Hula hoop a tvarovanie postavy

maranat
29. máj 2012

Isto si pamatate na kruh, obruc, koleso, kt. sme ako deti tak poctivo na ulici kruzili okolo pasu, ruk, bokov.
Hoopmania nejako pomaly zasa prepukla, hula hoop sa vyuziva casto ako cvicebny prostiedok.
Myslite, ze sa pomocou neho da vytvarovat postava, schudnut?
A ako sa to da naucit? mne sa to okolo mojej slaniny jaksik nechce krutit viac ako 3 sekundy. A vyzera to tak jednoducho 😠 😝

zumbadance
28. júl 2012

😀

tosomja
30. dec 2012

@maranat aj ja som si kúpila "hula hop", prvé dva dni som vyzerala ako "pošahaná" 😀 s manželom sme sa pretekali, kto dlhšie vydrží "elektrobugy" 😀 Teraz sa mi už podarí aj 5 minút, kým mi ho malá nezhodí. Má to jednu chybu, je veľmi ľahký a necítim, že niečo okolo bokov točím. Na postave to zatiaľ nevidno, neviem, či to aj bude účinné, ja mám ten problém, že všetky cviky má bavia tak mesiac a keď nevidím výsledok - končím. Od januára zase začínam so zumbou, s tou sa mi podarilo schudnúť 4 kg, ale potom som to flákala, lebo raz sme cestovali, raz malá bola chorá, vynechávala som po jednej hodine týždenne a nakoniec som si povedala, že nemá význam cvičiť raz do týždňa po hodine.

iivma
28. jan 2013

@tosomja ahoj prosím ťa kde sa da to koleso kupiť?

tosomja
28. jan 2013

@iivma Ahoj, v každom hračkárstve, ja som kúpila v Dráčiku - akože pre moju dcérku 🙂
Ale ak chceš také lepšie, tak na športovej stránke, napr. http://www.insportline.sk/3166/masazna-insportl... je trošku drahšie, ale určite sa oplatí 🙂

iivma
28. jan 2013

@tosomja 🙂 dakujem, ja viem že v hračkárstve majú no som myslela, že to treba nejaké vačšie 😀

tosomja
28. jan 2013

@iivma Tak neviem, aký máš obvod pásu, stačí priemer 1 meter 🙂

22sofinka
8. aug 2013

Baby, ja mam 900g hula hoop, denne 30minut. Mam ho na odporucanie kamosky, krasne formovala;) Tak snad sa vyhoopujem do krasy;)

majka0
25. sep 2013

Takze zienky..hulahop mozem odporucit🙂 pouzivam hulahop fitness..kupeny za cca 12€ z tesca🙂aj ked je dost tazky a tvrdy... kruzim s nim kazdy den 30min. vkuse,niekedy aj 45min. ba dokonca stale s dvoma naraz🙂 popritom samozrejme zdravy zivotny styl a postava sa formuje ale chce to trpezlivost ja uz kruzim 3mesiac. Samozrejme prvy tyzden-dva neskutocne modriny na bokoch a dost to aj bolelo,ale to same prejde..teraz uz ziadna modrina ani bolest🙂 😀

miggi83
25. sep 2013

uz som pisala jeziskovi, ja som to raz ukazovala mm lebo ako decko som bola macher, som tocila od krku po lytka a som isla ako herecka v tescu mu to ukazat ledva sa to kolo mna otocilo a padlo to na zem ako kilo krumpli a mm neskutocny rehot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dyka
16. okt 2013

baby mám problém, mám masažnu obruč ( 2, 0 kg ) , točim s nou denne tak 10 - 15 minut, potom ma to prestáva baviť, práve z toho dovodu že spoje su vyhegané ( kedže je skladacia ) , a počas točenia musim davať bacha aby sa mi nerozpadla, a nerozbila napr. zrkladlo, čo mám oproti, takže viacej skladám ako točím,a to ma dosť štve. mám ju dať reklamovať ? ale ja bez nej nemožem byť ☹ .