Dukanova diéta

suzii
15. feb 2013

Ktora z vas ju drzala a schudla??

cerez
15. feb 2013

@suzii ahoj suzii. Dukana som držala-rok dozadu..Pri "kvázi" poctivom dodržiavaní som dala dole za pol roka cca. 20kg. ..momentálne som znova na nej..-ale už nie tak poctivo..🙂..viacmenej na také udržiavanie..-vždy funguje, keď na ňu nabehnem..u mna reda aspoň vždy zaberá..-kilá idú rýchlo dolu..

suzii
autor
15. feb 2013

@cerez to fakt? ja sa rozhodujem ak ju mam zacat drzat

tatianka1111
15. feb 2013

Ahoj dukanky,som tu nová.Aj ja potrebujem zhodiť 30-35kg.Som veľmi rada že nás je viac,a že sa dokážeme kontaktovať, a navzájom si radiť.Dnes mám po 4 dňoch o 3 kg menej.Supeter.Ak mi niekto poradí nejae recepty na 1.fázu(okrem tých,ktoré sú na nete,budem veľmi vďačná.

michelleuk
15. feb 2013

Ahoj ja držím dukana 3 tyzden a mám dole 6 kg a asi jednu veľkosť 🙂 aľe teraz mám pred kramamy tak má krízu

zuzulaxx
15. feb 2013

aj ja ju držím a schudla som za 7 mesiacov 21 kg 😉 a samozrejme pokračujem dalej,ale v trošku miernejšej forme a kilá idu aj tak dolu,ale ja hlavne cvičím,proste aerobne cvičenie musí byť pri chudnutí 😎

cerez
15. feb 2013

prvá fáza je veľmi účinná-kilá idú naozaj rýchlo dole..fakt je možné schudnúť kilo za deň.. 😉 -keď sa jedia v podstate len čisté bielkoviny..!potom to samozrejme trošku spomalí-po pridaní zeleninky, ale..výsledok sa určite dostaví..a ak sa človek po diéte znova "nerozpapá"..je výsledok aj pomerne trvalý 😉 ja som počas diéty nemala teda pocit, žeby som nejak hladovala..

cerez
15. feb 2013

a podstatné..-navonok ani nie tak sledovať úbitok vážením, ale meraním..-naozaj!!!-váha síce stála, ale oblečenie čoraz volnejšie.. 😉

zuzulaxx
15. feb 2013

@cerez ahoj,kolko ešte potrebuješ schudnuť? 🙂 lebo ja 10-12kg a konečne budem spokojná až až

cerez
15. feb 2013

kde nájdete všetko: www.dukanovadieta.com!!..ja som tam počas diéty vždy našla čo som potrebovala.. 😉 -diskusie, pravidlá, recepty, rady, atď 😉

zuzulaxx
15. feb 2013

@cerez ten link nejde otvoriť

cerez
15. feb 2013

naozaj, na stránke od Broni je vše..-ja som hlavne frčala na "otázky a dpovede"-tam sme si hodne predávali osobné skúsenosti..rady.. 😉

katkas1
15. feb 2013

a kde najdem co mozem konkretne kedy a kolko jest?alebo ako to funguje?

suzii
autor
15. feb 2013

ja chcem 17 kilo schudnut a bude to drina 😒

tatianka1111
16. feb 2013

Ahojte kočky,poradí mi niekto,či sa môže tofu aj v prvej fáze?A keď tak aj nejaký ten receptik?

cerez
16. feb 2013

@tatianka1111 môžeš, recept ale neviem

tatianka1111
16. feb 2013

Ahojte kočky, na FB som poslala žiadosť o prijatie do skupiny s menom Tatiana Kotlarikova.

tatianka1111
16. feb 2013

Dievky,poradí mi niekto ako sa dá zistiť,ako bude prebiehať chudnutie s DD,aj vypočítať?

ewka0012
17. feb 2013

ahojte baby pridavam sa k vam,dukanovu som drzala 5mesiacov minuly rok,schudla som 9kg ale nedodrziavala som to az tak uplne a potom vaha stala,cez sviatky som sa zasa rozpapala a pribrala 4kg,od zajtra chcem ist nanovo a poriadne,uz vsetko ovladam,aj potaviny aj recepty,len dufam ze mi vydrzi ta pevna vola a budem to dodrziavat poriadne,drzte mi palce,pri tehu som pribrala 28kg,20kg aj s porodom som dala za rok dole,este tych 8-10kg chcem dat aby som bola pekna mamina

zarinka9
25. feb 2013

ahojte baby. aj ja som sa rozhodla pre dukanku a hľadám stránku , teda fórum dukaniek, kde vás ešte nie je tak veľa, pretože osobne mám skúsenosti, že potom sa tých príspevkov tam tak nahromadí za jeden deň aj na tri strany a niekedy je áž otravné, čítať to.

saska697
25. feb 2013

Uuuuf tak co skusit kam sa zaradit chcem schudnut aj s drahym. Len neviem co skusit;((. Poradite kocky prosim;((

zuzkazivcak
22. apr 2013

ovocie sa nesmie vobec????