Ketodiet - recenzie

sofiast

Recenzie poprosím

janai1
26. jan 2022

@sofiast na tie prášky? Schudne akurát tvoja peňaženka... Ak nemáš žiaden pud sebazáchovy tak to zvládneš piť a schudneš a keď začneš normálne jest priberieš 2x toľko lebo priemerný príjem je tam tak 1200kcal

Ak myslíš naozajstnú keto diétu - tak za mňa super vec, ja sacharidy až tak k životu nepotrebujem, takže kľudne si nadhodnotim tuky na úkor sacharidov

emalka
26. jan 2022

Blbost. Keto dietu vies uplne jednoducho riesit aj sama doma. Jasne, beriem ze je to pohodlnejsie ale je to neudrzatelne. Pri keto diete je dolezite sa za ziadnych okolnosti uplne nevratit k predoslemu sposobu stravovania lebo nastane jojo efekt jak prasa.
Je to uplne jednoduche na dodrziavanie - prijimas hlavne tuky a bielkoviny, minimum sacharidov a chudnes aj bez brutalneho kalorickeho deficitu lebo telo zacne uplne inak spalovat ako predtym.

alenamihal
26. jan 2022

Ketodiet je super,jedna z naj a najzdravsich diet,ale pozor ,nie tie gebuziny,ako prasky atd ,ale domaca strava,ktoru si lahko urobis sama...ja som momemtalne na nej A super... u mna sa potvrdilo,ze pecivo je zabijak u mna...a taktiez sladke....a kila idu super dole a citim sa aj lepsie,mam viac energie,za mna top

kotvickaa
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

ak keto dietu tak z normalneho jedla, nie taku co ti este dogabe zdravie z praskov a kila mas naspät ani nevies ako...ale ani ta z jedla nie je pre kazdeho ;)