Jedálniček na upravenie stravy

kristina39
26. nov 2013

ahojte zienky ktore ste schudli vdaka upraveniu stravy..ja potrebujem schudnut co som nabrala pocas tehu..chcela by som dat dole este aspon tych 20kg..ja som nikdy nebola chuda ale teraz je to hrozne...ja viem co by som mala asi robit ale potrebovala by som presny a overeny jedalnicek...ake jedla na obed co navarit na veceru co na ranajky...lebo mam s tym problem potom ma nic nenapadne a tak to vzdy vzdam...a aj cvicit by som mala zacat ale to je zlozitejsie nakolko sa k tomu neviem dokopat...takze za kazdu radu a tip vam budem velmi vdacna

simca06022011
26. nov 2013

no ja som zacala TENTO vikend 🙂 , stravu som si neupravovala, lebo ked som napisala na papier co za den zjem, nic extremne tam nebolo a dokonca toho bolo zufalo malo, lebo ked som nevedela co, nejedla osm nic... az na cokoladu, cize to idem zasadne obmedzovat a musim zacat castejsie jest 🙂)) nastartovala som DVD jillian michaels, pre tentokrat som vybrala 28 day shed, lebo su to iba 30 minutove cvicenia, ale funguju na 100% 🙂) Da sa to v pohode odcvicit, podla mna aj dost lahko a vysledky citit hned :P A tiez chcem dat dole 20kil 🙂 najlepsie hned 🙂) tak drzim prsty 🙂

kristina39
autor
26. nov 2013

@simca06022011 no ja lubim papat tak ja by som potrebovala presny rozpis co mam jest kedy a kolko..vtedy by sa to uz mohlo podarit...no a stym cvicenim to nevidim ruzovo ale nejako sa s tym snad popasujem...ja som zacala min tyzden ale teraz som chora tak som to prerusila..tak sa musim znova nastartovat...

simca06022011
26. nov 2013

@kristina39 len podla mna rozpis ti nepomoze, to si musis nastavit v hlave, ze takto sa ma jest a stale a hotovo 🙂) a inak to nebude ani ked budu vianoce, dovolenka alebo choroba 🙂)) A podla mna speci jedalnicky netreba hlavne je jest menej ako vybehas 🙂))

kristina39
autor
26. nov 2013

@simca06022011 to mas pravdu ja som ...prerusila som to z toho dovodu ze mam crevnu chripku tak som len na sucharoch...v hlave to uz mam upratane ja sa potrebujem do toho dostat a osvojit si tie navyky a potom to uz len dodrziavat...tak ja viem ze by mi to pomohlo pre zaciatok...

zdena7327
26. nov 2013

No si predstav ja som schudla za tento rok 17 kg ale ešte som nezistila čo mám jesť 😒 tiež mám v tom hokej ako viem asi približne čo kedy a ako ale stále mám velké medzierky ale zato poctivo cvičím každý den mne napr Jillian vôbec nepomohla ako spevnili sa mi ramená trocha zmenšich chrbát ale to podstatné čo potrebuje asi každá "brucho " vôbec teraz cvičím Focus T25 je to riadna makačka ale dobré aspom sa začali tie šunky trocha zmenšovať 😀

semina
26. nov 2013

@zdena7327 ahojky, kde sa da pozriet alebo stiahnut ten focus t25? dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zara13
26. nov 2013

@kristina39 ahoj, ja urcite odporucam jedalnicek podla Antonie Macingovej, vela jedla je pomerne rychlych a vacsinou aj chutnych ( hm, taka hrachova polievka, mnam ). clovek nie len schudne,ale aj postava sa vyrysuje, takze vyzera lepsie. je to 28 dnovy program, kde mas presne napisane co na ranajky, obed, veceru a tiez odporucania a recepty co dalej po mesiaci.
myslim ze sa to da najst niekde na webe, ja som si kupila knihu - najedze sa do stihlosti a este existuje - schudnite jednou pro vzdy.
tak drzim palce.

zdena7327
26. nov 2013

@semina Ahoj 🙂 da sa to stiahnuť aj tu
http://ulozto.cz/xXsscBu2/workout-1-rar
http://ulozto.cz/xYHuBZtg/workout-2-rar alebo aj na CzTorrent 😉 😉
ale je to doť ťažké cvičenie ale ti poviem dosť účinné 😉 😉

michalllkkkaaa
27. nov 2013

ja robim jedalnicky na mieru 🙂

jana661973
27. nov 2013

@michalllkkkaaa čo treba k tomu, aby bol jedálniček na mieru?? možno by som malal záujem. ďakujem

jazminn
28. nov 2013

@michalllkkkaaa a čo potrebuješ k tomu, aby si mi urobila ten jedálníček?

michalllkkkaaa
28. nov 2013

vacsinou meriam ludi na lekarskom pristroji a podla vysledkov a podla vyplnenia dotaznikov, ked clovek nemoze prist, tak sa vyplni diotaznik a da mi udaje podla ktorych pocitam niektore veci pre zostavenie jedalnicka. som dietna sestra, takze neni problém... 😉

zdena7327
28. nov 2013

@michalllkkkaaa no a kolko by stálo spraviť taký jedálniček zadarmo to asi nebude že ?? 😉

michalllkkkaaa
28. nov 2013

mozme si napisat spravy 🙂

foxy2018
30. okt 2019

@michalllkkkaaa pekny vecer.smiem sa spytat cena jedalnicka

michalllkkkaaa
24. nov 2019

@foxy2018 až teraz som našla spravu. Nie je to drahé ❤️