Kedy sa vám upravila postava po pôrode?

5. júl 2024

Ahojte, chcela by som sa opýtať, kedy sa vám alebo či vôbec, sa vám upravila postava po pôrode. Nemyslím kilá, ale celkovú konštrukciu. Ja mám napríklad po pôrode oveľa širšie boky, hrudník a ramená. Tak či ste si to nejak všimli na sebe. Ďakujem za vaše odpovede. 🙂

petamich
5. júl 2024

maly ma 3 roky a zatial sa neupravila

autor
5. júl 2024

@petamich 🫣🫣🫣 tak to som nečakala 😅

lily246
5. júl 2024

Samé sa ti nič neupraví, niečo skoriguješ cvičením, najlepšie s fyzioterapeutom.

nevenka
5. júl 2024

Mam 4 deti a sice aj nadvahu, ale podprsenku som po prvom dietati nosila 75, teraz 80 a asi budem nosit 85, kosik z E-F siel na G, o cisle nohavic kvoli bokom ani nepoviem...🙃

anjelicek26
5. júl 2024

Maly ma 3 mesiace a postavu mam ako predtým (piate dieta), váha je povodna, len brucho ešte mäkke...ale myslím,že toto je strašne individualne,ako telo na tehotenstvo zareaguje.

autor
5. júl 2024

@lily246 je mi jasné, že lezanim na gauči sa všetko neurobí. Ďakujem.🙂

stanulienkat
5. júl 2024

Z porodnice som odchadzala v bedrovych nohaviciach. Asi si ani toto nechcela pocut.🙂

autor
5. júl 2024

@nevenka no ja to mám podobne. Hlavne som šokovaná z hrudníka a ramien 😀 ja som nekojila, nemala som mlieko, prsia viac menej od tehotenstva rovnaké, ale nič cez hrudník nezapnem 🥲😅

autor
5. júl 2024

@stanulienkat v pohode 😀tak to máš super 👌 gratulujem 🫶

barbora0308
5. júl 2024

Po sestonedeli som mala rovnaku postavu. I ked nasledne som sa na materskej vyjedla 🫣 ale nasledne som to zhodila, aktualne som 2 roky od porodu a mam rovnaku vahu aj postavu.

anjelicek26
5. júl 2024

Btw tie sirsie ramena máš, lebo sa natahujes pol dna s 5-10-15 kilovym dietatom...lepšie ako akakolvek posilka...

autor
5. júl 2024

@anjelicek26 áno, to viem, len by to po pôrode mohlo ísť tak ľahko dole, ako počas tehotenstva hore 😀

kitycat
5. júl 2024

Ja mam o 8 kil menej ako v case otehotnenia. Ale preto ze mala alergiu na mlieko a vajice a kedze stale kojim tak nezerem tak ako by som rada 😂

Ale ako modelka tiez nevyzeraˇ

majamat
5. júl 2024

v tehu sa uvlonuju klbove spojenia,a icze aj toto moze mat podiel viny na sirke kostry. oavam sa, ze toto sa asi len tak nespravi. a toto je dovod, preco sa hovori, ze pocas tehu chodidlo rastie, lebo mnohe zeny potom uz neobuju svoju povodnu tesnu obuv.

lindusss2016
5. júl 2024

Keď som sa o to začala snažiť 🤷

lindusss2016
5. júl 2024

@majamat mne nastastie trosku "narastla" panva, tak sa mi aj urobili mierne boky, ktore som nikdy nemala 😁

majamat
5. júl 2024

@lindusss2016 no poviem ti, ako som nemohla ako stihejsia nosit sukne, lebo sa mi stehna suchali a bli casto dost zaparene, teraz mozem trosku sa suchaju,a le vobec to nie je take zle. po rokoch som si nakupila saty na leto.

cecilia29
5. júl 2024

3 deti + 10 kg ...a to kojim 6 rokov

minenkak
5. júl 2024

Asi týždeň,po pôrode som mala asi najlepšiu postavu v živote

anjelicek26
5. júl 2024

Autorka váhu som mala pôvodnú po 2-3 týždňoch. Takže áno ide to tak rýchlo dole ako hore.. ale ja som pribrala 'len' desať kíl.. len ta postava potrebuje viac času.. hlavne keď teraz po cisarskom s tým cvičením nič moc. Stále to je citlivé to brucho.

miadi
5. júl 2024

Mne sa zda ze chodidla su trosku vacsie . Nemam uplne taku istu postavu ako pred teho no paci sa mi tusim
Aj viac . Moj brat povedal ze som ako zena Viking . Ako Xena princezna bojovnicka .

lucia13022023
5. júl 2024

Čo sa týka váhy, do troch mesiacov som bola naspäť, ale postava sa mi zmenila. Zmenili sa mi prsia, mam ich väčšie možno o pol čísla, ale stále sú vďaka bohu pekne 😅 brucho som mala 2-3 dní po pôrode opäť ploche ale bolo mäkké, no to sa potom po pár dňoch upravilo.

maryetta
5. júl 2024

Po kazdom porode to bolo ine. Ine po prvom. Ine po druhom. A aj teraz po stvrtom.
Som pol roka od porodu. Na svojej vahe. Vojdem do oblecenia zo strednej skoly-teda co mam uz nejakych 15-17rokov 😂😀
Ale postava celkovo nie je ako vtedy.

snowflakenel
5. júl 2024

Po prvom takmer do 6 tyzdnov. Potom do roka dokonca este lepsia, mensi zadok,,mensie boky,,proste super. 170 cm, 50 kg.
Po druhom mi ostalo,este 7kg .nevidno ich celkovo nejak moc,no citim na obleceni- brusko a.zadok mam vacsie. Alemdo roka.to bude ok.

michaela567y
6. júl 2024

Ja mám tiež väčšie boky a chodidla 😂 jak slon. Ale som 4 mesiace po pôrode, navyse mám 7kg (rodila som ako 92kg mám 77 teraz) ale! Doslova si všetko vazim na kuchynskej vahe a chodím 4x do tyzdna cvičiť. Inac by som mala pravdepodobne teraz 100kg 🤣🔫

stikomluc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska13
6. júl 2024

Po 3 r, ale zostali mi veľké prsia narástli mi o 2 čísla vadí mi to stále mokrá podprsenka, spotená.Nohu mám o číslo väčšiu.Ale nikdy som sa nedostala do pôvodnej formy vahovo áno, ale vizuálne nie

autor
6. júl 2024

@michaela567y hovoríš môj príbeh! 😀 presne tak, všetko vydrete a odmakané a už teraz sa desim, keď náhodou príde ďalšie babo 🫣🙂

autor
6. júl 2024

@eliska13 presne tak, mne prsia našťastie nie, ale ja som ani nekojila, takže som ich nemala ani nejaké veľké ani počas tehotenstva.

ninah1486
13. júl 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja som sa na svoju pôvodnu vahu vratila az s KetoDiet a vahu som sice dosiahla aku som chcela ale sirsie boky mi ostali a teda pochybujem ze sa vratia do pôvodneho stavu