L-carnitine alebo berberín

pikuli
11. feb 2024

Ahojte, náhodou nemáte skúsenosti s týmito produktmi pri schudnutí. ?
Ja mám PCOS ťažko schudnem i keď pravidelne cvičim , dodržiavám stravu! Mávala som tak 50-56 kg a teraz až 85 kg. Pritom sa ani neprejedávam! A váha išla hore zrazu za 2 mesiace. Menštruáciu mám nepravidelnú , to aj 2-3 mesiace mi mešká.

riamia_92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
13. feb 2024

ja som s pco pribrala 15kg za mesiac.. a nie lcarnitine ani ine srandy mi nikdy nepomohli. v podstate gynekologicka, jedine metformin a brutal dietu, bez cukrov, max 1200-1400kcal mi nastavila, na co som sa vykaslala :D lebo aj tak som neschudla. okrem toho ja mam kopec stresu, to som si vsimla ze mi robi este viac zle, najviac funguje na mna prerusovany post a normalne sa stratovat a hybat.. s tym ze budem nieekdy mat 60kg som sa rozlucila :DDD budem spokojna aj so 75kg :DD co ale mozem rokmi povedat, kedz emne to diagnostikovali pred cca 11-12rokmi aj to po dlhooom trapeni a len tak "mimochodom" a "nahodou" ako je typicke pre slovenskych lekarov, ze casom sa to meni. JEdnak pco, sa mi upravilo, sono vyzera napr. dnes uplne normalne, co sa tyka metabolickych problemov s pco syndromom spojenym nieco mi ostalo,a le napr. schudla som 10kg bez vacsich problemov, co som sa predtym velmi trapila a nic sa nedialo... aj ms mi chodi uplne normlane, dokonca mam cyklus 28-29 dnovy... co bolo pred rokmi nemozne, aj ked som neamal taka ze mesiace nic.. ale tak cca 5-6tyzdnov

januelik
24. mar 2024

@pikuli Ja som zacala pouzivat myo inositol a teraz zacinam aj s berberinom. Tak uvidim a dam vediet

anetka707
9. jún 2024

@januelik ahoj, no ako malo to od marca nejaký efekt ? Trápim sa s rovnakým problémom a práve premýšľam nad touto kombináciou

natasha1988
9. jún 2024

@pikuli berberin skus