Je 72 kg pri výške 169 cm veľa?

8. jún 2022

Ženy je veľa 72 Kil a výška 169 cca?? Som tučná obezna?? Alebo je to ôk

zuzkaa1991
8. jún 2022

Dajte si do tabulky BMI cez.google a zistite a hlavne ako sa cítite vy kazdy ma tvar tela inu plus je rozdielmco.mate viac ci tuky alebo svaly ;)

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
patka06
8. jún 2022

nie si obézna, ale nadváha to je

simca06022011
8. jún 2022

Velmi zalezi na stavbe tela, ja som so72kg "hrkala kostami" :D akurat tak prsia a svalnaty zadok som mala :D Moja sestra zase ma tendenciu sa iba nafuknut, tak ta je uz som 65kg gulicka. Ani BMI nie je nijak smerodajne, svalnatym sportovkyniam kolkokrat vyjde nadvaha, vobec to neriesi napr.% tuku. Cize podla pohladu do zrkadla sa riad, velkostou oblecenia atd.

lala123
8. jún 2022

Pozri sama som mala takú vahu a takú výšku. Id do to ako sa cítiš. Oblečením som to vedela zamaskovať stále. Nikto neveril, že toľko vazim ale ja som sa zle citila . Už keď som mala 67 ako pred tehu to bolo iné ale mne to stále prišlo veľa. Som sa vydavla 48 kg😂ale to bolo 20 rokov dozadu . Daj na svoj pocit a to ako sa cítiš. Veď nemusíš schudnut za dva mesiace 10kg len trocha uprav stravu a pôjde to

pribinak
8. jún 2022

Obezna určite nie. Veľa závisí akú máš konštrukciu tela.

autor
8. jún 2022

Tak brucho nemám vôbec ruky mám tenké chrbát úzky.. Len mám väčši zadok širšie boky

simca06022011
8. jún 2022

@lala123 no vies, len nie kazda musi so 72kg chudnut :D ja mam 170cm a hadam od 14rokov som nemala pod 55kg.. by ma mama priviazala k chladnicke, neviem teda ako by som so 48kg vyzerala, asi ako somalcan... cize toto je velmi individualne.

abbey1
8. jún 2022

Stavba tela je dôležitá, na každom tie jeho kilá vyzerajú inak.
Ale 72 kg je na tú výšku veľa. Teda pokiaľ nie si vyšportovaná "s ťažkými kosťami" ako často znejú výhovorky.

zuzubb007
8. jún 2022

Za mna je to vela na taku vysku je tak max do 60 kilo mat, ja mam 177 a 60 kilo a teda boky a zadok mam dost pri vahe 70 kilo by som bola uz velryba

didi2102
8. jún 2022

Ja mám 170 a momentálne 66kg, úzke ramená,menšie prsia , poporodoch horšie brucho,boky ,stehná a mne sa zda že už je to dosť , mala som uz aj 60kg poporode a cítila som výborne, potom som pribrala a uz sa cítim zle a aj vyberám oblečenie napr aby to dobre vyzeralo ale áno nemám žiadne svaly,mlandrave telo , idem teraz cvicievat doma, keď sa bude dať bicykel , čiže ak máš svaly ok, ak nie tak je to také že .... Ale ako sa citis

zuzanockamt
8. jún 2022

Autorka: Som v šoku z niektorých odpovedí. Meriam cca 170-171 cm. Moja ideálna váha je cca 70 kg, vtedy sa cítim dobre a nemusím sa obávať, že ma niekde vystrie z nízkeho tlaku. A pri tejto váhe nosím veľkosť 36/38.

petkavka
8. jún 2022

Podla mna je to vela. Nie preto co pisu dievcata. Ani preto co si ja myslim. Ale uz Len to, ze si kladies Tu otazku, tak to znamena, ze od nas chces pocut nejake to uistenie, ze to vlastne je ok. Ale Sama sa tak asi necitis. Postav sa pred zrkadlo v plavkach a daj nam vediet aky mas zo seba pocit. Vaha fakt nie je dolezita. Mozes byt typom venuse s prsiami a zadkom a chude dievcata ti mozu zavidiet 🙂 To Bez fotky ti Tu neposudime.

martinka13
8. jún 2022

Všetko je o Tvojom pocite. Aši nie je úplne ok, keď sa pýtaš. Ja mam 175 cm, aktuálne 68 a pripadám si s miernou nadváhou. Pri 65 sa cítim super

koniarova
8. jún 2022

@zuzanockamt ozaj nosíš 36/38 pri 70 kg? Tak potom palec hore👍. Ja mám 176 a 62 kg a 36/38 je mi akurát.

zuzanockamt
8. jún 2022

@koniarova Nie, vymýšľam si 🤷🤦🤦🤦

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia147852
8. jún 2022

Záleží aj od typu postavy. BMI už je to mierna nadváha. U ja mám o 1cm menej a pri 70kg som vyzerala ako guľa. Všetko sa mi ukladá do brucha. Takze pre mna je to veľmi veľa.

gubcikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasona
8. jún 2022

Podľa mňa je to veľa. Ja mám 170 CM a 55 kíl, neviem si predstaviť mať 72kg

koniarova
8. jún 2022

@zuzanockamt to netvrdím. Len som sa úprimne zadivila,lebo si to neviem predstaviť. 😁

sisaka
8. jún 2022

@zuzanockamt to myslíš vrch oblečenia? Lebo mám kamarátku s vrchom S a nohavice musí nosiť minimálne L lebo má obrovský zadok a stehná (taká typická černoška) tak jedine tak si to viem predstaviť
Ja nosím tiež 36-38 takže neviem si predstaviť ženu približne mojej výšky (mám 168) napratať sa do S veľkosti s váhou o 12 kg väčšou ako mám ja.

lenkakravcova
8. jún 2022

@zuzanockamt treba nosiť oblečenie, ktoré veľkostne padne, nie sa za každú cenu na pchať do 36/38. Pri 170cm a 70kg nie je šanca aby si v tej veľkosti nevyzerala ako vypasovaná dážďovka.
Ja mam 160cm, 45kg bežne a nosím 34/36 nohavice. Tričká 36/38.

dadus_ka
8. jún 2022

Za mňa je to dosť na tú výšku. Ja mám 166cm a 55kil a to mam este 5 kg navyše než je moja normálna váha.

maminkadeticiek
8. jún 2022

Pre mna ano.Mam rovnaku vysku,57kg a citim potrebu dat dole aspon 2 kila.

zuzanockamt
8. jún 2022

@sisaka
@lenkakravcova ok, veď vy viete lepšie 😂

zarrinka
8. jún 2022

@sisaka
@koniarova no ja sa tej veľkosti pisateľky tiež divím. Ja mám 172cm, 57kg a teda áno, vrchná časť oblečenia 36 ale zas spodná časť 38 a aj 40 podľa strihu. 36ky rifle by na mne asi explodovali 😉

lenkakravcova
8. jún 2022

@zuzanockamt Ta však daj fotku postavy bez hlavy. Kľudne do správy. Lebo to znie ozaj neuveriteľne. Ak hovoríš pravdu, nemáš čo stratiť.

stanulienkat
8. jún 2022

@zuzanockamt 36 nosim ja 172cm a 54 kil. Nemyl si to s novym precislovanim, ktore robili pred par rokmi kvoli obeznym americankam. V niektorych obchodoch mi je velke XXS, ale velkostne to vobec nesedi (nie,nie som taka chuda). Mohito ma XXS a realne v klasickom cislovani je to S-M. Takze nie je 36 ako 36.

zuzanockamt
8. jún 2022

@lenkakravcova nepotrebujem sa obhajovať a posielať fotky cudzím anonymom...na túto sieť svoje fotky a fotky detí po veľmi zlej skúsenosti nedávam