Hit chudnutie

29. nov 2023

Ahojte
Máte niekto skúsenosť pri HIT, že sa nedarí schudnut? Vsade citam iba problem presne opačný. Ja mám kcal deficit aj pohybu vela a nic sa nehýbe…. Som z toho zúfalá lebo mám kilá po porode a určite sa s týmto neuspokojim… dakujem

zuzubb007
29. nov 2023

Aky mas prijem kalorii denne? Kolko krat cvicis? Nieje mozne ak dodrziavas spravne veci nechudnut, samozrejme za tyzden to nebude po 3 mesiacoch vysledky

pink_lady
29. nov 2023

ja mam hit a mne sa spustilo chudnutie tak, ze som zacala dodrziavat 3 hodinove rozostupy medzi jedlami, mensie porcie /max 200g/ a schudla som od juna 9kg. Ale teda mna k tomu donutili zaludocne problemy, ze som musela ozaj zacat drzat hit dietu, bez prehreskov...ked som ratala pred tym pol roka kj cez yazio tak mi to tak dobre neslo ...takto zjem co mozem a na co mam chut a ide to

autor
29. nov 2023

@zuzubb007 tiež som si myslela ;) venujem sa cvičeniu a strave už asi 8 rokov a vidis predsa 🙂

pe_mi
29. nov 2023

Ahoj, ja už som tu tiež zakladala takú tému.aktivne cvičím, behávam, bicykel.posilnovna.a furt som ako hroch.ja už si neviem rady.taka závodnena si prídem.tekutiny 2litre a viac za deň.tiez mám hit a ešte rôzne potr.alergie.
Teraz mám jedálniček na 1400kcal.
Začala som 22.11.2023
Dam tomu niekoľko mesiacov.
Aj mne ľudia hovoria,že to není možné a predsa je.nevzdavam sa ,nepolavujem ,ale teda má to štve.
Neporadila som nič extra,len že si v tom není sama

chodec15
30. nov 2023

Ak mas pohyb, nie su tam dalsie zdravotne vplyvy neberies ( ad sposobuju priberanie, stitna zlaza,...) a nic sa nehybe, tak je niekde chyba. Zle zadany vstupny metabolizmus, nespravne zadavanie kcal za jedlo do kalorickych, alebo zle odhadujes (nadsadzujes) pocet spalenych kcal za pohyb. Ked tomu das cas (pol roka-rok s tempom 1-2kg dole za mesiac), tak matematika nepusti. Ak zjes menej ako vydas, tak telo aj keby nechcelo, zacne spalovat tukove zasoby.

barborachors
30. nov 2023

Nechudnes lebo mas bud prilis male dávky kcal alebo hormonálnu nerovnováhu. Alebo si zacala pred týždňom a efekt sa este nedostavil.

monulik007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz