Eliptický trenažér

2. mar 2022

Ahojte, kolko sa vam podarilo schudnut na eliptickom trenazery? Kolko krat do tyzdna ste cvicili?

Poprosim komentare typu zbytocne vyhodene peniaze, zaberac miesta, stojan na saty a pod.si usetrite.
Tiez komentare o uprave stravy a dietach.

Dakujem

majamat
2. mar 2022

chudnutie nie je len o cviceni, cize neschudla som nic.

chudla som jedine, ak som si strazila stravu. cvicenie pomaha spalit viac kalorii, cize je prospesne, navyse aj zlepsuje fyzicku kondiciu, pripadne spevnuje svaly ( v zavislosti od cvikov ), no pokial sa napchavame, neschudneme.

maribell
2. mar 2022

Ja som na ňom schudla, ani nie váhou, ale cm išli riadne dole.. cvičila som na ňom každý deň hodinu..

autor
2. mar 2022

@maribell dakujem 😊

autor
2. mar 2022

@majamat stravu mam upravenu

majamat
2. mar 2022

ja som pri chudnuti cvicila aj na el. trenazeri,a le aj som chodila do fitka, jazdila na bicykli, pripadne soms a snazila vela chodit peso, takze nikdy som nepouzivala len trenazer, resp, nie vtedy, ked som mala upravenu stravu. bez urpavy stavy som to pouzivala, preto viem, ze to nestaci. no je to pohyb, je to fyzicka namaha a ak teda mas aj stravu urpavenu, malo by to ist dole. to kolko to pojde je individualne, kazdy inak spaluje, uz len to robi rozdiel, ze aky mas objem tela. cim vyssi objem, tym vyssi bazalny metabolizmus a aj tym vyssie spalovanie pri cviceni.

jaq
7. mar 2022

Mala som a v tu dobu som zhodila 5kg, ale presla som na bezecky trenazer a je to lepsie ako elipticky