Kojím a chcem cvičiť

patik114
1. apr 2014

Ahojte po porode ked budem kojit mozem cvicit na beziacom pase ?? a ine cviky .:?..........

veronca91
1. apr 2014

Ahoj, ja som začala cvičiť 3 mesiace po pôrode. Najlepšie je začať plávaním a postupným spevňovaním svalstva....žiadne maratóny, objemy...úplné jednoduché a ľahké cviky, na nete je ich plno 🙂

graceful9
1. apr 2014

@patik114 zo zaciatku staci prechadzky,postupne pri nich zrychlovat chodzu, aby si sa nepretazila 🙂 potom mozes skusit aj na tom pase ale pomalsie zo zaciatku

patik114
autor
2. apr 2014

@graceful9 a vy ste chudli po porode ?? mozem jest zeleninu a take veci ?? 🙂

paula_1
2. apr 2014

Kojenie je pre telo prirodzený stav. Môžeš robiť a jesť čo len chceš, spokojná mama = spokojné mimino. Keď uvidíš, že po niektorej potravine sa dieťatko necíti dobre tak ju na chvíľu vysadíš...

graceful9
2. apr 2014

@patik114 ja nie, ja som 2 tyzdne po bola na vahe pred tehotrnstvom....no urcite zelenimu mozes,ale opatrne,aby babo nenafukovalo.ja som kojila len mesiac,takze neviem co mozes a co nie...

lenoci88
2. apr 2014

Ahojte babenky, ja som začala cvičiť asi mesiac po porode, pomaličky a postupne, prechádzky, plávanie, také fitnes preťahovanie svalstva, jedla som veľa ovocia a zeleniny (malička s tým nemala problém tak som nemusela nič vynechať s jedálnička) a hlavne som pila veľa tekutín. A malú kojím už 15mesiacou a pred 3mesiacmi už som začala chodiť do posilovni, takže žiaden problém . . .