Káva na chudnutie Slimming coffee lishou

jaruska18
20. mar 2014

Ahojte,chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s touto kavou..pocula som na nu len dobre veci,ze vrsj zabera..

111lucka111
27. mar 2014

Ahoj, je to pravda, že účinkuje. Ja som z nej schudla 5 kíl za dva týždne, ak ju chceš viem ti ju poslať na dobierku, kontaktuj ma na mail: obezita111@gmail.com.

22petruska
27. mar 2014

a koľko stojí takáto káva?dakujem

tatamata1
1. apr 2014

kolko stoji ? dakujem pekne

111lucka111
2. apr 2014

Ahojte, káva stojí 25 eur a v balení je 15 sáčkov, 1 sáčok = 1 deň. Viem Vám ju poslať, ak máte záujem tak mi napíšte mail: obezita111@gmail.com.
Pekný deň všetkým 🙂

33jarka33
31. máj 2014

@jaruska18 Ahojte mam kavu stale na predaj,ak ma niektora zaujem ,prosim do spravy napisem viac.

33jarka33
31. máj 2014

@jaruska18 Ahojte mam kavu stale na predaj,ak ma niektora zaujem ,prosim do spravy napisem viac.
@jaruska18

smileeek
4. aug 2014

ahojte , ja sa chcem spýtať či ste mali po užití aj nejaké vedlajšie účinky ,lebo mňe strašne búšilo srdce a nedalo sa mi ani zaspať ,samozrejme pila som ju ráno...

zita19
10. aug 2014

to este stale niekto veri tomu, ze ked sa neprestane prejedat a nezacne sa hybat schudne po nejakých super tabletkych ci praskoch, pripadne zazracnym gatiam, co vytopia sadlo? Predaj takýchto ptakovin je este lepsi biznis ako predaj super hrncov dochodcom praktikovany smejdami...

bibikmelik
12. aug 2014

kto nemal problem s fixaciou na jedlo nepochopi......nejde o to,ze nieco zazracne ti roztopi tuk,ale o podporu-barlicku,nazvyme to aj psychickou pomocou,pri chudnuti......pri piti tej kavy cloveku nechuti prejedat sa,tak vlastne chudne.....nevravim,ze to je zdravi sposob chudnutia,ale nastartovat sa tym je lepsi zaciatok ako nic s tym nerobit.....ved obezita je choroba v hlave a nechapem,ze niekto odsudzuje ludi,co nemaju silu to zmenit inak
ja osobne som za zdravy zivotny styl,stravu a pohyb,ale poznam baby co ozaj touto ptakovinou chudnu,a ci to je tym alebo je to len placebo je jedno,su stastne
good luck ;) <3

bibikmelik
12. aug 2014

@zita19 najlepsi biznis je bohuzial na liekoch ako takych,v neposlednom rade patria k mim volnopredajne na chudnutie a erekciu,bohuzial neprejdu kontrolou lieciv,lebo ako vyziv.doplnok nemusia,takze castokrat su to smejdy a lekarne su ich preplnene

saan
12. aug 2014

@smileeek v letáčiku ktorý som dostala v čajovni kde som kávu kúpila je napísané, že ju nemôžu piť ľudia s vysokým krvným tlakom, tak preto asi to búšenie srdca a svokra tiež nemohla spávať, keď ju pila... ale mne nič nerobila a či som schudla pomocou nej... nato tiež nemám odpoveď. Keď som ju začala piť, nejedla som po 6 večer. Ale či šli kilá dole kávou neviem, prerože keď som kávu nemala a nejdela som po 6 večer kilá išli rovnako dole. A ako vraví
@bibikmelik tiež som toho názoru, nič zázračné neexistuje ak tomu sami nepomôže a to je úprava stravy a šport.. tiež bojujem z nadváhou , už roky... :/ ale znova som sa asi po 25X dala nato nejesť po 6 večer a ktomu kúsok športu a veľa vody snažím sa aspoň 2l.

dusanplichta
13. aug 2014

@bibikmelik suhlasim.
Kave sa osobne venujem a mozno vas bude zaujímať moj pohlad na vec v zmysle roznych specialnyc kav.
http://www.dusanplichta.com/blog/zelena-kava-a-....
Kava je skvely napoj, avsak musi byt bezchybna a to je na Slovensku problem. Vacsina kav je dost problematickych
http://www.dusanplichta.com/blog/pozor-80-kavy-....
Verim, ze informacie pomozu pri vytvoreni vlastneho usudku.
Celkovo nam pri chudnuti ide o napravu hormonalneho systemu a nie o riesienie kalorii a roznych zazracnych ingrediencii. I ked je pravdou ze spravna kava ma v sucasnej vyzive aj so zelenym cajom najviac antioxidantov vo svojom mnoztve jednej salky, Paradoxne asi aj viac ako tanier zeleniny.

dusanplichta
13. aug 2014

@saan @ smileek
Este co sa tyka sensitivity, krvneho tlaku a inych priznakov, tak velmi zalezi na individualite, zvyku a osobnom nastaveni metabolizmu.

Vedeli ste ze taka nescafe ma skoro dvakrat viac kofeinu ako espresso?
A ze aj tehotna zena si kludne moze dovoli 2 spravne Capucchina denne.
Vsetko vsak zalezi od kvality kavy...instatna kava vsetkych foriem nieje poriadne ani kava a od zdravia ma daleko. Moznosti su v spravne prazenej Bio kave.

Ako prvy krok pri redukcii hmotnosti odporucam zmenu ranajok tak, aby ste nedrazdili inzulin ...cista kava je v tomto pripade uplne v poriadku...problem su sacharidy, sladkosti a tak.

73granko
26. aug 2014

potrebujem od Vas radu.Uživam antidepresiva-paroxetin a wellbutrin.Po paroxetine som pribral 40 kil za 16 rokov.Som nechodiaca,takže som bez pohybu.Včera som si kupila kavu LISHOU len mam strach si ju nasadiť.Mate niekto skusennosti s touto kombinaciou?Budem rada ak mi poradite. 🙂

blue99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
thaibam
13. okt 2014

Ak máte záujem o kávu, cez stránku www.lishou.sk Vás to prelinkuje na najlacnejšiu originálnu kávu na trhu 🙂

caffe
7. nov 2014

predáva u niekto tu original kavu na chudnutie...foto cena dakujem

smileeek
18. nov 2014

@saan no to ja vsetko viem ja mam praveze nizky tlak stale praveze ja ked mam vysoky tlak tak to je hranica nizkeho tlaku u normalnych ludi

silvia8261
20. apr 2015

@33jarka33
poprosím cenu aj s poštou

33jarka33
23. apr 2015

Ahoj mam novy produkt na podobnej baze ako slimmig coffee a velmi zdravy. Ma podobne ucinky. Viac info u mna v sprave. 0917885407

anka7
18. máj 2015

Ahojte, má niekto skúsenosť s pitím kávy na chudnutie 3v1 volá sa tuším drink2shrink loss coffe alebo tak nejak????? Ďakujem

veronika2907
11. apr 2016

chcela bz som sa spytat na tu kavu nevie mi niekto poradir nejaku stranku

ikaika
21. apr 2016

@dusanplichta neverim ze nescafe ma skoro dvakrat viac kofeinu ako espresso 🙂

motiilik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
motiilik
23. apr 2016

@33jarka33 Ahoj...mam záujem o Káva na chudnutie Slimming coffee lishou ...cena,dodanie..dakujem

latoya998
16. máj 2016

Ahojte objednávala som kávu slimming lishou coffe na tejto stránke a káva podla ochranných prvkov NIE JE ORIGINAL takze davajte si na to POZOR !!!!!!!

latoya998
16. máj 2016

http://shop.thajskyraj.com/pozor-na-padelky-kav... tu je popis podla ktoreho zistite pravost kavy

vejka17
3. jún 2016

Zdravim.baby máte skúsenosť s touto kávou? Nemali ste žiadne zdravotné problémy potom? Dakujem

elenamart
7. jún 2016

@motiilik
@vejka17
Baby, mám ihned k odberu LISHOU kávu (i tabletky) - stačí mi napísať na mail martinkapd@gmail.com