Ktorý fitness stroj sa vám osvedčil?

18. apr 2022

Ahojte. Chcela by som si zadovážiť fitness stroj domov. Ktorý sa vám osvedčil pri chudnutí po tehotenstve/tehotenstvach? Zvažujem buď stepper, elipticky trenažér a pod. Pohybu vonku mám s deťmi dosť, cielene cvičím podľa fitshaker vždy keď sa dá(párkrát v týždni,nie denne), avšak rada by som to doplnila o niečo takéto na večer keď deti spia. Poteším sa vašim postrehom. Ďakujem.

nikol_l
18. apr 2022

Ahoj, mne jednoznačne orbitrek 🙂. Aj sa výborne z neho chudne -máš to ako kardio na celé telo, šetrí kolená keďže to nemáš ako pri behu. A plus je to aj na silové cvičenie lebo ním spevňuješ najmä zadok,nohy, ruky a z časti aj brucho, môžeš si nastaviť intenzitu záťaže💪🙂 to je moja skúsenosť no. Čiže odporúčam🙂👌

lesana25
18. apr 2022

Áno, orbitrek je super... vešiak na ktorom sa dá zacvičiť 😂

mimca77
18. apr 2022

Za mna jednoznacne veslovaci trenazer 👍

lucifuk212
19. apr 2022

Ziadny, mala som doma orbitrek aj veslovaci trenazer, namotivovana ako svina a po par tyzdnoch z toho bol aj tak vesiak 😂

natassha1
19. apr 2022

tak potom asi orbitrek v tomto pripade bude fajn volba 🙂 inak za mna je fajn aj cvicenie s vlastnou vahou a do toho pouzit nejake cinky a podobne 🙂

mirka414
23. apr 2022

Mám trampolínu teraz som zasa začala na nej skákať tak som zvedavá ako dlho vydržím 😂

sense
23. apr 2022

Mam bežecký pas, ale istú dobu som mala eliptický trenažér (orbitrek) a ako vešiak nesluzil.

h2
23. apr 2022

Mám doma orbitrek, hoci uznávam, že prvotné nadšenie ma už opustilo a cvičím na ňom už len viac-menej sporadicky. Ale ak chceš niečo, na čom budeš cvičiť, keď budú deti spať, tak neviem, či nie je veľmi hlučný.