Detox raz týždenne

23. júl 2023

Ahojte chcela by som sa opýtať či je v poriadku ak si vyberiem jeden deň v týždni, kedy si urobím niečo ako detox. Myslím tým, že v tento deň budem piť len vodu poprípade čaj. Pýtam sa to hlavne v spojení s jojo efektom (i keď neviem či za tak krátky čas ako je jeden deň sa to môže stať).

vanilkovazmrzka
23. júl 2023

Detox je mytus 🙂

petamich
23. júl 2023

nijako ti to neublizi ani zazracne nepomoze 🙂 pokojne skus

deti95060810
23. júl 2023

úplne v pohode...ľudia to volajú aj pôst, .
nič sa ti nestane, odporúčajú to aj lekári.

elia9
23. júl 2023

Určite ti to neublíži, skôr pomôže..

zuzinka888
23. júl 2023

Detox prebieha v nasom tele 24/7= mame na to organy. No ak chces odlahcit zaludok a travenie tak ok. Ale davaj pozor aby si nezklzla - dnes si mozem dat viac, ved zajtra mam detox. A potom este druha varianta. Vcera som mala detox tak dnes si doprajem- je to velmi ale velmi pravdepodobne.

autor
24. júl 2023

@zuzinka888 jeden deň v týždni mám vyhradený aj nato, že si trocha doprajem. nejaký koláčik alebo pizzu. Aj s týmto dňom chudnem podľa plánu takže myslím, že je to zatiaľ v poriadku. No chcem zaradiť aj tento pôst/detox v niektorý deň.

eva_evita
24. júl 2023

za mňa určite áno, trávenie si pekne oddýchne za ten jeden deň v týždni a telu to pomôže 🙂 ale výsledky čo sa týka chudnutia by som s týmto jednodňovým pôstom určite nečakala. A je pravda, že telo sa detoxikuje každý deň pomocou orgánov, avšak aj tie orgány majú len nejakú kapacitu.

weggie
19. aug 2023

@vanilkovazmrzka prečo ? mýtus ??