Herbalife - skúsenosti

15. aug 2023

Prosím Vas mate nejaké skúsenosti s herbalife? Chcela by som hlavne to aloe na očistenie čriev a možno aj nejaký ten drink vyskúšať to zdravé jedlo. Dakujem za skúsenosti

viestta
15. aug 2023

Herbalife urcite nie je zdrave jedlo

rikarika
15. aug 2023

Noo.....moja svagrina berie od nich asi vsetko, ma cez 100 kg a stale pribera. Pre mna jasny priklad ze toto urcite nie.

kvetinka75
15. aug 2023

ja som raz, ešte pred rokmi, mala kokteil ale ešte som z neho pribrala. A keď som si prečítala zloženie, tak okolo zdravej stravy to ani nešlo . Poznám ľudí, ktorí používajú ich výrobky ale nechudnú.

tanyan
15. aug 2023

Moja mama mala nejaký drink v prášku pred rokmi a bola spokojná - podarilo sa jej aj schudnúť a cítila sa lepšie. Avšak je to ako pri všetkých "doplnkoch" alebo "náhradách." Treba regulovať aj ostatnú stravu a pridať pohyb...

mimuska328
15. aug 2023

Ja som mala ten čaj a kokteil na chudnutie.. išli nejaké kilá dole no mala som aj jedálniček ale tým že to boli oba rastlinné bielkoviny a kopu strukovin tak som začala dostávať žlčníkové záchvaty a nakoniec som skončila na laparoskopii so žlčníkom.. za mňa nie

mika1209
15. aug 2023

Tiež som kedysi kupovala ich produkty. Áno schudla som na začiatku, ale bola som neuveriteľne hladná. Po vysadení som to pribrala všetko späť. To aloe bolo celkom fajn, ale podľa mňa príliš drahé, dá sa kúpiť aj mimo herbalife a ma rovnaký účinok.

nikinikiniki8
15. aug 2023

Ja mám skúsenosti jedine také že jedna pani ktorá ma cislo môjho priateľa skrz jeho prácu mu nonstop vypisuje aby mi preposlal správy a vola ma robit k ním :D ak hovorím nonstop tak nonstop takže už len preto mám na nich nie úplne dobrý nazor, a to ja pracujem tiež v MLM ale takéto spôsoby naozaj nemám rada 🙂 ale onak skúsenosť nemám s ničím od nich

autor
17. aug 2023

Kupila som si coctail, čaj, aloe, vlákninu, a tie tycinky. Vyskúšam a dám vám vedieť koľko som schudla. Samozrejme zdravá strava k tomu, žiadne vyjedanie sladkosti 🤭 mesiac vydrzim

jostiak
18. aug 2023

Ahoj, ja používam Herbalife cca 3 roky, chudnúť som nikdy nechcela, ale preformovala sa mi postava a vyriešili sa mi veci, o ktorých som ani netušila. Ak by si mala záujem pobaviť sa o tom viac, som k dispozícii. Ale radšej osobne alebo súkromné. Totiž 100 ľudí 100 chutí...ja osobne poznám veľa ľudí, ktorým Herbalife pomohol, aj mne osobne...treba si to vypočuť, nechať vysvetliť, ako to funguje a na základe toho sa rozhodnúť.
Ak Ťa to zaujíma, kľudne sa ozvi 😉

weggie
19. aug 2023

@viestta prečo ? Svetový líder v oblasti náhrady jedál, výživových doplnkov a produktov športovej výživy.

viestta
19. aug 2023

@weggie "náhrady jedál" hovori viac ako dost

timilv
19. aug 2023

@autorka ja som ho užívala pred svadbou a schudla som zo 65kg na 55kg (pri výške 170cm). Samozrejme som aj cvičila a mierne (naozaj len mierne, jedla som na čo mám chuť len som trochu sledovala čas kedy to jem a množstvo) upravila stravu. Váha mi nenabehla nazad ani keď som to prestala piť. Stále zvyknem piť ten ich zelený čaj namiesto rannej kávy, mne to chutí 😂 teraz som po druhom pôrode a nemám síce 55kg, mám cca 60kg, ale cítim sa dobre, tak to zatiaľ neriešim. Ale akonáhle by mi išla hore váha, začnem to určite riešiť. Inak kamarátka s tým ich programom schudla z cca 120kg na aktuálne okolo 90kg- ale ona pritom aj cvičila s vlastnou váhou. Podľa mňa to nemusí sedieť každému a viac-menej je to o tom, že už keď to piješ, tak ťa to motivuje pravidelne cvičiť a upraviť si stravu a kilá idú dole...