Je reálne schudnúť do 18.8.2024 nejakých 10 - 15 kg?

10. máj 2024

Je reálne schudnúť do 18.8 nejakých 10-15kg ? Z váhy 100kg ak áno prosím ako NATO čomu sa vyhýbať

thereisabear
10. máj 2024

Stiahni si kalorické tabuľky

deti95060810
10. máj 2024

ideálne chudnutie je 0,5 kg / týždeň
ak je to viac - vzniká jojo efekt.
ale myslím že 10 kg dáš v pohode do uvedeného dátumu.

really8
10. máj 2024

Ano da, ja som schudla 10 kg za asi 4m a to som mala o 30 kg mensiu vychodziu vahu. Mne pomahalo iba cvicit cvicit cvicit. V strave mam strasne slabu volu a vzdy si nakoniec poviem ze co je to za zivot ked si ani mekac nedam😁

monillia
10. máj 2024

Najideálnejšie správne nastavené kaloricke tabuľky + pohyb(rychla chôdza alebo bicykel)

pukina
10. máj 2024

pohyb a spravna strava s dostatocnym kalorickym prijmom s ohladom na tvoj vek,vysku, vahu a celkovu dennu aktivitu, so spravnym zlozenim makronutrientov. striktne vyradit nemusis nic

januska12323
10. máj 2024

A ak to nezvládneš nevadí, plavky šijú aj na väčšie veľkosti.

autor
10. máj 2024

Mám 31 výšku 175
Najväčší problém brucho a ruky , budem sa snazit

elenajezova
10. máj 2024

Samozrejme, že je to reálne.

elenajezova
10. máj 2024

Ja som išla dole zo 70 kg na 57 kg od februára do júna pred 2 rokmi. A doteraz ich v pohode držím. Výška 168.

summer23456
10. máj 2024

@elenajezova a co si jedla?

autor
10. máj 2024

@elenajezova môžem poprosiť ako sa vám to podarilo nech ma to troška nakopne

missviolet
10. máj 2024

inak mam presne tvoj vek aj vysku a vahu som mala tiez 100+++. prvy mesiac som sa odvodnila a sla -10 ani neviem ako. nasledne -3kg mesacne a pri nizsej vahe -1,5-2kg mesacne. tvoje cisla su realisticke lebo na zaciatku ta vaha ubuda ovela rýchlejšie

autor
10. máj 2024

@missviolet ako si prosím ťa začínala ? Čo.si obmedzovala?😉

januska20
10. máj 2024

Dá sa to. Ja by som ti odporúčala dať si vypracovať jedálniček od M.Páleníka.
Za nejakých 39€ som si ho dala urobiť a za 3 mesiace som dala dole cca 13kg. Išlo by aj viacej,ak by som ho úplne do bodky dodržiavala.

rolandik
10. máj 2024

Skús carnivore. Je to čisto mäso, vajcia, mlieko. A doplnené prerušovaným pôstom. Ješ iba v 8 hodinovom okne počas 24 hodín. Ale ak vyradíš všetky cukry vrátane škrobou nič nepokazíš. Hlavné je nikdy v živote sa
už k tomu nevrátiť. Žiadny jo-jo efekt neexistuje, iba jo-jo menenie stravovania.

mogaa
11. máj 2024

dá....ale treba začať hneď.....nájdi si fitko, trénera, začni cvičiť s ním 3x do týždňa + nech ti poradí čo so stravou....vynechať sladené nápoje, sladkosti, blbosti vysmážané

nops
11. máj 2024

@rolandik to je extrémna a nezdravá verzia chudnutia. Telo potrebuje vlákninu,sacharidy,atď.

akika722
11. máj 2024

@rolandik obličky sa jej podakuju🤦‍♀️

akika722
11. máj 2024

Schudla som 35kg
Cvičením, no najmä stravou
Musíš si uvedomiť co chceš,nebrať to celé ako nutenu diétu na mesiac dva tri
Začni jest viac zeleniny,menšie porcie,castejsie do dňa
Kludne 5x denne
Piť pravidelne, ideálne čistú vodu,bylinné čaje
Až sa z toho stane samozrejmosť, telo naučíš
...

candii
11. máj 2024

@rolandik jeziiiis .. 🫣🫣🫣

candii
11. máj 2024

Podľa mňa by si si mala zohnať nejakého trénera čo robí aj jedálničky na mieru. Lebo keď čítam poniektoré komentáre som zhrozená. Hlavné je pochopiť princíp chudnutia a pochopiť že žiadne jedlo nie je tvoj nepriateľ. Ani sacharidy ani cukry nie sú nepriatelia. Mala by si sa tak nastaviť aby to bol tvoj životný štýl .. lebo diéty fungujú áno ale len na chvíľu .. lebo človek sa vždy po drastickej diéte keď dosiahne výsledok vráti k pôvodnému stravovaniu.

missviolet
11. máj 2024

tak pracovala som s kalorickymi tabulkami a jedla tak 1800 v priemere (nez sa do mna niekto pusti, to je vyrazny deficit na 118kg cloveka) a zamerala sa na vysoky prijem proteinu. 10 000 krokov denne a bolo. po roku kalorie na 1650 plus okrem chodze turistika, silove cvicenia

nelka93
12. máj 2024

Určite nevyžaduje sacharidy, sú pre telo dôležitou zložkou stravy. Obmedz jednoduché cukry, sytene nápoje, sladkosti, slané hluposti. Pridaj viac vlákniny, zeleninu, bielkoviny a začni sa hýbať. Ja som za 4 mesiace schudla 10 kíl.

miskajerry
12. máj 2024

@januska20 je tam aj vegetarianska verzia?

nelka93
12. máj 2024

@nelka93 nevyradzuj

barbado
12. máj 2024

Je to reálne ja som začala 10.1 24 chudnúť cvičiť z váhy 113,5 a teraz mám 94 kg tak že to ide ...A len cca 1 a pol čo som poctivo cvičila ..Cvičím aj teraz ale nie stále ale tak 2 krát do týždňa a stravujem sa normálne raňajky,obed a večeru mám kolagén o 17 hod ...a veľa vodí pijem

libusak
13. máj 2024

Da sa to. Mam odskusane/pdpozorovane dve moznosti.
1. Mamina si kupila knizku 90 dnova rozlisovacia dieta a naozaj krasne schudla.
2. Ja som isla podla rady kamaratky "z kysnuteho sa kysne". Vyradila som z jedalnicka teda kysnute veci a kazdy den pred TV cvicila zumbu. Kila isli dole najskor rychlo, potom sa zastavila vaha ale cm ubudali.

Ked sa teda rozhodnete pre akukolvek alternativu, urcite sa aj premeriavajte. Tuk je ovela lahsi ako sval. Veeela stastia

natalka2548
21. máj 2024

Jasne že je to reálne z tvojej váhy úplne vpohode a zdravo za ten čas to vieš schudnúť. Ja by som neutracala za žiadne knihy, jedálničky ani zázračné tabletky. Stačí sa držať týchto pár pravidiel kaloricky deficit, no tak aby bol pre teba udržateľný celkovo začni zdravšie jest riaď sa pravidlom 80% času zdravá strava a 20 si dopraj ejaky ten koláčik keď mas chuť. konzistentnost, zaradiť viac pohybu. Dostatok tekutín. A hlavne VYDRŽAT! Nič viac nepotrebuješ. Držím palce

zuzubb007
21. máj 2024

Jasné, že je to reálne, počítať kalórie a začať cvičiť kardio a ani sa nenazdas a 10 kíl máš dole, držím palce, hlavne sa neopustit a ísť naplno do toho 😉, žiadne sladké nápoje a nezdravé veci

kylie1983
21. máj 2024

Ja ked chcem pár kíl schudnúť, úplne mi staci vynechať sladké, u mna je toto problem. Takisto ked aspon veceru si dáš low carb, hneď sa začneš cítiť inak. Vyskúšaj 🙃 10 kg je podľa mna celkom reálne.