Kilogramy po pôrode

anabell1985
6. okt 2021

Ahojte som 6mesiacov po porode a nie a nie zhodit kila, podarilo sa mi z 78 dat to na 70 a zacala som cvicit a vaha isla hore na 74, nechapem preco. Vedeli by ste mi dat nejake tipy ako zhodit vahu. Nekojim, mozno to bude aj tym. Dakujem

stanulienkat
6. okt 2021

Kojenim krasne schudnes. Ostatne je otazka prijmu a vydaja.

anabell1985
autor
6. okt 2021

@stanulienkat kojit nemozem zo zdrav dovodov

anabell1985
autor
6. okt 2021

@stanulienkat vsak to ze uz ledva nieco zjem a kazdy vecer si zacvicim a aj tak nic

stanulienkat
6. okt 2021

@anabell1985 to sa mi nezda. Pis si,co za den zjes a kolko mas pohybu. Tak jes kaloricke,nezdrave jedla...

777januska777
6. okt 2021

@anabell1985 to bude chyba, že ledva niečo zješ. Nejesť je to iste ako jest veľa. Stiahni kalorické tabuľky a pracuj s nimi.

anabell1985
autor
6. okt 2021

@777januska777 Na ranajky si dam vzdy ovsene vlocky alebo jogurt, obed maso so zeleninou napr a vecer pecivo so syrom plus zelenina

fineta
6. okt 2021

@stanulienkat žiaľ, nie u každej to tak funguje. Dojčím rok a pol a ak by som si nestrazila príjem, nebojovala, tak mam už 100 kíl. 🙄🙄🙄

fineta
6. okt 2021

@anabell1985 a aké pečivo? Ak napríklad proteínovy chlebík, tak ok..

stanulienkat
6. okt 2021

@fineta tak prijimas vela kalorii a malo vydas. To neoklames. Ja som po roku musela prestat kojit,lebo som mala 49kil a bola som uplne vystavena. A to som jedla za troch.

777januska777
6. okt 2021

@anabell1985 všetko záleží od príjmu a výdaja. Musíš mat nižší príjem ako výdaj, ak je vyšší tak nechudnes. Druhý problém je, ak ješ menej ako bazalny metabolizmus, vtedy tiež nechudnes. Je to zložitejšie. Chod na Facebook hubnuti s kalorickymi tabulkami a pozisťujem si tam informácie.

fineta
6. okt 2021

@stanulienkat ach jaj.. Keby... Mam jedálniček výživovej poradkyne. Od pôrodu sa mi podarilo zhodiť skoro z 89 na 67,5 kg. V lete som nebola taká striktna - dovolenka, grilovacky, posedenia na terasách, tak mam 72,5 kg. Neprejedala som sa, ale povolila uzdu. Mne teda dojčenie absolútne v chudnuti nikdy nepomohlo.

c_est_la_vie
6. okt 2021

Štítnu žľazu máš ok? Po pôrode zvykne byť zápal vplyvom rýchlej zmeny hormónov. Ja som sa vrátila z pôrodnice 70 kg. Do 3 mesiacov som mala 62. A potom , po 6-7 m únava, váha začala ísť hore.... Kým ma vyšetrili a nastavili liečbu tak to trvalo....ale za prvý týždeň na liekoch už 2 kg dole ;)
Inak odporúčam zdravé stravovanie ( super že o chvíľku môžeš variť naraz i pre seba i drobca, rôzne zeleninové rizota, placky, prívarky) a dlllhe kocikovanie v tempe.

anabell1985
autor
6. okt 2021

@fineta a aku mas vysku? No sme na tom rovnako. Mne ta vaha ide stale hore

anabell1985
autor
6. okt 2021

@c_est_la_vie ano mam v poriadku stitnu zlazu.

fineta
6. okt 2021

@anabell1985 172 cm a 72,5 kg.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fineta
6. okt 2021

@elizabet173 prosím Ta, vyznáš sa v nich? Mohla by si mi poradiť?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki68
6. okt 2021

Kazdy den cvicis ( uz to je zle) a zjavne to cvicenie nie je dobre nastavene. Lebo ja keby mam 5 treningov, tak mi nepomoze zjest ani 2 steaky a 2 tvarohy bola by som polochcipla. Musis to vychytata a cvicit hodinu 3 krat v tyzdni plus nejake kardio s kocikom do kopca a pod. Idealne je byt aspon 2-3 hod s kocikom vonku. Strava je hlavne o vyradeni cukrov a podobneho nezmyslu. Tiez osekat tuky a iba kvalitu nechat.Dobre su appky

freeja
6. okt 2021

@fineta ahoj, mozem ta poprosiť o kontakt na tu vyzivovu poradkynu? Ak si s nou spokojna, skusila by som aj ja... Vdaka