Hot Shapers

741vena963
28. júl 2014

Ahojte... nema niekto skusenost s nohavicami na rychlejsie spalovanie tuku HOT SHAPERS ???

lady511
28. júl 2014

@741vena963 ahoj nemám skusenosť,,tiež ma to zaujímalo,,ale popravde si myslím že to nemože fungovať,,ako ako sa može telo tak potit ako to vidno v reklame?...hm neverím tomu,,ved tie ženy maju brucho spotené akoby sa potili 3h v posilke 😒

melanka21
28. júl 2014

@741vena963
@lady511 podla mna len jedna velka hlupost a reklama ako vzdy 🙂

magic08
28. júl 2014

Heh, len dalsi reklamny tah a aj keby to bola pravda, telo strati len vodu, nie tuk, takze blbost na n-tu 🙂 ak chces chudnut, uprav stravu a hyb sa. 🙂

741vena963
autor
28. júl 2014

no ved hybem sa hybem, len ma zaujimalo ci sa neda pri tom schudnut rychlejsie..

miskatomy
28. júl 2014

baby to uz mate lepsie ked sa obalite potravinovou foliou a pojdete do posilky :DDD

ninasofi123
12. nov 2014

ja som si ich kúpila, som veľmi spokojná, chodím pravidelne do posilnovne a minimálne 3x viac sa potím pod nohavicami ako zvyčajne

janejohanna268
13. nov 2014

@ninasofi123 a aké číslo máš a kde si si ich objednala?

miskap2111
14. nov 2014

Baby, nebláznite!! Fakt varíte, že potením sa dá schudnúť? Keby toto bola pravda, tak by stačilo leto, sauna atď a boli by sme štíhle ako prútik! Všetci obyvatelia Južnej Európy, či krajín v teplom pásme, by boli štíhli! Baby, toto je klasický marketingový ťah - a nie jediný.. Ja naozaj len krútim hlavou, čomu všetkému ľudia dokážu uveriť. Bohužiaľ, chudnutie si vyžaduje drinu a disciplínu. Takže ak ty, @ninasofi123 , schudneš, určite to bude len tým poctivým makaním vo fitku a nie kvoli tomu, že sa potíš 3 x viac.. A len tak mimochodom- daj si pozor na doplnenie minerálov pri takom potení, hlavne pri intenzívnom cvičení. Nič iné totiž okrem vody a minerálov potením nestrácaš.