Dojčenie a chudnutie

20. feb 2024

Ahojte, jedna z tych castejsich tem.. Som velmi nestastna z toho aka som po porode tlsta, az sa hanbim vychadzat von z domu 😔 Je to uz sest mesiacov a vyse 20 kil navyse. Rozmyslam, ze kolko by bolo stale v poriadku zhodit pocas jedneho tyzdna, ked stale este kojim. Chcem kojit aspon do roka. A kila sa ma drzia ako nalepena, no nemozem takto fungovat, som z toho psychicky zdeptana. Dakujem

thereisabear
20. feb 2024

Stiahni si kalorické tabuľky, nastav si aktivitu o stupeň vyššie ako reálne máš a môžeš ďalej kojiť koľko chceš a chudnúť popri tom.

autor
20. feb 2024

@thereisabear Dakujem za super tip 🙂

cookie29
21. feb 2024

Ja som pri dojceni nikdy neschudla. Az po odstaveni. A to som jedavala normalne

autor
21. feb 2024

@cookie29 😭😭😭 aj ja som tak mala pri prvom.... len som sa chcela do toho teraz pustit, lebo mam velmi vela kil navyse, ja som porodila a stale som taka ista

radacak
21. feb 2024

Tie kalorické tabuľky sú super vec, vyskúšaj

autor
21. feb 2024

@radacak Skusim to, dufam, ze mi to pomoze aspon trochu. Lebo ked som napriklad jedla menej, tak som citila, ze mam menej mlieka 😔 potom som sa zacala napchavat a o dva-tri dni sa to znormalizovalo. Bola som taka slabsia. A aj tomu nerozumiem, ze mam prijmat menej kalorii, ale nezachadzat pod bazalny? Ten mi tam tiez vypocita appka, ci? Mam to niekde inde dat vypocitat?

radacak
21. feb 2024

Neviem ako je to pri dojčení ale ako píše baba vyššie daj si iný režim..bežné by si si dala mierne aktivny ty si dáš ten čo je nad ním ,už neviem ale asi veľmi aktívny alebo niečo také, keďže vidas viac energie ako bežné..Ja čakám druhé bábätko a ak bude treba tak tiež pôjdem zase na kt.Ono ti vyráta koľko čoho máš prijať,aj celkovo príjem

autor
21. feb 2024

@radacak Dakujem, vela stastia s babatkom ❤️

radacak
21. feb 2024

Ďakujem