Koľko schudnem za týždeň?

ketrin1211
23. jan 2015

ahojte kolko sa da schudnut za tyzden ked budem jest 4 x denne a to vynecham vsetko sladke.dakujem

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cekankacamomille
23. jan 2015

pokial pred kazdym z tych 4roch jedal budes citit hlad=skvrkanie v bruchu, tak s vysledom budes celozivotne spokojna 🙂

milotaa
23. jan 2015

ked budes sediet na zadku a 4x denne jest v mekaci, tak neschudnes nic.
ked si das 4x za den uhorku a medzitym zabehnes maraton (kazdy den), tak si trufam tvrdit, ze 10kg dole das. mozno aj viac. Drzim palce, sup sup do toho 😎

ketrin1211
autor
23. jan 2015

idem od zajtra kazde 3 hodiny jest a budem pit pred kazdym jedlom 2 dcl jablcneho octu s vodou.kamoska takto schudla vyse 10 kg za dva mesiace.chcela by som vydrzat aspon do velkej noci-ved pojde leto 🙂 tak uvidim ci to zvladnem.ma chut niekto sa pridat?

ketrin1211
autor
23. jan 2015

a kazdu sobotu vazenie 🙂

sissy27
23. jan 2015

@ketrin1211 super !!! a potom sa nezabudni pochváliť, koľko si pribrala od leta do vianoc 😀 😀 😀 alebo ešte lepšie, od veľkej noci do leta 😀 😀 😀

ketrin1211
autor
23. jan 2015

myslis ze je to drasticke?

veronikax
23. jan 2015

@ketrin1211 to chces okolo 17 hod jest naposledy?? 🙂 To bude tazke ;) 3 hod pred spanim by mal clovek naposledy papat a nieco lahke ;) kludne zeleninovy salat ;)

ketrin1211
autor
23. jan 2015

musim si to zajtra vypocitat tak aby bolo posledne jedlo okolo 18 hod.musim naozaj zhadzovat kila!!!

zuzulik1234
23. jan 2015

@ketrin1211 nas sa pytas kolko mozes schudnut?
To zalezi od toho kolko vazis a kolko tuku mas na sebe... Odporucam pozriet si relaciu Jste to co jite ..na youtube, tam najdes vsetky info

dejnas
23. jan 2015

@ketrin1211 myslím, že je to blbosť 😝 väčšina diét = jojoefekt...
ako dlho chceš takto fungovať? do veľkej noci? a potom???
nauč sa zdravo žiť a zdravo stravovať, schudneš - možno pomalšie ale istotne trvalejšie 😉
napr. nechápem tie hektolitre jablčného octu (odhliadnúc od toho, že by som sa z neho asi pogrcala)...
dodržuj pravidelný pitný režim, stačí obyčajná voda... vylúč/obmedz na minimum sladkosti, vyraď výrobky z bieleho pečiva, nauč sa jesť namiesto príloh zeleninu, veľa zeleniny... a nezabudni na pohyb
tu na MK je viacero skupín o chudnutí a zdravom životnom štýle... každému vyhovuje niečo iné... ak v tom nemáš jasno, pohľadaj a pridaj sa niekam 😉

sissy27
23. jan 2015

@ketrin1211 nie je to drastické, človek vydrží bez jedla až 60 dní... ale je to úplne padnuté na hlavu z hľadiska zdravia, tak ako všetky diéty... ak chceš schudnúť a udržať si novú postavu, tak treba zmeniť životný štýl a stravovacie návyky na stálo, nie držať jednorazovú diétu...

ketrin1211
autor
23. jan 2015

dakujem za dobre rady .

kacka18
24. jan 2015

Za týždeň neschudnes nič, aj keby si pila len vodu. V dnešnej premakanej informačnej dobe,si dávať takéto ciele je... ani nenapisem čo 😀 Ale z dlhodobého hľadiska máš dobrú taktiku. Vyluc všetky zbytočne cukry,veľa pi a za dva tri mesiace uvidis neskutočne zmeny.

bonaqa2013
24. jan 2015

@ketrin1211 chýba mi pohyb. to je veľmi doležité. Odporúčam beh, plávanie, možeš doma cvičiť brušáky, aerobik, a keď už nič iné tak dobré sú aj dlhšie prechádzky. každý deň min. 1 hod. Takže skús obmedzenie sladkosti plus pohyb. Za mesiac asi tak 2-3 kg pojdu dolu. Bude to závisieť od pohybovej aktivity.

natalym
24. jan 2015

@ketrin1211 Pridám sa ak chceš. Má nadváhu cca 20 kg. Mne by stačilo aj 10 -15 kg zhodiť, nepotrebujem byť za modelku. Problém je, že nejedávam pravidelne, nemám kedy si chystať, musím sa starať o rodinu, hlavne o môjho muža, lebo ten si ani chleba nenatrie. Mám sedavú robotu, sedím na riti celý deň, nikam nechodím, len rovno domov. Mala by som schudnúť zo zdravotných dôvodov a aj aby som si mohla kúpiť nejaké pekné oblečenie. Takto si nič nekupujem, lebo vôjdem do obchodu a všetko mi je malé.
Aký máš plán?

katarinamarkova
24. jan 2015

@ketrin1211 ano kazdou jednou drastickou dietou schudnes .....nieco malo......priberies.....dva krat tolko....a tym ze vynechas nejaku zlozku potravy ako napr. cukry, tuky a pridas kus jablcneho octu si akurat tak totalne rozhadzes zdravie a metabolizmus.
ziadna dieta nefunguje. kedy vam to konecne zeny dojde?
jedine co funguje je zit a jest normalne - tak ako si vies predstavit zit a jest do konca zivota - nie tyzden, mesiac....ale stale.....
a plus kazda jedna uprava stravy bez pohybu je uplne zbytocna.

simisi
24. jan 2015

ja som vylucila uplne sladke a biele muku,nic vysmazane ani mastne,kysnute,kvoli zaludocnym problemom..stravujem sa tak dva tyzdne a mam dole dve kila...vypijem cca 2.5l vody s citronom,sacharidy sa snazim jest iba doobeda a poobede bielkoviny,,jem cca kazde tri hodiny...chcela by som dat dolu cca 20kg 😉

ladkyna
24. jan 2015

kde ste vycitali ze ide na drasticku dietu? ved len pise, ze bude jest kazde 3 hodiny, 4x denne, to je drasticke? nepise, ze bude zit na uhorkach..
ja ti neviem povedat kolko schudnes, neviem ci mas 100 alebo 70 kil a kazdy clovek je iny, ale ak prestanes jest a pit sladke a vyprazane a pridas pohyb, tak sa to urcite pohne smerom nadol

reni1512
24. jan 2015

Ahoj napis mi IP 🙂

katarinamarkova
24. jan 2015

@ladkyna za kazdym jedlom pit 2dl octu a vynechat razom vsetko sladke je myslim dost drasticke pre organizmus

ketrin1211
autor
24. jan 2015

ahojte tak dnes som sa odvazila-be!!! jedla som 4 x denne a posledne jedlo bolo o 18.00tak a uvidime do kedy vydrzim 🙂)) a medzitym som pila len cistu vodu a ziadne sladkosti.dalsie vazenie v sobotu-tak drzte palce papa

ketrin1211
autor
24. jan 2015

mam 168 cm a 75 kg-dost vela.moj ciel aspon 67 kg.

merulka
24. jan 2015

@ketrin1211 ahoj, ja len jedna rada, ked nejdes spat o deviatej, tak posledne jedlo o siestej je strasne skoro, miesto 4x denne, jedz aspon 5x denne, kazde 3-4 hodiny, posledne jedlo 2-3 hodiny pred spanim (aspon jogurt, cottage, acidko, vajicka, proste nejake bielkoviny). Tak si nespomalis metabolizmus.

ketrin1211
autor
25. jan 2015

ja chodim okolo pol noci tak asi si radsej este vecer nieco lahke dam.dakujem