Injekcie na chudnutie, ktoré berie Názlerová

16. júl 2024

Ahojte, myslite ze tie injekcie na chudnutie co ona berie sa daju normalne dohodnut s doktorkou, ze mi ich bude pichat, aby sa znizila chut do jedla? Cisto teoreticky sa pytam

sisa_s
16. júl 2024

Su na to prisne indikacie a "nedohodnes" sa s lekarom len tak...primarne su to injekcie pre diabetikov, nie hala bala par kil dole hocikomu

veklipo
16. júl 2024

Ozempic, Saxenda.
Účinkujú, kým ich berieš. Ca 150€/mesiac. To máš 10 kvalitných obedov v reštaurácii.
Manželovi ich prepísal všeobecný na bežnej preventívne, hoci mal len miernu nadváhu. Po 25r prestal fajčiť, tak pribral 15kg
.vyskúšal na 1/2r. Jedol menej, schudol 10kg, mal dopichane brucho a do 1/2r bol naspäť.
Ver mi, nefunguje to.

iv007
16. júl 2024

Moj ocino diabetik to mal predpisane, ale mal aj neprijemne vedlajsie ucinky. Bolest zaludka, nevolnost, vkuse plny mechur a pocit na cikanie atd. Nestoji to za to, radsej kvalitna strava.

denkabemommy
16. júl 2024

Keď budeš lenivá a radšej si budeš pichať lieky do tela, tak ti to tvoje telo riadne spočíta… mimochodom riadny hnus sú tie lieky, radšej sa im vyhni, kým ich reálne nepotrebuješ

neviditelnypes
16. júl 2024

Teme sa venoval uz aj South Park "The End of Obesity". 🙂

alickapusinka
16. júl 2024

Never nikdy neschudneš sú to injekcie pre tých čo majú cukrovku a sú obézny. Ale iba zbytočne si doničíš viac zdravie lebo tak ako u liekov veľa nežiaducich účinkov tak aj u tých injekcii tiež toto.

basulaak
16. júl 2024

Pevna vola prave opustila chat…🤭

micusa2222
17. júl 2024

a ti tomu veríš ?? Pani Názlerová je stále veľmi obézna,,,žiadne zázračné tabletky ani injekcie neexistujú, bez úpravy jedálnička a samozrejme cvičenia...

nikdenikto
17. júl 2024

Ono si aj na to telo zvykne. Mamina je diabeticka, jed dostala ozempic tak schudla asi 10kg, jedla vtedy veľmi málo, doslova jej stacili 2 lyžice polievky na obed, je od toho cca rok. Teraz ho ešte stále má, ale už jedáva úplne normálne a zdá sa mi že nejaké kilečko zase pribrala

stanulienkat
17. júl 2024

Pani Nazlerova sa roky prezierala. Nechapem preco su ludia lenivi zmenit stravovacie navyky a miesto toho si pichaju kadeco. A su to casto ludia, ktori odmietali vakcinu proti covidu. Ale iny sajrajt si radi daju pichnut.(netvrdim, ze je to autorkin pripad). Nie je treba potlacat chut do jedla ( obycajna pazravost a prejedanie z nudy), staci si to zresetovat v hlave.

sindla
17. júl 2024

Precitaj si neziaduce ucinky toho inzulinu. Pichat si do seba inzulin len kvoli tomu, ze clovek schudne nejake kg na ukor zdravia. 🤦🏻‍♀️ Sprostost niektorych ludi nema hranice.

top_manazerka
17. júl 2024

@stanulienkat ty ako vieš, že sa roky prežierala?? Vieš houby. Moja mama schudla s Ozempicom za 4 mesiace 38 kg. Cíti sa perfektne, váhu aj po pol roku stále drží.

stanulienkat
17. júl 2024

@top_manazerka no 150 kil asi nema z vody..

top_manazerka
17. júl 2024

@sindla hovorila mi moja endokrinologička, že sa stretla na nejakom sympóziu so svojimi kokegami z celého SK a že polka z nich pochudnutí - práve po Ozempicu. Čiže lekári to ordinujú aj sami sebe.

top_manazerka
17. júl 2024

@stanulienkat ako vieš, že ma 150 kg? A ver, že, doslova z vody, môžeš mať aj 30 kg navyše.

stanulienkat
17. júl 2024

@top_manazerka prosim ta, take hluposti mi nepis. Keby mal niekto 30l vody v sebe navyse v tkanivach, tak je mrtvy. Pekny den.

stanulienkat
17. júl 2024

@top_manazerka este som chcela, ze ja nespochybnujem ucinok, ze ludia chudnu. Si aj oboznamena, ci v buducnosti nebude mat zdravotne tazkosti? Respektive povazujes za zdrave a prirodzene chudnutie cca 40 kil za 4 mesiace???

top_manazerka
17. júl 2024

@stanulienkat asi si nikdy nebrala kortikoidy..

top_manazerka
17. júl 2024

@stanulienkat z váhy 105 kg? A hlavne, sám lekár povedal, že min 10 kg z toho bola voda.

stanulienkat
17. júl 2024

@top_manazerka ano, kortikoidy su svina. To je pravda. Ale schudnut tak prudko nie je dobre. Ani z vahy 130kg.

petracandle
17. júl 2024

Zaujímavé ako mnohí odmietajú fuj fuj vakcíny (akékoľvek) ale pokojne si do seba pichujú/užívajú pochybné lieky od tých zlých zlých farma firiem, aby schudli 😃😃

top_manazerka
17. júl 2024

@petracandle ale Ozempic nie je pochybný liek.

petracandle
17. júl 2024

@top_manazerka nie, nie je pre tých čo ho potrebujú. Ale tu sa bavíme o zneužívaní za účelom chudnutia...a aký je rozdiel medzi ozempicom a vakcínou proti chrípke?? Nežiaduce účinky môžu byť z oboch...ale toho druhého sa všetci boja a to prvé si dávajú aj keď nepotrebujú

top_manazerka
17. júl 2024

@petracandle ozempic je indikovaný v prípade obezity aj na znižovanie váhy.

mantilka
17. júl 2024

Nie som obézna, ale v mojom okolí poznám ľudí obéznych a vidím aj jedálniček aj množstvo jedla. Keby som toľko jedla ja, aj ja mám poriadne nadváhu. Treba dbať na množstvo a čo ješ. Je len málo ľudí, čo jedia veľa a sú chudi, takže taká výhovorka nie je. Keď som čítala čo má rada pani Názlerová...niet divu, že ma nadváhu. Porovnaj si jedálniček kamošky s normálnou postavou a začni kopírovať....výsledky sa určite dostavia. Často sa stáva, že človek je zo stresu...kontroluj svoj stres a vymyslí si inú činnosť pre odbúranie stresu. A samozrejme viac pohybu.

ninah1486
15. aug 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

na takuto cestu chudnutia by som sa ja nedala, ja ked som chcela schudnut tak som si kupila KetoDiet, presla som si celym ich dietnym planom a krasne som schudla

zuzubb007
15. aug 2024

Ľudia sa prezieraju nonstop a potom zrazu po injekcii chcú zázračne chudnúť, no chcelo by to spamätať sa a začať zo sebou dačo robiť bez takýchto nebezpečných veci, ako sa hovorí cica nežer, to je celá veda

eliska13
15. aug 2024

@top_manazerka aj bežný cukrovkár býva chudý.Zisti si prečo a tak funguju tieto injekcie.Chora doba, keď ľudia namiesto toho, aby nezrali a hýbali sa si pichaju injekcie.Nazlerova bola obézna už v mladom veku po 50 tke v nemocnici atď.. a aj zase bude.Teraz sa možno rok, dva udrží a potom si napíšeme.Nikomu kto natrvalo nezmení stravu a štýl to nevydrzi