Korčule alebo bicykel na chudnutie

laurikasarinkaq
16. máj 2022

Ahojte chcem sa opýtať či sa niekto z vás snaží schudnúť pomocou korčúľ alebo bicyklovania? Ktorá z týchto aktivít je lepšia na pálenie kalorii a teda na chudnutie ?

anjelicek26
16. máj 2022

@laurikasarinkaq za mna korcule, na spevnenie celeho tela, na chudnutie - strava...

drzaopica
16. máj 2022

@laurikasarinkaq bicykel a beh

riskoh
16. máj 2022

Za mna striedanie,aby telo malo nove impulzy a nezvyklo si na jednostrannu zataz

katkasav
16. máj 2022

Tiež som za striedanie, ale aj aké máš možnosti, kondíciu, zdravotné obmedzenia - kĺby a pod. A je to aj o strave - väčší výdaj ako príjem, jedno s druhým

mladenca
16. máj 2022

Bicykel mna osobne neoslovil takze ked tak korcule 🙂 Ale davaj si pozor len neviem v akom stave su u vas taketo cesty /trasy, lebo u nas je vsade samy strk, zatial po zime nevycistene.

tatianna56
16. máj 2022

tak asi skor ide aj o to, co by ta bavilo netreba sa nasilu tlacit do nejakej aktivity ak ti to ma byt proti srsti chapes.

pukina
16. máj 2022

Ideal je striedat, ale hlavne to treba robit pre radost, lebo inak ti to dlho nevydrzi. Napr. behanie neznasam, bolia ma pri tom nohy 😀 korcule milujem lebo pri tom dam sluchstka do usi a dokonale vypnem hlavu a hlavne tym spevnujes cele telo a na bicykli zase rada objavujem nove miesta a popritom aj spravim nieco pre seba. Po porode dufam ze sa mi podari k tomu znova vratit ☺️

enata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
erikama8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krstn003
25. aug 2022

bicyklovanie je moja srdcovka, veľmi rada sa idem po práci vyvetrať

ankare
25. aug 2022

@laurikasarinkaq nezabúdaj, že strava je základ.