Jedálniček na chudnutie

7. apr 2024

Mali ste už kúpený nejaký online jedálniček na chudnutie? Ak ano tak aký?

dadka1997
7. apr 2024

Ak ho nal niekto kúpený a zaplatil si zaň nemalé peniaze, tak pochybujem, že ti ho tu niekto napíše

vyrovnanaosoba
7. apr 2024

Áno mala. Od trénera

dadka1997
7. apr 2024

Ale jedalnicek si aj sama spraviš , len si musíš zistiť co je vhodne a co nie .. jedla iba bahradzas zdravým jedlom, cize biele pecilo nahradiš za celozrnne, cukor za med alebo javorovy sirup, pridáš veľa bielkvin a omega 3 , ja sice ryby nejem, ale vedela som si ho doplniť v tabletkovej forme .. vyhnut sa sladkým vodam a pit čistu vodu. . Zelenina ovocie je základ, niektore oriešky sa odporucaju, ale nie pre alergikov ..

nikol789
7. apr 2024

Ja som mala od schudnisdave

nikoleta1234
9. apr 2024

Ahoj mala som taky zakladny, vegansky a pre nestihacov od Fitlavie, dost mi to pomohlo 🙂 a tiez od schudni s dave, maju program 7 dni zadarmo, tam je aj jedalnicek na mieru pre teba na skusku. Ja teda za pomocibtychto kombinujem. Vela mi pomaha stranka fit recepty 🙂 tam sa inspirujem mnohokrat

deana100
10. apr 2024

kaloricku kalkulačku do telefónu stiahnuť. A, kalórie je počítať ja, si všetko vážim vyše mesiaca cukry vysadiť a ja som Vysadila aj veškere pečivo. schudla som 2,kg uvidíme ako to bude pokračovať.

tanyag
11. apr 2024

Ak chceš, napíš mi ss, pošlem ti jedálniček, ktorý mi dal môj tréner...ale ja som podľa neho nešla, keďže ja napr. ryby nejem ..ja som si spravila vlastný, samozrejme podľa dohody s trénerom, prispôsobené kalórie a makronutrienty....schudla som od januára 18kg 🫣

mabenn
11. apr 2024

Dat si urobit jedalnicek je akt zufalstva a neochoty nastudovat si problematiku stravovania a potrieb vlastneho tela...ked si vedela pribrat, vies aj schudnut, idealne sama, pretoze vtedy to bude pochopene a dlhodobe...pokial nemas nadvahu plus 100kil, zvladnes to, na nete je kopec informacii, staci zacat malymi zmenami a tie postupne nabalovat

nikoleta1234
11. apr 2024

@mabenn suhlasim. Zacala som chudnut v januari, mala som 100+. Prv som jedla vsetko ako bolo zvykom len mensie porcie, prisla som na to, ze steava nie je vyvazena, aj ked som chudla (12 kil zatial). Postupne som sa dala na zdravu stravu, je dobre mat vzorovy jedalnicek, ja som mala napriklad od fitlavie a schudni s dave. Mne to otvorilo oci riadne. Clovek sa musi sam naucit, ved predsa nebudeme na jedalnickoch od trenerov do konca zivota. Bolo tazke zacat, ale este tazsie si vahu udrzat a nepokracovat v starych zlozvykoch 🙂