Ktoré z vás chcú schudnúť viac kg?

pettikdi
19. jún 2020

Ahojte, hľadám baby ktoré trápi nadváha vo vyššej miere. Niekoho s trojčíslom na váhe, kto by chcel schudnúť spoločne so mnou. Myslím, že aj keď takto cez internet ale viaccerým by nám to mohlo ísť spolu lepšie 🙂 Aspoň by sme si dali nejaké rady, tipy a triky 🙂 Tak čo, nájde sa niekto? 🙂

amelia000
19. jún 2020

@pettikdi drzim palce, v prvom rade odporucam nastudovat si makro a mikro ziviny 🙂

pettikdi
autor
19. jún 2020

@amelia000 ďakujem pekne 🙂 Mám prvých -10kg za sebou tak sa teším 🙂

jessicai
19. jún 2020

Aj ja mám už 10kg dole. Mala som 20kg dole ale cez Koronu som sa rozjedla a išlo to rýchlo hore. Musím to zase dat dole aspoň 15kg. Necítim sa takto dobre.

jessicai
19. jún 2020

@pettikdi gratulujem a prajem Ti úspech v Tvojom snažení.

pettikdi
autor
19. jún 2020

@jessicai ahoj, ďakujem a aj Tebe veľa úspechov 🙂 Snáď dáme ešte ďalšie kilečká dolu 🙂

jana005
19. jún 2020

@pettikdi ahoj, mne by trebalo dať dole 30 kíl.
Jedne deň je lepší, druhý horší.
Teraz mám už asi dva týždne problémy so zubom, tak to pomaly ide dole a dúfam, že sa zase nerozjem

fiafia
20. jún 2020

Ja by som si priala 30kilo. No rýchlo ma opustí motivacia keď to nejde ako by som chcela a priberiem späť čo som schudla. Mna deprimuje,že cm dole idú ale kilá stoja. Neviem ako opäť začať a už to nevzdat

pettikdi
autor
20. jún 2020

@jana005 Želám skoré uzdravenie so zúbkom, nech sa to dá čím skôr dokopy 🙂 Tiež som mala s jednou stoličkou otrasné opletačky a nachodila som sa k zubárke ako na klavír a tie bolesti .. fuj :( Fakt hrozná bolesť ak sa jedná o zuby :(
Tak keď idú kilečka dolu je to skvelé, len sa už drž toho že menej papať a zdravšie, tiež viac pohybu a pôjdu dolu ďalšie a ďašie 🙂 🙂
@fiafia netreba sa vzdávať, ono to pôjde dolu neboj 🙂 a nemôže to byť tým, že ak cvičíš naberáš na svaloch a preto váha stojí? 🙂 vieš, že tuk ide dole ale svalstvo rastie.. a aspoň pokiaľ si dobre pamätám, tak svaly sú ťažšie ako tuk 🙂 🙂 hm? 🙂

jessicai
20. jún 2020

@jana005 spolu to dáme. Prajem skoré uzdravenie zuba.

jessicai
20. jún 2020

@fiafia skús ísť na to chudnutie pomalšie. Zmenši porcie a snaž sa vyberať zdravšie jedlo menej kalorické. Postupne pridávaj cvičenie alebo iný pohyb viac a viac až sa dostaneš na 1hodinu pohybu. Malú sladkosť si daj len doobeda alebo hneď poobede len keď budeš mať neodolateľnú chuť. Keď budeš jesť normálne len menšie porcie budeš v tom môcť dlhodobo pokračovať a to je základ naučiť sa stravovať tak aby si sa tak stravovala celý život a nerobilo by Ti to problém.

pettikdi
autor
20. jún 2020

@jessicai veľmi pekne si toto napísala 🙂 ja tak robím s cvičením, že si pomaličky dávam trochu viac a viac a naozaj kondička je lepšia, viac vydržím 🙂

pettikdi
autor
20. jún 2020

Dievčatka, urobila som súkromnú skupinu a tie čo ste napísali tu alebo mne do správy ... poslala som Vám pozvánku do skupiny 🙂 Aby sme sa nemuseli hanbiť písať otvorene tak asi lepšie bude taká uzavretá skupina 🙂 Inak, pomenovala som ju ,, Chudneme spoločne a s úsmevom 🙂 ,,
Tak ak niekto má záujem ešte kľudne píšte a popridávam Vás do nej 🙂

jana005
20. jún 2020

@pettikdi
@jessicai
Ďakujem, pridala som sa do skupiny 🙂

diki444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz