Jablčný ocot a chudnutie

25. jún 2024

Kočky, máte skúsenosť s jablčným octom a chudnutím?
Už nejaký ten piatok čítam a počúvam, že to pomáha, avšak som čosi skeptická a tak reku, zas otravujem tu xdd

koniarova
25. jún 2024

Pomáha. Keď budeš mať menší príjem, ako výdaj. A začneš sa hýbať. 😂 Blbosť to je.

viestta
25. jún 2024

eby to fungovalo, stacilo by vsetky jablka zmenit na ocot a nikto na svete by sa netrapil obezitou

mamamasama
25. jún 2024
kinats
26. jún 2024

Funguje to jedine, ked mas v hlave upratane a vies co chces. Tiez som to skusil po vzore kamosa, co fakt nadherne zhodil. Vynechal som jedno jedlo denne (teda znizil prijem potravy ) a ako podporu medzi jedlami som pil okyselenu vodu. Trochu to stiahne zaludok. Octy som striedal, jablcny, hroznovy, malinovy a.i. Casom som zistil , ze mi stacia aj mensie porcie, resp, obed bez polievky (sladene napoje ziadne, sladkosti ziadne, pecivo ziadne, obmedzit skrobove prilohy , nahradit zeleninou ), bez trapenia za tri mesiace 9 kg dolu (keby som do toho cvicil je to urcite dvojnasobok ) Ale zarucene len samotny ocot nikoho nezostihli.

astrid31
26. jún 2024

Mal by znižovať inzulínovú rezistenciu a tá je spájaná s nadváhou a obezitou, chuťami na sladké atď. Čiže ak máte inzulínovú rezistenciu, teoreticky môže pomôcť schudnúť. 🙂