Funkčné tabletky na chudnutie

ema_a
5. dec 2021

Ahojte hľadám funkčné tabletky na chudnutie. Nie na detoxikáciu ani odvodnenie. Diavcata prosím nepíšte, že to je všetko len o strave a k cvičení! Aj o to sa snažím, ale vie ze také tabletky existujú. Prosím ktorý nejaké poznáte dajte vedieť 🙂

simonah73
5. dec 2021

hm, keby nejake take funkcne tablety fungovali, myslis, ze by behalo po svete tolko tucnych ludi? 😉

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leskovael
5. dec 2021

@ema_a spojenie funkčné tabletky na chudnutie je riadne scifi 😂

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leskovael
5. dec 2021

Ale ked chces rýchlo schudnúť ja osobne odporúčam ketodietu...je to krátkodobá cesta kde je vysledok rýchly, mne osobne to vždy pomohlo ked som sa už moc vyžrala a chcela som rýchlo schudnúť pár kíl. Skúšala som Cambrigde a potom Nutrifood. Obe funkčné a účinné. Stiahne sa roztiahnuty žalúdok, prejde ma "pazravost", tak za mňa skôr to

lindous
5. dec 2021

No oni naozaj existujú, ale nie sú to žiadne výživové doplnky a názvom "spaľovač tukov" ktoré si môžeš len tak kúpiť, tie za sebou nemajú žiadne klinické štúdie a majú asi rovanký efekt ako keď si dáš grepfruit - teda úplne minimálny... skutočné tabletky na chudnutie sú na predpis (neviem či sú dostupné aj u nás), ale predpisujú sa iba ľuďom, ktorí trpia vysokým stupňom obezity a majú pridružené choroby, ktoré ohrozujú ich život, pretože tie tabletky ovplyvňujú určité časti mozgu a tlmia pocit hladu (štruktúrne sú podobné amfetamínu)... avšak liek ktorý takto vplýva na nervovú sústavu má množstvo vedľajších účinkov, takže sa nasadzuje len v extrémnych prípadoch, keď všetko ostatné zlyháva, musí byť prijímaný pod dohladom a nie je to dlhodobo udržateľné riešenie

miusa00
5. dec 2021

Ale ako ti to nemame pisat, ked to je naozaj o tom?🤔 ziadne tabletky na chudnutie neexistuju, hlavne za nic nevyhadzuj peniaze, je to zbytocne… cudujem sa, ze este v tejto dobe niekto veri na tabletky na chudnutie

vikes
5. dec 2021

@ema_a Všetko je to v hlave a nie v tabletkách.

sanen
5. dec 2021

Žiadne tabletky na chudnutie. Je to len riadny biznis. Radšej zdravšia strava, ako hltať nejaké bordel tabletky.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiki68
5. dec 2021

@ema_a zial je to o stravu a cviceni. Mozes skusit fat burner, lenze to je iba taka ceresnicka na torte. Realne sa z toho bez cvicenia a upravy stravy iba poseries za usami a hotovo. Mozes skusit fat burner od my protein

natalusiiik
5. dec 2021

Ako píše @lindous, existujú a volajú sa napr Adipex retard, ale u nás sú zakázané čiže ich tu ani nezoženieš a majú extrémne veľa nežiadúcich účinkov pokiaľ ho reálne neužíva osoba morbídne obézna.. na internete sa snažia ich predávať ale neverila by som že nejde o ich falzifikáty 😁 takže sklamem ťa ale staré dobré klišé že strava je 70% úspechu je hold jediný fakt ako prísť k vysnívanej postave bez ujmy na zdraví 😊

jaja20
5. dec 2021

Kúp si Diterpex,obmedzuje chuť na jedlo.

kristinagregorcok
6. dec 2021

@ema_a ak potrebujete schudnúť, tabletky nie sú správna cesta a určite nie z dlhodobého hľadiska. Nechápem prečo ľudia stále hľadajú skratky akoby mali dať telu to čo potrebuje - zdravú vyváženú stravu a pohyb. Žiadne hnusné tabletky. Moje baby tiež skúšali rôzne diéty a podobné produkty a skončili s depresiami a jojo efektom. A to nehovorím o iných zdravotných problémoch.

kotvickaa
6. dec 2021
Používateľ kotvickaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kotvickaa.

ak sa snažíš o stravu a cvičenie a kilá Ti nejdú dole, niekde robíš chybu. Ak budeš v kalorickom nadbytku môžeš ich jesť koľko chceš a aj tak neschudneš. Na chudnutie Ti nepomôže nič iné ako byť v kalorickom deficite a ideálne zdravou a vyváženou stravou. Mám veľa klientov, ktorí skúšali všetky možné prášky, diéty, výživové doplnky a neviem čo ešte všetko, ale pomohlo im to jedine k zlému vzťahu k jedlu, JOJO efektu, spomalenému metabolizmu, tráviacim problémom, ... . Nedávaj peniaze za tabletky na chudnutie, ale radšej investuj do vypracovania stravovacieho plánu od odborníka ak si s tým nevieš sama rady. Nie je hanba nechať si poradiť, horšie je zničiť si zdravie takýmito nezmyslami.

ella223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz