Hypoxi a vacumassage chudnutie. Máte s tým skúsenosti?

danielka
20. jan 2010

Ahojte kočky, máte nejaké skúsenosti s takýmto chudnutím?

renuliq
20. jan 2010

ahojky, nemam konktretne s tymto skusenost ,ale mam za sebou vacuwell, lymfodrenaz..nic z toho mi vsak nepomohlo, iba som za tieto "lacne procedury" vyhodila kopec penazi..a pochopila som, ze ak sa rozumne nestravujes, tak nikdy neschudnes 😅

danielka
autor
20. jan 2010

to ma mrzí...a, ja som sa tak tešila. V pondelok by som mala začať chodiť do študka, mám zaplatených 12x12, vyhodila som za to skoro 410 € !

renuliq
20. jan 2010

nechcela som ta znechutit 😅 ono to moze pomoct, pokial sa budes rozumne popri tom stravovat..budem ti drzat palce 😉

mimikyky
20. jan 2010

ja som chodila do hypoxi, za 12000skk dva roky dozadu, všetko som dodržiavala,a nič nepomohlo 😝

janulabj
14. feb 2010

halo halo Danielka tak ako?funguje to hypoxi aspoň trošku? aj ja sa chystám,tak prosím poraď.dík

zuzka518
17. feb 2015

ja som sa trosku s vahou trapila po mojich dietkach, asi tri roky som skusala vselico mozne, no bez vacsich vysledkov, potom som nasla hypoxi a to na mna zafungovalo, ja mozem iba odporucat 🙂 chodila som tuna u nas v bratislave na kombiprogram, aj atmosfera bola prijemna

chevron
25. júl 2018

Ma niekto aktualne skusenosti?

maminee
25. júl 2018

@chevron ja chodim do aktivfit v Petržalke aktualne taham druhy mesiac. zatial som sa pohla o 11 kil. samozrejme nejem hluposti, nemozeme cakat zazraky s kornutkom v ruke a s ryzou a reznom o 21h. ale nijaka strasna dieta, velmi mi vyhovuje ze si odcvicim s lymfodrenazou aj s prezliekanim aj s makanim komplet do 1h a netravim nikde umorne hodiny. za mna urcite ano. Velmi mi to tam bude chybat ked skoncim s chudnutim.

adelka1980
25. júl 2018

@chevron tiež som chodila. na 36 vstupov a schudla som bez mála 19 kíl. teraz chodim občasne na lymfodrenáž koli celulitide. váha sa drzí, jedalnicek mam stale zdravsi ale citim sa hrozne fajn. jasné, sem-tam zhreším ale nerobim si z toho tažku hlavu ajtak to vzdy “ schudnem “ naspat kedze taky jeden hresiaci den v tyzdni v pohode mám. A jem teda bezne vselico len priloham ako ryza a zemiaky moc nedavam sancu. Vlastne toto bola moja jedina cesta pri ktorej som schudla kedze neznasam kondicnych trenerov a makacku ze sa clovek plazi domov a 4 dni ma svalovicu. Takze urcite ano. maju aj skusobnu “hodinu” zadarmo tak bez vyskusat a porad sa priamo tam. Je to vedla Danubia Gate v Petržalke

krasnyzivot9
23. jún 2020

@adelka1980 ahoj prosím ta, myslíš to HYPOXI pri vienna gate na Udernickej v Petržalke ? Naozaj to funguje, nieje to len klam na peniaze a reklama?? Ďakujem krásne