Hľadám kamošky na spoločné chudnutie.

mushkaa
4. jún 2019

Ahojte. Hľadám niekoho, kto sa ku mne pridá chudnúť. Zhodila som po pôrode cca 15 kg a ešte mi ostalo 6-7 kg, no už to nejde tak ľahko dole. Aj keď začnem, rýchlo sa moje nadšenie pominie a chýba motivácia. Keby sme sa viacerí dali na to a podporovali, snáď by to zas šlo 😉 nové recepty, podpora, motivácia. Pridá sa niekto?

lulila098
4. jún 2019

@mushkaa ahoj aj ja potrebujem cca 9kg ešte schudnúť na moju výšku
A ja tiež 2 týždne som poctivo dodržiavala a potom sa to nejako obrátilo a vždy zhresim a papám aj sladké

mushkaa
autor
4. jún 2019

@lulila098 to je aj môj prípad. 2 týždne zdravé jedlá papám, všetko dodržujem, mám pocit že som schudla, postavím sa na váhu a nič alebo pol kg. A motivácia je fuč a už si niečo pozobkavam a tak to ide dookola.

lubik87
4. jún 2019

@mushkaa po 2 týždňoch akurát hladovky tinpojdu kilá dole ..postav sa po 2 mesiacoch

beky1813
4. jún 2019

@mushkaa odvážiť, odmerat, jest tak, aby si to vydrzala aj potom, nielen teraz a pridat sport

17juraj17
4. jún 2019

@mushkaa Chudnutie nie je o kilách. Je to o zivotnom style ak to chces udrzat.

lulila098
4. jún 2019

@mushkaa mne kg stali cm isly skôr dole

mushkaa
autor
4. jún 2019

@lulila098 držíš nejakú konkrétnu diét?

lulila098
4. jún 2019

@mushkaa nie. Papam 5x denne, vylúčila som sladké a pečivo. Pijem za deň cca 2l čistej vody.

bibianabibiana
4. jún 2019

@mushkaa Ahoj, mna vybrali do súťaže 7 STATOČNÝCH s Oriflame. Neverila som na výživové doplnky no pomohlo. Schudla som od januára do mája 15 kg. Všetko je to o strave. Samozrejme aj pohyb. Po súťaži som si dopriala aj dovolenku na ktorej som sa jedlu nebránila a nič ani kilo navyše. Určite Vám odporúčam.

limia7
4. jún 2019

Ja športujem celý život a teraz som v 10 tt, tak som momentálne pribrala už 3 kg, ale stále sa držím. Ak by si vydržala pokiaľ porodím, pustíme sa do toho spolu 🙂 Niekoľko rokov som cvičila s trénerkou, takže sa vyznám a po pôrode si plánujem urobiť potrebné certifikáty na zdravú výživu a ako trénerka.
Držať len diétu nestačí, musíš pridať aj pohyb.

mushkaa
autor
5. jún 2019

@bibianabibiana v Oriflame majú tie výživové doplnky?

mushkaa
autor
5. jún 2019

@limia7 hmmm veľmi rada by som sa s tebou do toho pustila, ale to asi nevydržím. Pohyb mám, len akosi nemám motiváciu a aj keď začnem, veľmi skoro to vzdám. Nemám akosi pevnú vôľu a neviem sa nakopnúť a vydržať do konca.

limia7
6. jún 2019

@mushkaa urči si cieľ a urob si plán. My ženy radi plánujeme, tak to by ťa malo chytiť 🙂 Ja tiež mám niekedy deň, že sa mi nič nechce a najradšej by som celý deň preležala, ale vždy si poviem, že to robím pre seba a svojho partnera a to ma nakopne. A navyše hodina z 24 veľmi rychlo prejde 🙂 Teraz síce cvičím pomenej, ale cvičím každý deň, aby som sa udržala v kondícii a moc nekontrolovateľne nepriberala.

mushkaa
autor
6. jún 2019

@limia7 ja som pri druhom trhu pribrala 23 kg a nie a nie sa toho zbaviť, po prvom to šlo akosi samo. Máš nejaké skúsenosti s výživovými doplnkami alebo spaľovacími tuku? A s detoxom?

limia7
6. jún 2019

@mushkaa Detox je síce fajn na prečistenie tela, no výsledok je krátkodobý. Na spaľovanie tukov som brala jedine L-Carnitin vždy pol hodinu pred cvičením. Dôležité je si naštartovať metabolizmus a udržiavať to. Výživové doplnky moc neuznávam a radšej so si dala kvalitnú a výživovú stravu.

mushkaa
autor
6. jún 2019

@limia7 a ten l-carnitin pomáhal?

bibianabibiana
6. jún 2019

@mushkaa áno majú, ja ich používam už pól roka a som veľmi spokojná

mushkaa
autor
6. jún 2019

@bibianabibiana a ktorý je lepší? V tabletkovej forme?

bibianabibiana
6. jún 2019

@mushkaa pošli mi mail a pošlem ti všetko info

limia7
7. jún 2019

@mushkaa ťažko povedať, či to bolo L-Carnitínom, alebo mojím hard tréningom, ale potila som sa teda poriadne. Budúci týždeň sa chystám behať 10 km, ale musím opatrne a radšej len tak rekreačne aby som sa udržala v kondícii. Predtým som behávala 10km 5x do týždňa a dosť rýchlo som chudla, tak som to obmedzila na 6km 5x/t

mushkaa
autor
8. jún 2019

@limia7 wauuu, ja som začala behať, ale 10 km by som určite nedala, nie to ešte s bruškom 🙂

limia7
10. jún 2019

@mushkaa Ja som začínala behať 2 km a postupne som si to vzyšovala. Behávala som kondične, no teraz budem už iba rekreačne pokiaľ nemám bruško a keď už bruško budem mať väčšie, tak si dám iba rýchlu chôdzu. Rýchlejšie sa potom dostanem speť do formy. Aj s veľkým bruškom treba mať pohyb, pokiaľ to zdravotný stav dovoľuje

monicka144
10. jún 2019

@limia7 To si 10km neustále bežala? Alebo si to striedala nejako aj s chôdzou? 🙂

limia7
11. jún 2019

@monicka144 zo zaciatku som ti striedala a postupne som sa vypracovala na neustaly beh, len som si striedala intenzitu

monicka144
20. jún 2019

@limia7 Mohla by si mi napísať, že s akými intervalmi si začínala? Lebo neviem jak si to zo začiatku nastaviť jak začať 🙂

limia7
20. jún 2019

@monicka144 začínala som behať najskôr rekreačne 2km a každé 2-3 dni som si to zvyšovala o 500m a ked som už mala 4 km, tak som si striedala intenzitu behu, 500m šprint, 500m kondične a stále som zvyšovala km až na 10km. Všetko si už sama nastavíš ako bude vyhovovať tebe, ale na lepšie a rýchlejšie spaľovanie je potrebné striedať intenzitu

monicka144
2. júl 2019

@limia7 Super, ďakujem ti za rady, vyskúšam a uvidíme. Ja len dúfam, že vydržím. Máš aj nejaký tip na motiváciu? Ako vydržať? Ako sa nenechať odradiť?

limia7
3. júl 2019

@monicka144 Motivácia záleží na tvojej silnej vôli a ako si dokážeš ísť za svojim cielom. Ale môžeš skúsiť si vytlačiť zopár fotiek postavy akú chceš dosiahnuť a to si nechaj na jedálenskom stole 🙂) Aj to pomáha, keď vôla je slabšia ako chuť na nezdravé jedlo 🙂

lapla
3. júl 2019

Ahojte...ja som si robila detox podla Macingovej a za 28 dni boli 4kg dole. Nemerala som sa, ale podla oblecenia vidim, ze to dost pomohlo. Navyse sa mi zlepsila plet a pominula alergia na niektore ovocie.

lulila098
3. júl 2019

@lapla detox znamena co si jedla za tych 28 dni?