Krokomer - neukladá zmeny

petra372016
27. mar 2024

Ahojte. Dala som sa na chudnutie. Chcela by som aplikáciu z krokomerom. A zapisovať stravu všetko. Aby som vedela čo a ako. Ale keď v aplikácii ktorú som stiahla dám aby mi meralo koľko som spravila keď dám koniec merania zruší to ale neuloží mi to. Viete mi pomôcť s tým?

nops
27. mar 2024

@petra372016 hodinky? Spáruješ s appkou a pekne máš celý deň pod kontrolou. Ideálne nejaká šport appka,Strava napr. Ale sedí iba k niektorým hodinkám,Garmin a ešte jedny,značku si nespomeniem.

vanilkovazmrzka
27. mar 2024

A aky mas telefon? Bezne to smartfony meraju same resp maju nieco ako apku zdravie a nepotrebujes na to ziadnu dalsiu aplikaciu.

petra372016
autor
27. mar 2024

@nops no to mi je jasné. Ale teraz som dala za hodinky 120 e dcére. A nechcem ďalšich 100 e dávať za ďalšie hodinky

petra372016
autor
27. mar 2024

@vanilkovazmrzka Redmi 9 a presne o to ide. Mám tu apku zdravie nainštalovanú. Ale keď dám krokomer tak mi naskočí že meria. A keď chcem apku vypnúť musím ju ukončiť. Ale to koľko som prešla mi vôbec neuloží. Zmizne to

januska12323
27. mar 2024

Pozri si aké máš nastavenia. Krokomer netreba extra spúšťať, mal by merať bez otvorenia aplikácie.

vanilkovazmrzka
27. mar 2024

@petra372016 ja neviem co tam spustas. Malo by to merat na pozadi same, skor to treba vypinat ak to nechces 🙂 android mam iba na sluzobnom telefone a chce to odomna prihlasenie do nejakeho konta takze neviem pozriet, ale podla mna robis nieco zbytocne navyse.