Jumping - formovanie postavy a chudnutie z bokov

emm_i
20. feb 2022

Ahojte, žienky/dievčatá, ktoré tu ste, chodíte niektorá na jumping? 🙂 Podarilo sa Vám niektorej pomocou neho vyformovať postavu al. schudnúť z bokov a pod.? 🙂
Prihlásila som sa tento týždeň aj s kamarátkou a som veľmi zvedavá, čo to bude, lebo som chcela skúsiť niečo nové 🙂

diamond007
20. feb 2022

@emm_i myslím že je to super, skúšala som to tiež.... Taká zaberacka že až, pri správnej strave je možné všetko🙂

marca12
20. feb 2022

@emm_i kazdy pohyb ti pomoze a ubudnu cm z obvodu tela. Jumping je vyborny

emm_i
autor
20. feb 2022

@diamond007 chodím občas plávať, predtým som chodila na pravidelne spinning a doma som cvičila s činkami, ale chcela som skúsiť zmenu tohto roku, ale je mi jasné, že je potrebné sa venovať tomu opäť dlhodobo, no najmä tie boky nie a nie ísť dole 😂
@marca12 hľadala som aj niečo, čo nezaťažuje kolená a kamarátka, ktorá na to chodí dlhšie hovorila, že na kolená je toto v poriadku, lepšie ako beh 🙂

marca12
20. feb 2022

@emm_i ano,tiez mam s kolenami tazkosti a toto mi vyhovuje

zmrzlinka2021
20. feb 2022

@emm_i jumping je najma kardio. Na formovanie tela je idealny silovy trening - vtedy sa najkrajsie "vykresluje" postava

eliska105
20. feb 2022

Chodim sa obcas vyskákat ako spestrenie kardia celkom fajn 🙂

dzulik_
20. feb 2022

Ja chodím, mne sa to veľmi páči a baví ma to 🙂 naša trénerka počas hodiny pridáva aj tabatu, hiit, takže to nie je také jednotvárne 👍🏻

greta2017
20. feb 2022

Jumping je mega super na spotenie sa a teda na spalovanie. Neviem aku mas postavu ale skor by som to radila do kardio a teda na zhodenie/vypotenie ak chces formovat a rysovat musis dvihat vahu a spraaavne jest