Liposukcia brucha - chirurgická

nicky8477
13. jún 2020

Baby ako je to po liposukcii. Plánujem ísť na konzultáciu ale predsa by som to rada počula od niekoho kto tým prešiel. Chcela by som len lokálnu anestezu tak ako to asi bude. Ďakujem

mogaa
14. jún 2020

@nicky8477 kamoška bola ale neviem presne ako to prebiehalo....len liposukcia nie je "zázrak", treba potom upraviť jedálniček v opačnom prípade budeš vyzerať ešte horšie😉tam kde ti odsajú tuk sa ti už nevytvorí ale vedľa ano.....takže teraz má "záchranné koleso" nie v oblasti brucha ale rovno pod prsami😉vyzerá to strašne....takže "tudy cesta nevede"😉skôr treba investovať do nejakého chudnúceho pobytu kde ťa naučia stravovať sa(čo jesť, kedy jesť, koľko jesť) a kde sa cvičí......

nicky8477
autor
14. jún 2020

@mogaa ja mam stále tu istú váhu a jedálniček mam samozrejme nedodržiavam na 100% ale nejem mastné sladké malo moja nevýhoda že pijem sladké a teda mi váha dole nejde keďže cukor si nahradím vo vode... Cvičiť tiež cvičím no momentálne nie corna ale ináč chodíme do fitka s manželom takže uvidíme co povie na konzultácii aj. Chirurg.. Chcela som vedieť či je nejaká bolesť alebo aké je to po zákroku

evina231
16. jún 2020

@nicky8477 ahoj 😊 a kam by si chcela ísť? Rozmýšľam aj ja... Musím sa rozhodnúť najprv kam a potom s lekárom poriesit problém... Či liposukcia alebo abdominoolastika.....

nicky8477
autor
16. jún 2020

@evina231 mam. Naplánovanú konzultáciu na 2. Júla v BB tak uvidím ostali mi strie aj pod bruško po pôrode tak uvidím co povie a ta abdominoolastika to som teraz 1. Krat počula

nicky8477
autor
16. jún 2020

@evina231 akurát som to kukla myslím ze až tak nepotrebujem preto rozmýšľam len nad liposukciou

evina231
16. jún 2020

@nicky8477 ja zas chudnúť nechcem... Už som raz makala, schudla a zas pribrala a nemám nervy na to už 😃 počula som, že niektorým sa po 3 rokoch vrátilo všetko 🙄 teda jedna pani tu niekde písala.... Nečítala si nič také?

nicky8477
autor
16. jún 2020

@evina231 nie hľadala som no nenasla..ja už nwm ja si držím váhu ale ja a moje jeden nworejwdam sa ale zas neodopriem si jednoducho jedlo babičky ktoré je na sucho opražené kuracie mäso a suchá ryža

boruska80
18. jún 2020

@nicky8477 Áno určite súhlasím, že je dobré sa o seba starať a jesť zdravšie ale to je myslím normálne. Liposukciu som podstupila konkrétne slim lipo asi pred vyše rokom a výsledok je stále ako má byť. Ale hýbem sa hodne a jem pravidelne to je asi všetko. A záleží aj koľko ti odstajú alebo či je člověk obéznejší alebo ma len troška tuku naviac, takže myslím že aj tie výsledky možu byť rôzne. Ja som mala len extra tuk na bokoch a bruchu takže mi v Yes Visage neodsali nejak veľmi vela. Hojenie bolo dobré a celkom rýchle, pár modrín som mala a taktiež opuchy v odsatých častiach.

evina231
18. jún 2020

@boruska80 a ste teda spokojná? Cena bola aká približne? Ďakujem ☺️

nicky8477
autor
19. jún 2020

@boruska80 áno to je v Bratislave ja plánujem ísť do Banskej Bystrice nakoľko to mam oveľa bližšie... No myslím ze obežná nie som mam 172vysku a 62 kg... Tuk mi ostal v ten natiahnutéj koží v bruchu a trosku boky iddm 2.7 ma konzultáciu uvidíme co povie chirurg

boruska80
28. júl 2020

@evina231 Áno som spokojná, stále to vyzerá super. Ale ako som písala troška som zlepšila stravu a hýbem sa viac. Ale tvary krásne držia. Vyšlo ma to vyše 3000 eur už presne neviem.

zuzanagarelova
27. nov 2020

@boruska80 za aký čas si bola fit po odsati tiež by som chcela ísť trápia ma cely život stehna moc tučné k zbytku útleho tela.

keiflin4
9. jan 2021

@boruska80 ahoj 🙂 tiež uvažujem o Slim Lipo v Yes Visage. Mam cely život väčšíe stehna. Ked ich chcem schudnúť, nie je to problém. Pomocou cvicenia a stravy dam z mojich standardnych 56 kil (vyska 163)kedykolvek dole 3kg a mam 53 kil a chudsie stehna. Problem je v tom, ze vtedy mam ruky ako palicky, a prsia takmer ziadne. Preto by som chcela si ist ten tuk na stehnách odsat. Chcem sa však objednat na co najlepšiu kliniku ku co najviac skusenemu odborníkovi. U koho konkrétne si bola? Nemas žiadne hrcky? Jazvy? Ako dlho po zákroku si po slim lipo metode mohla opäť cvičít? Pre mna je najhoršia prestava ze nebudem moct športovať. Najma teraz v tejto dobe "koronovej" ked endorfiny zo športu su moje najväčšie potešenie. Ďakujem za odpovede 🙂