Má zmysel cvičenie 1x do týždňa?

19. okt 2021

Má zmysel chodiť do fitka - skupinka 5 tich cvičiacich a tréner. Má zmysel chodiť 1x do týždňa? Nevychádza mi to dajak. Chcela by som chodiť aspoň 2x (toto by malo zmysel?)

ckocka
19. okt 2021

Každý pohyb má zmysel.

petranelkova
19. okt 2021

Vsetko ma zmysel. Kazdy pohyb, ked sa da takto len raz za tyzden tak chodievaj tak a pomimo toho si chod zabehat alebo nieco take 🙂

1angelika
19. okt 2021

ja som si tiež myslela, že jeden krát do týždňa je nič a keď som kvôli korone prestala chodiť tak som to riadne pocítila..takže smelo do toho, pre formovanie postavy je to málo ale pre zdravie a kondíciu lepšie ako nič 🙂

pribinak
19. okt 2021

Aj 1x je lepšie ako vôbec. Veď keď sa naucis nejaké cviky, tak si môžeš pocvicit aj sama doma, alebo ist plávať

sara07
19. okt 2021

lepšie ako nič, pridaj k tomu iné dni chodenie do schodov namiesto vytahu, viac pešo ako sa dá a budeš vidiet vysledok nie do mesiaca ale budeš ak to vydržiš

evkamotka
19. okt 2021

Urcite ano. 1x vo fitku a druhy-xty raz si daj nieco ine: zaplavat, zabehat, bicykel, cvicenie doma. Neoplati sa to len v pripade, ze by si mala na vyber aj stabilne cvičenie, ktore by prebiehalo 2x

autor
19. okt 2021

Ďakujem, tak to teda nechám

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diusqa761
19. okt 2021

Prečo by nemalo? Daj si jeden deň fitko, na ďalší deň rob jógu, tú vieš doma robiť podľa videí , ďalší deň bež na bicykel , potom na ďalší deň si môžeš zabehať. Je toľko možností s čím to kombinovať aby si mala aspoň 4 ideálne 5 dní v týždni pohyb.

oliviakatka
19. okt 2021

Pravdu? Podľa toho čo od cvičenia očakávaš 🙂 ak nejaké výsledky, nabrať svalovu hmotu, vyformovať - tak to význam nemá. Ak je to forma psychohygieny a baví ťa to, tak to význam ma a pokračuj v tom 😊

mogaa
19. okt 2021

ono zmysel to má, lebo sa hýbeš....ak ale chceš z cvičenia schudnúť, spevnieť, vytvatrovať postavu - je to málo (treba min.3x do týždňa aby bol viditeľný výsledok)

sense
19. okt 2021

Záleží vo od toho očakávas,...
Okrem toho každý pohyb je pohyb a aj cvičenie raz do týždňa je lepšie ako nič...

darinks01
19. okt 2021

Presne ako tu už odznelo, každý pohyb má zmysel 🙂 Aj 20 minút za deň keď sa hýbeš je super. Možno sa ti časom podarí chodiť aj častejšie 🙂

xsimonkax
19. okt 2021

Ahoj, ja som zacala cvicit, mam aj trénerku a cvicime 3x do týždňa. Vysledky su viditeľné, 1x mi pride veľmi málo, 3x je taky zdravý optimal 😊

oomina
19. okt 2021

Keď toto cvičenie je len raz za týždeň tak si pridaj niečo iné v iné dni budeš to mať aspoň variabilné a teda nechytí ťa nuda. A bude ti aj lepšie po psychickej stránke a aj na tele budeš vidieť zmeny.