Kilá navyše

21. nov 2023

Ahoj
Tie čo ste mali cca 162cm a 80kg
A na to ešte ostali tehotná ako ste to zvládli?
Pribrali ste veľa ? Ja som pred rokmi pribrala zo 65 na 83
A od vtedy to dole nešlo .len čo vazila mala 😁😁
Ja som s toho akosi úplne mimo . dakujeeeem

kinus
21. nov 2023

Ahoj, sama som zvedava co Ti napisu. Ja mam od porodu 15kg stabilne navyse. Nechapem to a aj to chapem. Nemam cas na nic. Pohybu mam podla mna dost, ale chudnutie uz nie je take lahke ako v 20tke ;) a mam problem ustriehnut si zobkanie. Lekarka mi poradila vymenit ovocie za zeleninu. A silovy trening, vraj s vyssim podielom svalovej hmoty sa zrychli aj spalovanie. Mne kila navyse vadia zo zdravotneho hladiska, nechcem mat neskor problemy kvoli tomu a vekom sa to mozno este nabali🙈

autor
21. nov 2023

@kinus tak mňa momentálne chudnutie nezaujíma 😆 ja som v 6tt
Za to sa obavam čo a ako bude ďalej 😁

surama
21. nov 2023

Ahoj, napis mi spravu, ja som trochu vyssia, ale inak vsetko sedi 😃

kinus
21. nov 2023

Hmm, tak ja som pri 2 tehotenstvach pribrala skoro 20kg, pri tretom len 10kg. Mozno kvoli vyssej pociatocnej vahe, netusim preco to posledne bolo ine. Este som sa setrila kvoli komplikaciam a zeazu som mala ukazkove pribratie. Netrap sa tym, to urcite zvladnes, jedneho fitnes trenera/ku uz doma mas,tak to bude ok.

najstastnejsia
22. nov 2023

Ak chceš, napíš mi súkromnú správu. 🙂

2006_1211
23. nov 2023

Ja som mala 66kil keď som otehotnela a dopadla som s 85 a schudla na 82, mala ma 8mesiacov

stanulienkat
23. nov 2023

Priberieš toľko, koľko si sama dovolíš. Ak budeš jesť normálne, nemáš co nadmerne priberať. Je to len o tvojej disciplíne. Ak vies, ze uz teraz mas 20 kil navyse, tak obmedz mastne, kaloricke jedla a jedz zdravsie varianty. Teraz urcite nechudnut, ked si tehotna.

simca06022011
23. nov 2023

ja som v tehu napr pribrala len cca 5kg... proste som prestala jest vyprazance, saldkosti, pit somariny, prestala mi chutit aj kava na pocudovanie... a po porode som mala o 10kg menej :DDD jasne aj nevolnosti mi pomohli, prezvracala som cele tehu. cize ono je to naozaj o otm, ze nepriberies len tak.. ak sa neprejedas a nenajdes si vyhovorku, preco si musis dat.. nieco. A to co priberies, vacsina ostane v porodnici, v neksorsich mesiacoch zvykne aj zavodnovat niektore maminy, tak aj to sa starti casom urcite.