Detox od Dr.Max

deniskatimmy
12. jan 2023

Skúšali ste niekto detox od dr.max? Dalo sa to piť? Ďakujem

deniskatimmy
autor
12. jan 2023
timea301196
12. jan 2023

📌

ornela_tn
12. jan 2023

to by aj mňa zaujímalo

zizana
12. jan 2023

@deniskatimmy ja som mala už dva krát. Za mňa je to úplne v pohode, ale kolegynke to robilo problém, lebo nemá rada cviklu. Najlepšia je ananásová😊

annamudra123
12. jan 2023

@deniskatimmy ahoj ja som skusala a vyborne vsetky.

deniskatimmy
autor
12. jan 2023

@zizana no to keď nemá niekto rád zeleninu nejakú tak môže byt problém ale mne cvikla chuti

deniskatimmy
autor
12. jan 2023

@annamudra123 tak super asi sa nato dám od pondelka 😊 a bolo vám aj zle alebo tak?

annamudra123
12. jan 2023

@deniskatimmy nie nie práveže mi to odlahcilo dost telo, kupila som si razny chleba a na ranajky som si davala aj na obed jeden krajec sucheho chlebika . citila som sa aj taka lahsia.

deniskatimmy
autor
12. jan 2023

@annamudra123 takže môžem aspoň ten jeden krajec chleba? Lebo niekde som čítala že nič sa nemôže jesť a niekde bolo napísané že presne dva krajce chleba suchého

annamudra123
12. jan 2023

tusim ze v tej brozure co ti pride s tym je aj napisane ze pokial mas hlad tak krajec razneho chleba mozes.ale mal by byt razny nie psenicny.

deniskatimmy
autor
12. jan 2023

@annamudra123 jaaaj dobre tak to teda skúsim ďakujem

janci27
12. jan 2023

@zizana
@annamudra123 Ahojte, aj ste po tych 5 dnoch videli nejake drobne zmeny na sebe, napr. lepsia plet, mensie brucho, atd 🙂 ci len pocitovo ste boli lahsie? tiez nad tych rozmyslam, taketo stavy mam velmi rada

zizana
12. jan 2023

@janci27 po detoxe som sa celkovo cítila lepšie. Ale je pravda, že tak druhý, tretí deň má dosť nafukovalo, ale ono to závisí aj od toho aký ražný chlieb sa je.

janci27
12. jan 2023

@zizana aj si uvidela nejaky mierny ubytok na vahe, pripadne plochejsie brucho za tych par dni? razny chlieb by som si dala take tie tenke tmave platky, v Lidli ho maju aj v Kauflande, ten mi chuti.

deniskatimmy
autor
12. jan 2023

@janci27 kamoška ho pije a vravela že má.ubyzok na váhe 3,5 kg...ale ona napríklad neje ani ten ražný chlieb

zizana
12. jan 2023

@janci27 ja som najskôr mala tiež tie ražné kocky a potom som si kúpila ražný chlieb (aby mal čo najviac ražnej múky). A schudla som prvý krát asi 4 kg a druhý krát 3,5 kg.

zirafienka
13. jan 2023

Asi sa idem spýtať blbosť, ale to sa 5 dní pije let tento detox a ražný chlieb?

zoeeoz
13. jan 2023

Akoze a co od toho cakate? Chudnutie? Strazte si prijem a vydaj a nemusite kupovat chobotiny :D

janci27
13. jan 2023

@zizana super, tak to je pekny ubytok. A druhy krat si si dala tento detox potom po akom case od toho prveho? Mne tie razne kocky celkom chutia, aj zasytia, ale mozno si upeciem vlastny z raznej muky. Aj ked celkom nerozumiem preco sa pri detoxe jedava chlieb, podla mna by to skor malo byt len o stavach, vode, cajoch, cize tekutinach 🙂 teda viem, ze sa nemusi kto nechce, a clovek to potom asi aj lepsie zvladne a dotiahne do konca, ked netrpi az tak uplnym hladom, a ze si s cistym svedomim moze zahryznut aspon do kuska sucheho chleba 🙂

valeria_h
13. jan 2023

To si môžeš urobiť aj doma, kúp si odšťavovač a môžeš si robiť takéto šťavy. A ešte aj ušetríš.

janci27
13. jan 2023

@zoeeoz nie chudnutie, skor precistenie, chudnutie je pozitivny vedlajsi ucinok

janci27
13. jan 2023

@valeria_h popravde som nad tym uz davnejsie rozmyslala, ale viem, ze by to bol len dalsi kuchynsky pristroj do domacnosti, lebo stavy by ma bavili si robit tak mesiac a potom uz nie..staci mi sa precistit takto raz za cas, ked si kupim kvalitne stavy

zizana
13. jan 2023

@janci27 myslím, že druhý som mala po troch mesiacoch. Ale druhý sa mi horšie dodržiaval, asi som nemala to správne nastavenie. Teraz ho mám kúpený zas a od pondelka idem na to💪

deniskatimmy
autor
13. jan 2023

@zizana aj ja nato idem od pondelka 😊 držím palce aby sme to vydržali

janci27
13. jan 2023

@zizana
@deniskatimmy drzim palce baby, ja som si ho len dnes objednala, tak zacnem az o par dni 😉

deniskatimmy
autor
17. jan 2023

@janci27 už ho máte? Ako vám to ide?

janci27
17. jan 2023

@deniskatimmy Ahoj, dnes doobeda mi prisla zasielka, takze som aj rovno od dnes zacala a zatial v pohode, dnesna stava mi chuti, som zvedava na tie dalsie 🙂 ako sa dari tebe, ake mas zatial pocity, ides druhy den?

deniskatimmy
autor
17. jan 2023

@janci27 nie nie tiež prvý...včera sme boli na pohrebe tak som nechcela porušiť keby nás pozvali na kar. Čiže tiež idem prvý deň dnes

janci27
17. jan 2023

@deniskatimmy Aj si davas razny chleba? ja po 1 krajci zakazdym, aj ked su na ranajky a obed pisane 2, a zatial to ide celkom dobre 🙂 esteze mam v robote kopec prace, ze si viem zamestnat hlavu 😉

deniskatimmy
autor
17. jan 2023

@janci27 píšem správu