Mačingová - recepty

yollanda
18. feb 2018

Ahojte! Chcem sa informovat ake mate skusenosti s jej receptami... lebo recepty typu zeler s repou a cicerom je pre mna nepredstavitelne.
Neviem, necitala som tu knihu, je tam nejaky povinny denny jedalnicek? Alebo sa to da kombinovat ako chcem?

blueprincess
18. feb 2018

Ahoj. Je tam tabulka na 28 dni, pripravujes podla jej pokynov. Urcite jedla som jedla nasilu, ale oplatilo sa. Prvy 28 dnovy detox som schudla 11 kil a potom dalsie 2 kila. Takze fakt super.

zuzipolo
18. feb 2018

Ahoj,ja musím len súhlasiť,stojí to za to,ja som tiez schudla okolo 10 kíl,nevážila som sa ale podľa oblečenia som veľa schudla..po tehotenstve sa na to dám opäť,aj keď nie všetko mi chutilo,ale stojí to za to 😉 28 dní sa to dá vydržať a potom to stačí iba udržať (ja som potom veľmi dlho nejedla pečivo lebo ho jedla len výnimočne) 😊

darka555
18. feb 2018

Pridam sa, od zajtra

yollanda
autor
18. feb 2018

Baby a su to zlozite recepty? Ake suroviny tam prevladaju? Predpokladam ze su tam jedla tak na 5 x denne. To budem pri sporaku furt?

noni99
18. feb 2018

@yollanda každé ráno máš na raňajky mrkvu postruhanu s jablkom a orechmi prvý týždeň. A ďalšie jedla musíš robiť každý deň iné. . A veľa vody piť prevarenej.

zuzipolo
18. feb 2018

Ja som si zvykla niektoré jedlá urobiť dopredu,každý deň sa mi nedalo variť a veľa z nich sa opakuje a v chladničke to vydrží chvíľku 😉ale nektoré si úplne rýchle,pamätám si napríklad na brokolicu so syrom,to bola ozaj iba chvíľková záležitosť 😃

blueprincess
18. feb 2018
blueprincess
18. feb 2018
blueprincess
18. feb 2018
maria1678
18. feb 2018

.

lapla
20. máj 2019

Ahojte...baby chudnete? Ako to ide? Ja drzim 3 tyzdne a dole isli len 3 kg...ale jedlo mi chuti velmi. Som kr.skupina 0 a neviem ci mozem bataty.

jeanettka
28. máj 2019

@lapla
Ahoj ja som práve začala sa stravovať podľa prvého týždňa. Nemám vahu doma takže kg si nemôžem strážiť, skôr na oblečení uvidím a napíšem neskôr.