Hudba pri cvičení

sefka6661
29. sep 2013

Ahojte baby!Chcela by som sa popýtať,že pri akej hudbe cvičíte alebo beháte...Neporadíte mi dáku rytmickú muzičku?Pri ktorej by mi to ľahšie "odsýpalo"? 😀

evelynm
29. sep 2013

chodim do fitka a tam hraju vselico, ale hlavne vsetky tie aktualne vypalovaky 🙂 , jasne, ze nic pomale.
Pozeram, ze mas malicke dietatko, tak to asi chces cvicit doma, vsak? Ak by si si pustila v telke nejaku hudobnu stanicu, tak sa ti o hudbu postaraju 🙂 . Alebo mozno nejake CD na zumbu, to by mohli byt rezke noty.

amelie123
29. sep 2013

@sefka6661 ja som isty cas "zumbovala" na Shakiru🙂 to je taka hudba, že to ide dajak samo🙂 a sem tam som ju mixla s lady gaga.... absolutne to nie je moja salka kavy ale na zumbovanie uplne idealne🙂

sefka6661
autor
29. sep 2013

@evelynm Áno,chcela by som občas doma cvičiť,lenže bez hudby ma ani žehlenie nebaví.. 🙂 a zas keď si pustím rádio,alebo telku,tak oni tam miešajú všelijaké aj pomalé ja potrebujem by furt "nakopnutá".. 😎

evelynm
29. sep 2013

@sefka6661 , urcite to s hudbou ide lahsie 🙂

luci78p
29. sep 2013

vo fitku nám ide očko a v posilke často rytmus a také veci pre mladých ludí, majk spirit a tak 😉 😉 😉 😉

evelynm
29. sep 2013

@luci78p , ano, take stanice som myslela aj ja 🙂

ivmix
3. okt 2013

ja si skacem na hudbu od Salca remix repetackych pesniciek...niekomu mozno to neje povoli ale ja to mam rada su to take styri cca 10 minutove remixy skoro v rovnakom rytme...a kedze si dokazem pri nich aj spievat viem ze som v tej spravnej faze.takze akurat si odskacem nejakych 40 minut potom troska pocvicim brucho a mozem kludne do sprchy🙂

lucijja
4. okt 2013

@sefka6661 ja mam perfektny mix pesničiek z 90tych rokov, všetky tie diskotekove vypalovaky rezke zmixovane, dr. Alban, DJ bobo a tak...taka kravinka, ale super sa na to cvici... 😀

sefka6661
autor
6. okt 2013

@lucijja heh,tak to moze byt zaujimave🙂)nevedela by si mi to nejak poslat?🙂

opica89
6. okt 2013

ja pocuvam europu 2 ten fit stream a celkom sa to da