Hiit tréning

garajova01
23. jan 2021

Kočky poraďte nejakú stránku, kde sa dá cvičiť HIIT trening, niečo čo si radšej zaplatím a bude to vidieť,ďakujem moc za každú odpoveď

petamich
23. jan 2021

@garajova01 napr. Fitshaker maju aj HIIT

mirage
23. jan 2021

@garajova01 Olga Bartalska z Fitshaker je pre mna spicka.

alena2798
24. jan 2021

Fitshaker za na mna urcite. A na YouTube je toho tiez milion. Fitness blender, Madfit...

mariah0307
24. jan 2021

Na YouTube hocikolko.... cvičte so Zuzanou ( má aj americký profil workout with zz)..... growing anannas mam rada, ja teraz si vyberám z týchto dvoch najčastejšie

sense
24. jan 2021

Team body project, alebo aj Jany Land...Monika Kolakowska na youtube

iwka_77
24. jan 2021

Ja idem podľa INSTAGYM-u, tam si vyberieš program, ktorý by ti najlepšie vyhovoval podľa toho, čo chceš 🙂 Veľmi dobre si zamakám, keď cvičím podľa týchto videí, lebo nebavilo ma furt niečo hľadať a skúšať a takto mám tam všetko a viem ako postupovať.

mogaa
24. jan 2021

@garajova01 Olga Bartalská z Fitshakeru....inak je tam aj super tabata

garajova01
autor
24. jan 2021

@mirage to som pozerala, áno ona super, len v jednom free videu na you tube...nebol časovač, hrozne mi to pri cvičení chýbalo, neviem ako pri predplateni to je

mogaa
24. jan 2021

@garajova01 časovač je tam pri tabate, cvičíš v intervaloch 30sek.a10sek.oddych, ale tie intervaly sú rôzne podľa cvičenia....

mirage
24. jan 2021

@garajova01 mna skor casovac obmedzuje a vadi mi, niekedy stopnem video ked idem vlastnym tempom, ci chcem mat viac opakovani,

kaki3
29. jan 2021

@mirage Mne praveze aspon teda pri Instagyme ten casovac vyhovuje, ze viem presne kolko mam za sebou, kolko pred sebou a je fakt, ze som sa naucila pri tychto cviceniach davat zo seba ozaj vsetko, maximum, ze sa nesetrim 🙂