Detox podľa Mačingovej

dbs2014
30. sep 2021

Ahojte od zajtra by som chcela začať s detoxom od p.Mačingovej . Nejaké rady čomu sa vyhýbať prípadne nejaké recepty zo surovín(iba tych ktoré sa môžu konzumovať) ktoré ste si upravili podľa seba ...
A ak by sa našla žienka ktorá by išla do toho od 1.10.2021 somnou 🤗

1angelika
30. sep 2021

Najlepšie je to dodržať presne, neupravovať si podľa seba nič. To môžeš potom neskôr. Držím palce, bude to dlhý mesiac ale bude to stáť za to uvidíš 🙂

birika
30. sep 2021

ja som isla podla jedalnicka, ktory je na intenete 🙂 schudla som za mesiac 5 kg co bolo pre mna dost 🙂 uz by som ju nedrzala - bolo to narocne 🙂 teraz sa stravujem podla 8-hodinovej diety 🙂

dbs2014
autor
30. sep 2021

@birika náročné myslíš v čom vo varení toho jedla alebo celkovo jesť stále to isté alebo?

dbs2014
autor
30. sep 2021

@1angelika myslela som to tak že napr.tie raňajky si jablko+mrkva+orechy+med a hrozienka že by som si dala upiect ako koláčik a mala by som to na 2-3dni príklad

birika
30. sep 2021

@dbs2014 za mna sladke ranajky bol des...a samozrejme aj cas na pripravu

dbs2014
autor
30. sep 2021

@birika ahaa noo tie raňajky aj mňa strašia lebo som neni zvyknutá ráno jesť ale naučím sa ja som už od apríla dala dole 12kg ale chcem skúsiť tento detox lebo nejako stojím s váhou tak nech sa to znovu rozbehne ešte mi treba dole 20kg ... a s tym varením som ok aj teraz sebe varím zvlásť😁

stormie
30. sep 2021

@dbs2014 detox nie je chudnutie aj ked ano nozes schudnut. Tie jedla neupravuj, tam je dovod preco je napr na ranajky mrkva surova. Na pripravu so zvyknes, nie su tam ziadne gastronomicke zazraky ktore chystas x hodin

marci77
30. sep 2021

ja som v minulosti vyskusala tento detox, aj kolegovia sa tak raz stravovali, ale bol tam jojo efekt, po skonceni detoxu, ked sa clovek zacal stravovat tak ako predtym, vsetky kila sa vratili

mne skor vyhovuje 90 dnova dieta, v podstate delena strava, jeden den bielkoviny, dalsi skroby, dalsi uhlohydraty a stvrty den je ovocie zelenina a potom zase
tam som jojo efekt nezaznamenala.

U Macingovej to bolo prilis vela cvikle na mna 😂

zuzki1
30. sep 2021

Ja som ten Detox nikdy nevydržala držať cely ani neviem prečo , ale už po týždni som videla vždy výsledky , teta 55rocna vydržala a dala dole 6kg za ten čas . Ja varím jej recepty každý týždeň niečo a Detox sa chystám či vydržím len od zajtra to nedávam

ovaaa
30. sep 2021

Skúšala som, ale s úpravou a pár kg išlo dole. Je len škoda, že sú tam není žiadne alternativy napr. na raňajky strúhané jablko s mrkvou je pre môj žalúdok veľmi ťažké jedlo. To som nedala a tak isto cvikla v surovom stave.

miskamicha
30. sep 2021

@dbs2014 ak chces vidiet efekt dodrzuj to presne...ja aj moja rodina sme to dodrziavali..aj ked mi ten cviklovy salat liezol uz nanervy🤣

1angelika
30. sep 2021

@dbs2014 v chladničke ti to vydrží na 2-3 dní aj bez pečenia..

miskamicha
30. sep 2021

@ovaaa tam bola cvikla v surovom stave?

titla
30. sep 2021

V prvom rade treba povedat, ze ten mesacny detox je len zaciatok. Taky spustac, potom sa treba stravovat podla semaforu - v knihe Macingova vysvetluje. Cela koncepcia je o uplnej zmene stravovania. Cize kto vydrzi mesacny detox, casto schudne, ale ak sa vrati k povodnemu sbosobu stravovania, priberie vsetko naspat ako u kazdej takejto diety.
Ja som tento detox niekolko krat skusala a za mna bolo narocne pripravovat si 3x denne ine jedlo, bez moznosti alternativy. Nie su to komplikovane recepty ale zabrie to cas. Prvy tyzden som bola hladna, kym si telo zvykne. No a potom, niektore recepty boli fajn a robim si ich prilezitostne doteraz, ale taka bryndza s bielkami - no fuuuuj

1angelika
30. sep 2021

@marci77 detox je len začiatok , treba celkové stravovacie návyky zmeniť. Kto si myslí,že za mesiac schudne a ostane mu to aj keď sa bude stravovať ako predtým ostane asi sklamaný.

birika
30. sep 2021

@dbs2014 silno, silno drzim palce 🙂

ovaaa
30. sep 2021

@miskamicha áno surová, nastrúhaná, príloha vajíčko alebo syr

dbs2014
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dbs2014
autor
1. okt 2021

@ovaaa Surová? Veď je tam písaná uvarená😁

dbs2014
autor
1. okt 2021

@birika Ďakujem krásne 🙏🤗

miska2001
26. feb 2022

@dbs2014 ahoj, ako sa ti podarilo schudnúť? Ja sa na tento detox chystám od 1.3. tak dúfam, že prinesie výsledky