, lebo nič nezdravé ti ani nenapadne tam dávať. Aj objem je akurát, viac ako 1,3 litra tam neuvaríš, takže sa nebudeš prepchávať, no prosto zdravo a rýchlo si tam budeš variť, čo uznáš za vhodné, to mi príde omnoho lepšie, ako keď vidím ten rozpis Mačingového jedálnička. 🙂

lienka_89
5. mar 2019

@henka545 ak este mate,zaslete to aj mne?

henka545
autor
10. mar 2019

@lienka_89 samozrejme. Do ss napis svoj mail a poslem 🙂

adriana_1
20. mar 2019

ahoj zienky v ktorej knihe je 28 dnovy detox mam zdravotne problemy dostala som alergiu na lieky a cela som opuchla po vylieceni by som chcela skusit en detox dakujem

henka545
autor
25. mar 2019

@adriana_1 v prvej 🙂 ak trosku pohladas ajdes aj online 🙂

adriana_1
30. mar 2019

dakujem uz mam od 1.4.idem na to

lunkaa
31. mar 2019

Ja ju prave drzim uz 3.x, vzdy som schudla do 5kg,no na centimetroch to bolo velmi viditelne. Na sebe som videla ucinok uz po druhom tyzdni, za mna super, akurat moja krvna skupina by nemala pit kavu, zial tej sa ja nevzdam a aj tak vaha klesa. Ja odporucam.

grenies
2. máj 2019

Ahojte. V nedeľu som dokončila detox. Výsledky nie sú až také dobré ako som čakala. Schudla som necelé 3 kg a z brucha a zadku ubudli 4-4 cm. Najviac som mohla len tak 4 kg schudnúť ale cm som čakala viac. Tak neviem kde nastala chyba. Zatiaľ pokračujem v semafore. Mám jedálníček na ďalšie 4 týždne. Uvidím čo bude o mesiac.

paula2701
1. jún 2019

ahojte, ja končim teraz 28denny detox a chcem pokračovať dalej, na uloz.to neviem najst nasledne pokracovanie, viete to aj mne niektora prosim poslat? 🙂 moj mail: paula.hajduch@gmail.com
dakujem velmi pekne

grenies
1. jún 2019

@paula2701 ahoj, poslala som ti mail 🙂

lucik106
24. jún 2019

Chcem sa opýtať, či je tu niekto, kto pri Mačingovej neschudol? Či som nejaká vadná?

grenies
24. jún 2019

@lucik106 Ahoj. Ja som schudla doteraz tak 4-5 kg. Prvý mesiac po detoxe som sa ešte stravovala podľa semaforu ale druhý mesiac už veľmi nie, ani som necvičila ale som nepribrala, váhu držím. Tak som čítala, že tie ktoré nič neschudli, môžu si hneď zopakovať detox 😉